Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #169  
Παλιά 23-09-07, 11:58
Το avatar του χρήστη Kostas G.
Kostas G. Ο χρήστης Kostas G. δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 08-09-2003
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 2.793
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας

Γιώργο,δεν υπάρχει ακόμα τελική φωτό...Το στησιμο δεν έχει τελειώσει ακόμα και αποκλείεται να τελειώσει νωρίτερα από τις 15 Οκτωβρίου...Μέχρι τον Νοέμβρη πάντως πιστεύω να έχω βάλει νερό και να αρχίσει το στρώσιμο...
Πάντως αν το έφτιαχνα βιαστικά το τελικό αποτελεσμα δεν θα ήταν και το καλύτερο...

Τόλη,
Τα ξύλα αυτά τα είχα ζητήσει από τον Ανδρέα(Ζωοφιλία Αγ. Στεφάνου) και τα είχαμε παραγγείλει από Βραζιλία από τον Ιανουάριο-Φεβρουάριο και έφτασαν τελικά Ελλάδα μέσα Ιουλίου...Ήρθαν 3 μεγάλα ξύλα,το μεγαλύτερο των οποίων είναι το μεγάλο που έβαλα καθώς και πολλά μικρότερα(το μικρότερο 60-70εκ. )από τα οποία πήρα 3...Τα δύο τα έβαλα και το άλλο το πήρα γιατί είναι πολύ σαθρό(σε αντίθεση με τα υπόλοιπα) και θα είναι πολύ καλή τροφή για τον Panaque...Θα το βολέψω και εκείνο κάπου...
Χωρίς να είμαι απολύτως σίγουρος,νομίζω πως ένα από τα μεγάλα υπάρχει ακόμα...Πάρε ένα τηλέφωνο αν δεις

Χαίρομαι που σου αρέσει crazyio!
Το ψυγείο είναι χρόνια τώρα εκει μέσα αλλά μπήκε από την πόρτα...Δεν θυμάμαι να κάναμε τίποτα το ιδιαίτερο για να μπει...

giagligian,
Χαίρομαι που σου αρέσει
__________________
"The Catfish is a Plenty Good Enough Fish For Anyone" - Mark Twain
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries