Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 22-07-07, 20:09
ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου Ο χρήστης ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Περιοχή: Aγ. Στέφανος
Μηνύματα: 192
Προεπιλογή

Επίσης πριν το κούρεμα να ρωτήσουμε τον φίλο vvito μήπως τα κοράλια τα ζήτησε αυτός και απλά ο μαγαζάτορας του είπε τι μπορεί να κάνει...
Εμένα μου ήρθε ένας πελάτης προχθές και ήθελε σώνει και καλά να βάλει κοράλια σε ενυδρείο με δίσκους!!! Επίσης στην πορεία της συζήτησης διαπίστωσα πως ήθελε να πάρει και το ενυδρείο από εμένα... και μάλιστα ρώταγε και τιμές για τους δίσκους που του άρεσαν... Κοντολογής έφυγε δυσαρεστημένος από το μαγαζί επειδή δεν του έλεγα αυτά που ήθελε. Και φεύγοντας μου πήρε και το περιοδικό νομίζοντας ότι είναι δωρεάν! (Βάλτε τιμή στο επόμενο... ).
Να είστε σίγουροι λοιπόν πως αυτός τελικά θα πάει σε κάποιο μαγαζί και θα πάρει κοράλια και μετά θα λέει "τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε"... και πολύ πιθανόν μέχρι τότε να είναι μέλος και σε κάποιο φόρουμ και θα λέει στο ποστ: "ο πετσοπάς μου τα έδωσε..."
Δεν τα λέω για να θίξω τον φίλο vvito αλλά για να πάρετε μια ιδέα του τι γίνεται και να μην τα ρίχνουμε πάντα στους πετσοπάδες... γιατί υπάρχουν και "ψαγμένοι" χομπίστες για τα μπάζα!!!

Φιλικά Ανδρέας.
__________________
Λ.Μαραθώνος 45, Άνοιξη Αττικής.
Ωράριο 08:30-21:00, Σάββατο 08:30-18:00
Τηλ. 210-8004504, 6972 420813
Ανδρέας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01612 seconds with 10 queries