Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 23-03-07, 09:01
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτο το ενυδρειο εγω θα του εβαζα ενα κρεμαστο απεξω, στηριγμενο στο πισω μερος...
Αλλα να μην κατεβαινει η σταθμη ετσι?
;;;;;; Τι κρεμαστο εννοείς; φίλτρο;

Αργυρώ για να αναλάβω εγώ δύσκολα. Εκεί πάω σπάνια. Έτυχε τώρα, οι συναντήσεις για τις εκλογές ενός άλλου συλλόγου που είμαι και πάω εκεί. Ανέλαβα όμως να γκρινιάζω και να δίνω τα φώτα του gab

Αν σταματήσουν να ταίζουν με το κουταλάκι του γλυκού, αν αλλάζουν νερό κάθε εβδομάδα και όχι κάθε 2-3 μήνες, και αν βάλουν φίλτρο νομίζω πως το ψαράκι θα ζήσει καλά, αφού επιβίωσε μέχρι τώρα. Τα άλλα δύο που υπήρχαν
Και η στάθμη του νερού.... προσπάθησα να του εξηγήσω ότι πρέπει να δώσει την μεγαλύτερη δυνατή ποσότητα νερού στο ψάρι και όχι να του στερεί. Στο τέλος του είπα ότι είναι αντιαισθητικό για τον χώρο του και πείστηκε.
Το Σάββατο που θα πάω θα του πάω και κλαδέματα από το κερατόφυλλο. Φαντάζομαι πως θα χαρεί το ψαράκι!!!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,08299 seconds with 10 queries