Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 25-02-07, 22:17
Το avatar του χρήστη georgetax
georgetax Ο χρήστης georgetax δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2006
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ( Η ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΚΑΝΕ )
Μηνύματα: 599
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην georgetax Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην georgetax
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από billy Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν θα δεις τον αρχοντα να τρεμει διπλα σε καποιο εντονα και εκεινο να ανταποδιδει τοτε εισαι σε καλο δρομο.Επισεις αν παρατηρησεις καποιο να εχει πριστει στον ποπο του εντονα τοτε ειναι σιγουρα θηλυκο και θα μπουκωση σε χρονο ντε τε..Κατι ασχετο οταν κανεις αλλαγες νερου τοτε δεν πεφτει τρεμουλο τρελο.Εμενα τοτε το αρσενικο τρεχει στις θηλυκιες και τρεμει σαν τρελο, αυτο ειναι ενας καλος τροπος επισεις για να δεις αν εχεις θηλυκα...Αυτα σε ζαλισα.
δεν με ζαλίζεις φιλέ μου μιλά όσο θες μαθαίνω από αυτά που γραφείς. billy να σου πω την αλήθεια δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο.το τρέμουλο το παθαίνει ένας και κάνει απότομες κινήσεις σαν τρελό για 2-3 δεύτερα και μετά σταματάει αλλά μόνος του.λείπω όμως πολλές ώρες από το σπίτι οποτε δεν μπορώ να πω ότι δεν παίζεται και κάτι άλλο.ειμαι 100% σίγουρος ότι έχω 2 αρσενικά τώρα για τα αλλά περιμένω.
αλήθεια billy τι λες ποσά μηνών λες να είναι.όταν τα αγόρασα 30/12/2007 το μεγάλο ήταν 4 cm και τα αλλά 3 cm.αν μου πεις από εμπειρία σε ποσό καιρό γίνονται αφότου γεννηθούν στα 3 cm τότε θα δούμε ποσό μηνών είναι.
και ποσό μηνών ψάρι ξεκινάει να μένει έγκυος?????????????????
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 11 queries