Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 06-09-07, 13:59
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Θα πω και εγω την αποψη μου, γιατι ως γνωστον ολοι εχουν απο μια...

Ναι και εμενα με εκνευριζουν τα διαφορα νεα φορουμ που ξεφυτρωνουν, και φυσικα δεν γραφομαι σε κανενα, οχι γιατι τα σνομπαρω, αλλα επειδη πιστευω οτι δεν εχω να παρω κατι καινουριο απο αυτα, αλλα και επειδη δε μου αρεσει να μπαινω σε 5 διαφορετικα φορα και να διαβαζω τα ιδια πραγματα.

Το εκνευριστικο λοιπον για μενα ειναι ακριβως αυτο, οτι κανεις δεν προσπαθει να φτιαξει κατι καινουριο, αλλα ολοι προσπαθουν να αντιγραψουν τον πρωτο διαδαξα, καλως ή κακως, το GAB.

Θα σεβομουν αφανταστα μια προσπαθεια να κανουν κατι καινουριο και εξειδικευμενο, δεν με εκνευριζει καθολου ας πουμε η παρουσια του goldfish.gr ή του marineaquarium.gr .

Και συμφωνω με εκεινον που ειπε οτι καθε χρηστης, που συμμετειχε 6 μηνες ή 1 χρονο στο gab θεωρει οτι μπορει να φτιαξει ενα καινουριο καλυτερο, για το καλο του χομπι. Λυπαμαι αλλα η συσπειρωση ειναι η καλυτερη ενδυναμωση για το χομπι, για τη συγκεκριμενη περιοδο που διανυει ο Πανελληνιος Συλλογος Φιλων Ενυδρειου.
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01350 seconds with 11 queries