Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 19-08-07, 22:43
ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου Ο χρήστης ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Περιοχή: Aγ. Στέφανος
Μηνύματα: 192
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tzimakos Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ξερω , δεν τον εχω διαβασει......


αγαπητε Αγιε Στεφανε,
ας κρατησουμε τους τονους χαμηλα και πολιτισμενα και ας προσπαθησουμε να συνεννοηθουμε
Δεν μπορω να θυμηθω ολοκληρο του διαγραφεν thread , αλλα απ`οσο θυμαμαι εσυ εστιαζεις τη διαμαρτυρια σου στο γεγονος οτι ο καταγγελλων λεει ανακριβειες και οχι μονο αυτο αλλα εχει και υποστηρικτες.
εγω δεν καταλαβα αν σε ενοχλησε:
-το οτι λεει αυτα που λεει,
-το οτι τα λεει για το συγκεκριμενο καταστημα,
-το οτι τα λεει για καταστημα του χωρου σου.

οσον αφορα τους υποστηρικτες , γιατι σε ξενιζει το γεγονος οτι υπαρχουν κι αλλοι -αρκετοι- απογοητευμενοι απο τους επαγγελματιες του κλαδου σου?
Σέβομαι το ότι δεν θυμάσαι όλα τα γραφθέντα και σου απαντώ...(ξανά!!!)

Διαμαρτύρωμαι για το γεγονός ότι ο εν λόγω στηρίζει σε ανακρίβιες και σε ψευδή στοιχεία καταγγελείες για έναν συνάνθρωπο, που τυγχάνει να κάνει παρόμοια δουλειά με εμένα. Αναφέρθηκα εκτενώς, λέγοντας πως το επάγγελμα δεν έχει σημασία, αλλά δωθήσης ευκαιρείας είπα πως επανηλημένως έχει ειπωθεί ότι οι περισσότεροι "πετσοπάδες" είναι κακοί επαγγελματίες.
Με την ευκαιρία να σας πω ότι πολλοί από τους επαγγελματίες που επαινούνται από αυτό εδώ το βήμα δεν είναι και όπως τους φαντάζεστε... βέβαια εσείς βλέπετε αυτό που θέλουν να βλέπετε, οπότε δεν σας κατηγορώ... (αυτά μπορεί να ισχύουν και για τον γράφων...)

Όσον αφορά για τους υποστηρικτές είναι ένα γεγονός περισσότερο κατακριτέο από τον ίδιο τον καταγγέλοντα. Έρχεται κάποιος (υποστηρικτής) από το πουθενά και του λέει ότι είναι σωστός... Δηλαδή αυτός ο κάποιος, διάβασε και έκρινε ότι τα γραφώμενα είχαν λογική υπόσταση... τότε είναι χειρώτερος από αυτόν που τα λέει τα ψέματα!

ΥΓ. Το όνομά μου είναι Ανδρέας, και εγώ δεν χρειάζεται να προσπαθήσω για να κρατήσω την συζήτηση σε πολιτισμένα επίπεδα. Μην μπερδεύεις την ένταση με τον πολιτισμό. Δεν ψάχνω ανθρώπους να συμφωνήσουν με τα γραφώμενά μου, ψάχνω λογικούς, που διαβάζουν αυτά που βλέπουν και όχι, που απλά βλέπουν και βιάζονται να απαντήσουν...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη πλεον τα θεματα ειχαν κατα πολυ ξεφυγει, προτιμησα να τα σβυσω.
Βλέπεις Τόλη;;; Τελικά δεν το γλύτωσες
Καλύτερα να το είχαμε και όλο λοιπόν, για να θυμόμασταν και αυτά που βείχαν πει και μερικοί άλλοι που τώρα κωφεύουν...
Και να είχαμε και την αρχική "καταγγελεία" ως υπόδειγμα και για τις επόμενες, μιας και απ`ό,τι βλέπω πολλοί θα την χρησιμοποιούσαν άνετα...
__________________
Λ.Μαραθώνος 45, Άνοιξη Αττικής.
Ωράριο 08:30-21:00, Σάββατο 08:30-18:00
Τηλ. 210-8004504, 6972 420813
Ανδρέας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου : 19-08-07 στις 22:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01807 seconds with 11 queries