Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 27-08-07, 22:33
Το avatar του χρήστη giagligian
giagligian Ο χρήστης giagligian δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-08-2007
Περιοχή: Νάξος-Πειραιάς
Μηνύματα: 508
Προεπιλογή

Παιδιά πήγα σήμερα να αγοράσω ότι απαραίτητος εξοπλισμός μου έχει μείνει, αλλά δυστυχός το πετσοπ δεν είχε διαθέσιμο τίποτα απολύτως... Ούτε τεστ, ούτε λάμπα (δεν έχω τοποθετήσει καμμία), ούτε κάποια διαφορετική τροφή, ούτε ΚΑΝ θερμοστάτη... . Δυστυχώς το Σαββάτο αποχαιρετώ το νησί κ επιστρέφω Αθήνα για την συνέχιση των σπουδών μου, οπότε δεν είναι εφικτό να παραγγείλω τώρα από ίντερνετ και απλώς να αναθέσω στον πατέρα μου να συνεχισει την συντήρηση του.

Γι αυτό τον λόγο θα ήθελα να ρωτήσω, πιστεύετε ότι αν κάνω μεταφορά τα ψάρια από Νάξο-Αθήνα(τουλάχιστον 6 ώρες θα πάρει η συνολική μεταφορά) και στήσιμο του ενυδρείου πάλι απτην αρχή στην Αθήνα, θα μου ψοφισουν? Ή θα μου προτείνατε καλύτερα την αγορά ενός άλλου (μικρότερα φυσικά σε μέγεθος καθώς δεν υπάρχει πολύ σάλιο) για να έχω να ασχολούμαι στην ΑΘήνα? Η κατάσταση είναι λίγο περιορισμένη αλλά θα κάνω ότι περνάει απτο χέρι μου για να συνεχίσω αυτό το καταπληκτικό χόμπι τώρα που πήρα μπρος έπειτα από αναμωνή τόσων χρόνων...


Υ.Γ: Ευχαριστώ για τις πολύτιμες απαντήσεις σας, εδώ μέσα έμαθα σε ελάχιστες μέρες υπερβολικά πολλά πράγματα, και έχω να μάθω άλλα τόσα
__________________
ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!!!

http://www.studiosnaxos.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01328 seconds with 11 queries