Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 11-06-07, 12:55
ΠΕΤΡΟΣ Ο χρήστης ΠΕΤΡΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-11-2005
Περιοχή: Iωάννινα
Μηνύματα: 72
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην ΠΕΤΡΟΣ Send a message via Skype™ to ΠΕΤΡΟΣ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από flipper Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.youtube.com/watch?v=Bvnst6Mr4TU
"Τα reb belly θεωρούνται και καλά τα πιο επιθετικά και επικίνδυνα ψάρια στην κατηγορία των Πιράνχα?"
ΟΧΙ, αλλα θα ηταν μια καλη αρχη για να μαθεις το ειδος κ μετα να πας σε ποιο αργια, αν βεβαια σ αρεσουν π δν υπαρχει περιπτωση να μν σ αρεσουν
"Αν θα έπαιρνα 5 Πιράνχα θα έπρεπε να τα έχω μόνα τους και να έχω ένα ενυδρείο που θα κόστιζε καμιά 200 euro?"
ΝΑΙ,σ ειπα με ποια ψαρια μπορεις να τα συνδεσεις αλλα δν εχω τν εμπειρια να σ πω κατι παραπανω δν εχω κανει το λαθος να βαλω αλλο ψαρι μεσα κ θα σ συνηστουσα να μν το κανεις ουτε συ..εδω μεταξυ τους δν τα ταιζεις κ αρχιζουν κ τρωγονται τους πιανει το φανομενο του κανιβαλισμου π θα πρεπει να το προσεχεις αν τυχον κανεις τν αγωρα τους..για τιμες θα πρεπει να την ψαξεις αλλα τα 200ευρο που λεσ ειναι πολυ λιγα κ σ ειπα οτι το ενα σε πολυ μικρη ηλικια 2 3cm γυρο στα 7ευρο..μηλαω παντα για τα reb belly, γιατι μπορεις να βρεις αλλο ειδους π να ξεπερνα κ τα 70ευρο αν ψαρι..
"Έχει καμιά ιδιαίτερη διαδικασία όσο αφορά το τάισμα?"
ΟΧΙ, ανοιγεις καπακι ριχνεις τροφη τρωνε τα θυριακια...
O ψάρης στην φωτό είναι p.cariba όχι naterreri
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01443 seconds with 10 queries