Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 06-09-07, 16:13
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Παράθεση:
Επειδή γνωρίζω προσωπικά ένα από τα παιδιά που έχουν ένα τέτοιο φόρουμ ,θα ήθελα να διευκρινίσω πως ο λόγος είναι ακριβώς ο αντίθετος (και μου το απάντησε σε επικριτική ερώτηση που του έκανα πάνω σ'αυτό).Επειδή ακριβώς έιναι νέο και κάπως εξιδικευμένο θέλει πρώτα να μαζευτεί και κάποιο υλικό για να μην παρουσιάζεται στον τυχαίο χρήστη ως "αρπαχτή" .Και αυτό θα γίνει από μέλη που ενδιαφέρονται και θα μπουν στον κόπο να κάνουν εγγραφή και όχι περαστικούς (που θα έρθουν στη συνέχεια όταν "ανοίξει").Επειδή είμαι μέλος ,ελάχιστα ενεργό είναι αλήθεια,σε πάρα πολλά ξένα φόρα ,αυτή είναι και εκεί η πολιτική τους .
Τα μελη που ενδιαφερονται, πρεπει πριν γινουν μελη και ενδιαφερθουν, να δουν περι τινος προκειται. Σε κανενα φορουμ του εξωτερικου η αναγνωση των θεματων δεν ειναι απαγορευμενη. Μονο αν θες να γραψεις κατι χρειαζεται να γινεις μελος, οπως κι εδω, και ειναι κατανοητο. Το να χρειαζεσαι εγγραφη για να διαβασεις μονο σκοπο εχει να αυξηθει ο αριθμος εγγεγραμμενων μελων για να κανει εντυπωση.
Παράθεση:
"...δεν εχουν το στοιχειωδες φιλοτιμο να πουν το ονομα τους και να φυγουν απο εδω...." Δηλαδή εδώ και μόνο εδώ.Αυτό μου φαίνεται λίγο μάντρωμα.Δεν μπορώ να είμαι και εδώ κι εκεί ,χωρίς να μου βάζουν "ταμπελίτσες" ?
Οταν ανοιγεις ενα αλλο φορουμ, και μεσα στους λογους που το ανοιξες βαζεις και αυτον "της φασιστικης συμπεριφορας σε άλλο φορουμ", λες οτι εδω δεν θαχουμε τετοια, και στην πρωτη κιολας κουβεντα γινεται καυγας με αναφορες στον Φ.... Τ.... τοτε το στοιχειωδες φιλοτιμο απαιτει να μην ξαναπατησεις στο φασιστικο φορουμ του Τ..., κι οχι να αμολας αητο και να συνεχιζεις να γραφεις σαν να μην συμβαινει τιποτα. Αυτο, εχει διαφορά απο το να εισαι μελος ή μοντ σε ενα φορουμ και να επισκεπτεσαι-συμμετεχεις και σε αλλα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01697 seconds with 11 queries