Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 23-08-07, 03:34
PanosII Ο χρήστης PanosII δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-05-2007
Περιοχή: Londino
Μηνύματα: 95
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην PanosII
Προεπιλογή etoimo to video

σκηνές από τον γάμο μας που σας υποσχέθηκα είναι στο παρακάτω λινκ

http://uk.youtube.com/watch?v=EPtAH_S5rY4








τελικά ο πρύτανης ειχε δίκιο, ξαναδιαβάζοντας το μήνυμα μου είδα οτι δεν ήταν σαφες πχ
Παράθεση:
να περνουν το ένα μετά το άλλο από πάνω του και να κάνουν την γνωστή τελετή που είχα διάβαση .....
γιατί το μυαλό του αρσενικού ήταν να προστατέψει την περιοχή της γεννάς με αποτέλεσμα να μην ακολουθεί σωστά την ιεροτελεστία του αποφάσισα ότι τα αυγά θα μείνουν άγονα και εστί πήρα την απόφαση ότι είναι να γίνει θα γίνει....
απλά στο μυαλό μου ήταν οτι θα έκαναν 1500 αυγά και θα έμεναν άγονα τα περισσότερα.... sorry iσας σας μπέρδεψα

μιας και όλοι ψηφίσατε από τι κατάλαβα τα μικρά να μείνουν με τους γονείς θέλω να ρωτήσω τώρα πάλι κάτι ακόμη

στο ενυδρείο 150 λίτρα είναι μόνο του το ζευγάρι με 4 φυτά Anubias, αρκετό ξύλο και
  1. εχει χαλίκι στον πυθμένα να το αφαιρέσω σιγα σιγα με καθε αλλαγή νερού?
  2. Φίλτρο εξωτερικό Eheim 2227 =1000 l/h Αυτό το σφουγγάρι που έχω σαν προφιλτρο μας κάνει http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...ayphotohosting ώστε να μην μπλεχτούνε τα μωρά μας?
  3. Σημειωτέων οτι η είσοδος του φίλτρου εχει ηδη χωριστή σε 2 μερη με ενα «Τ» αρα 1000/2 = 500 λίτρα εισόδου ειναι καλα η να βαλω αλλα 2 Ταφ να κάνω 4 εισόδους ωστε να μειωθεί η δυναμη της εισόδου στο καθενα σφουγγάρι? (Παρακάτω φοτο)
  4. ποια αρτεμια να παρω?
  5. Ζουμιά για τα φυτά να βάζω η όχι ?

άντε και στα δικά σας φιλιά Πανος

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Algarde biofoam 200 replacement sponge.JPG
Εμφανίσεις:  248
Μέγεθος:  15,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  profiltra.gif
Εμφανίσεις:  263
Μέγεθος:  4,1 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02587 seconds with 12 queries