Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #66  
Παλιά 22-08-07, 11:22
Το avatar του χρήστη Steve
Steve Ο χρήστης Steve δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-04-2007
Περιοχή: Chania
Μηνύματα: 601
Προεπιλογή

εαν πιστευετε οτι ειμαι η πηγη του κακου , τοτε μονο ενα πραγμα εχω να πω.....αντιο!
μπορειτε ελευθερα να με διαγραξετε απο το φορουμ , αφου ενω υπαρχω στην ουσια δεν υπαρχω....
αφου οτι γραφω ειναι υπερβολες (απο οτι λετε), και δεν με περνετε στα σοβαρα και δεν εχω καμια υποστιριξη για οτι γραφω......αντιο...
θα φυγω να δω αν θα ηρεμησετε...
φευγοντας , το μονο που θα κρατησω ειναι , οτι καποιοι ειχαν πει οτι οταν ανοιξω το δικο μου fish shop , θα ειναι οι πρωτοι που θα ερθουν , .... αυτο δεν το ξεχνω και περιμενω οσα χροννια παρει...........
εγω το μονο που εκανα ηταν να πω αυτο που ειδα... και αντι με υποστιριξετε , με πηρατε με τις πετρες...
συγνωμη δεν εχω να ζητησω , γιατι δεν ειπα ψεματα....
συγνωμη θα ζητησω μονο αποτα ατομα που με ''συμπαθουσαν'' , και ξερουν ποιοι ειναι...
οποιος θελει να μου πει κατι προσωπικα , υπαρχει το mail μου ( grigoriou_s@hotmail.com ) ... μην στειλεε πμ γιατι δεν θα ειμαι ποια εδω......
μπορειτε να με διαγραψετε...θα συναιχησω μονος μου την πορια μου με τα ενυδρεια ..... αλοστε μονοςμου ειμουν ετσι μι αλλιως....
εντελως φιλικα.........

Υ.Γ. ελπιζω τωρα που φευγω να μην με παρετε με τις πετρες για αυτη την αποφαση μου...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 11 queries