Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 07-05-07, 00:12
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου Εμφάνιση μηνυμάτων
Σόρρυ ρε παιδιά.... αλλά τι σας έκανε το φιλτράκι;;;;; όλο της μάνας του και της μάνας του...
Πάντως εγώ Κώστα όταν μπουκώνει το φίλτρο μου (κυρίως ο υαλοβάμβακας), χαίρομαι... ξέρω δηλαδή ότι το φίλτρο δουλέυει καλά. Και καλύτερα να μπουκώνει ο υαλο παρά να μπουκώσει το βιολογικό. Προσωπικά θα ανυσηχούσα να βρω το λόγο που γίνεται αυτό... Πολύ τάισμα, ανάδευση του υποστρώματος, πολλά ψάρια, πολλή άλγη;;;
Προσωπικά πάντα, και φιλικά. Ανδρέας.
σιγουρα αντρεα ισχυουν αυτα που λες απλα νομιζω οτι παραειναι νωρις και δεν εχω καθολου αλγη ουτε αυτα που πες απλα αναρωτηθηκα μηπως υπαρχει καποιο κολπακι που δεν ξερω η κατι κανω λαθος

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από asteris Εμφάνιση μηνυμάτων
JBL 250 crystalprofi στο 100άρι φυτεμένο μου, θέλει καθάρισμα μιά φορά το εξάμηνο. Το νερό καθώς εισέρχεται συναντάει πλαστικές μπάλες, μακαρόνι, σφουγγάρι χοντρό, σφουγγάρι ψιλό, micromec (βιολογικό) και ΜΕΤΑ υαλοβάμβακα. Αν σε σένα ο υαλοβάμβακας είναι πρώτος στην σειρά, κάπου τα έχεις βάλει λάθος και φυσικότατα μπουκώνει...
ο τροπος που εχω τα υλικα προτεινεται απο τον κατασκευαστη γιατι το νερο μπαινει ταυτοχρονα απο πανω και απο κατω...αμα δεν βαλω τον υαλοβαμβακα πρωτο πιστευω το βιολογικο θα θελει καθαρισμα πολυ συντομα!
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01390 seconds with 11 queries