Θέμα: Help!!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 14-02-07, 23:25
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
αθριο θα παρω χορτο , μακαρονακι μηχανικο και μαζι με το substrat θα κανω
τον συνδυασμο που ειδα στο σκιτσο.
κοιτα δεν ειναι απαραιτητα αυτα και με substrat ενα λιτρο υαλοβαμβακα και σφουγγαρι εισαι οκ...
Παράθεση:
θελω να ανεβασω καμια φωτογραφια αλλα δεν ξερω πως
κατω κατω λεει διαχειρηση συνειμενων αρχειων κατω απο το καταχωρηση απαντησης πας εκει και στο νεο παραθυρο αναζητηση και ανεβασμα και κλεινεις το παραθυρο και εισαι οκ
Παράθεση:
λεω να βαλω καμια διακοσμιση (καραβακι 12x16x10cm.) γιατι δεν εχω βαλει πολλα πραγματα (σχεδον τιποτα) κατω εχω απλο χαλικι(10κιλα).
κοιτα αν φτιαξεις ενα ενυδρειο με φυσικο τοπιο θα ναι ποιο ομορφο καραβακια πλαστικα δεν εχει στη φυση ακουσε με και θα δεις το αποτελεσμα
βαλε κανενα ξυλο mopani αφου το πλυνεις καλα και το αφησεις καμια 10αρι μερες μεσα ενα κουβα με νερο για να βγει η κιτρινιλα και να βουλιαζει και φυσικα φυτα βαλε πηγαινε στην κατηγορια για φυτα και δες το υπομνημα ευκολα φυτα..το αποτελεσμα θα ναι φανταστικο θα δεις...
Παράθεση:
Τωρα δεν εχω αεραντλια και σκεφτομαι να βαλω (χρειαζεται η δεν ειναι απαραιτητο)
δεν χρειαζεται απλα η εξοδος του φιλτρου να αναταρασει την επιφανεια και το νερο ερχεται σε επαφη με τον αερα και οξυγονονεται
Παράθεση:
στο σκιτσο για το φιλτρο δεν υπαρχει σφουγγαρι με ανθρακα λες να το παρεμβαλλω και αυτο πριν το μπλε σφουγγαρι
ο ανθρακας δεν χρειαζεται
http://www.liveaquaria.com/product/s...cfm?pCatId=880
πες ποια τιγρακια εχεις απο δω κοιτα
μπορεις να βαλεις κανα 3αρι τιγρακια ακομα μιας και ειναι διαβολοψαρα και τσιμπανε οτι εχει μακρυ πτερυγιο και αμα εχεις πολλα μοιραζεται η επιθετικοτητα
τα serpae το ιδιο βαλε κανα 4αρι ακομα αυτα http://www.liveaquaria.com/product/p...fm?pCatId=2521 ετσι?
το γλυφτη και το ζεμπρα βαλε φοτο να δουμε τι ειναι
α και τα ψαρια σταδιακα μην βαλεις κατευθειαν ολα μαζι βαζε 3-4 την αλλη βδομαδα αλλα τοσα κτλ
κοιτα σε παρουσιασεις και aquaskaping να δεις κοινωνικα φυτεμενα
τα μεγαλα ψαρια θελουν μεγαλα ενυδρεια!
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01674 seconds with 11 queries