Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 09-02-07, 11:57
Το avatar του χρήστη iziogas
iziogas Ο χρήστης iziogas δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-12-2004
Περιοχή: Αθήνα - Αργυρούπολη
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Λοιπόν, είμαι και εγώ στην αναζήτηση και μπορώ να σου δώσω κάποιες πληροφορίες έχω μαζέψει.

Οτι παραθέσω παρακάτω δεν είναι διαφήμηση γιατί προδηλώνω ότι δεν έχω αγοράσει από κανέναν και απογοητεύτηκα από το μεγάλο κόστος στο οποίο κατέληξα. Επίσης τίποτα από τα παρακάτω δεν είναι κρατικό μυστικό, υπάρχουν στον κατάλογο.
Το τονίζω. Δεν είναι διαφήμηση ούτε δυσφήμηση.

Πρώτα πήρα το παρακάτω:

2104829511 Τζάμια χονδρική
Μαλεφάκης Αντώνιος
Μελά Παύλου 46
Αγιος Ιωάννης Ρέντης 18233

Μια πολύ ευγενική κυρία μου είπε ότι δεν δίνουν σε ιδιώτες. Μου έδωσε δύο τηλέφωνα, το πρώτο μιας βιοτεχνείας-βιομηχανίας που κατασκευάζει ενυδρεία επί παραγγελεία, και το δεύτερο ενός τζαμά.

Πρώτο.
2109585905 Κατασκευές ενυδρείων χονδρική
Αντωνακάκης Γεώργιος
Εσπερίδων 75-81
Καλλιθέα 17672

Δεύτερο.
2109561767 Πωλήσεις τζαμιών
Ξυλογιαννόπουλος Ιωάννης
Πλωτάρχου Ασλάνογλου 43
17671 Καλλιθέα

Τηλεφώνησα στο πρώτο και μου είπαν ότι ούτε αυτοί πουλάνε σε ιδιώτες.
Ζήτησα τιμές για 45x45x45 και 90x45x45, σκάφες με κόντρες, τους άφησα το τηλέφωνό μου για να με πάρει κάποιος συνεργάτης τους να μου πεί κόστος.
Με πήραν μετά από 2-3 μέρες και μου είπαν για το πρώτο περίπου 170 ευρώ με 6άρι τζάμι, και για το δεύτερο περίπου 350 ευρώ με 8άρι τζάμι. Γράφω περίπου γιατί το κόστος ήταν πολύ πάνω από ότι ήθελα, το πάχος λιγότερο από ότι ήθελα και δεν με ενδιέφερε να το συνεχίσω και τώρα έχω ξεχάσει τα ακριβή ποσά.


Τηλεφώνησα στο δεύτερο και μου είπαν ότι θέλουν ακριβείς διαστάσεις για να μου πούν κόστος. Δεν ήταν πολύ εξυπηρετική η κυρία. Βιαζόταν. Μου είπε ότι θα έπρεπε να περάσω από εκεί.


Αυτά.
Αν κάποιος καταλήξει σε καλές τιμές ας το πεί εδώ γιατί ακόμα με ενδιαφέρει να κάνω μια κατασκευή.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01654 seconds with 11 queries