Θέμα: The Black Malawi
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 06-07-07, 12:26
Το avatar του χρήστη a-sakis
a-sakis Ο χρήστης a-sakis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 219
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GeFior Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν σας κρυβω οτι ειμαι λιγο απογοητευμενος με την σταση σας.
Νομίζω ότι είσαι λάθος σ'αυτό.
Από την στιγμή που έγραψε ο Tolis και o Μikenuke κάτι και με καλύπτουν δεν χρειάζεται να γράψω από κάτω και εγώ. Ίσως έτσι σκέφτονται και οι υπόλοιποι. Δηλαδή θα ήθελες κάτω από μία απάντηση άλλα 10 post που να λένε ότι συμφωνούν με τα παραπάνω; Δεν το νομίζω. Έπειτα πάνω σε κάποιες ερωτήσεις πήρες απαντήσεις νομίζω. Π.χ. εγώ έθιξα το ότι πρέπει να σηκώσεις,κατά την προσωπική μου άποψη πάντα,τις πέτρες από την μία πλευρά. Να έγραφαν δηλαδή και από κάτω άλλοι 5-6 ότι συμφωνούν με τον a-sakis; Τουλάχιστον περιτό.
Τέλος οι ερωτήσεις σου δεν είναι κοινές. Τι εννοώ:Εμένα δεν με απασχόλησε ποτέ να στηρίξω το ενυδρείο στον τοίχο παρά μόνο στην βάση του,και νομίζω ότι δεν είμαι ο μόνος,το αντίθετο μάλλον. Να έγραφα δεν το ξέρω; Απλά δεν απαντώ...ίσως κάποιος άλλος που έχει εμπειρία απαντήσει σ'αυτό.

Φιλική συμβουλή,έχε λίγη περισσότερη υπομονή.Πίστεψε με,όλα τα παιδιά έχουμε διάθεση να βοηθήσουμε αλλά μην το αντιμετωπίζεις αυτό λες και παίρνεις το 166 στα επείγοντα.

Φιλικά και με σεβασμό πάντα.
__________________
Τα tropheus μου
Ότι έχω γράψει σ'αυτό το forum,συμπεριλαμβανομένης και αυτής της πρότασης,είναι ψέμα...
ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ.
ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΖΗΤΟΥΜΕ ΔΙΟΡΙΑ 24 ΩΡΩΝ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01712 seconds with 11 queries