Θέμα: Christmas moss;
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 26-01-07, 13:17
Το avatar του χρήστη leonm
leonm Ο χρήστης leonm δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 814
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Έτσι και αλλιώς δεν φαίνονται και πολλά στις φωτογραφίες αυτές...Δυστυχώς δεν μπορώ να βγάλω καλύτερες προς το παρόν και να ετσιάσω πιο κοντά χωρίς τρίποδα...Νομίζω πάντως πως παίρνεις μια ιδέα του πως είναι η moss μου.
Το κακό είναι οτι η moss μου δεν είναι σαν αυτή της φωτό που μου έδειξες...Αν ήταν έτσι... δεν θα ρώταγα
Από την εμπειρία σου,σε χαμηλό φωτισμό αποκτά πυκνές διακλαδώσεις χωρίς να κλαδευτεί ή όχι;Δε με ενδιαφέρει να είναι πυκνή,απλά με ενδιαφέρει να είναι Christmas moss...
Πάντως η moss που έχω δεν αναπτύσσεται κατακόρυφα αλλά κάπως πλαγίως.Η Java moss δεν αναπτύσσεται κατακόρυφα κάπως;
Σε χαμηλό φως έχει πιο αραιές διακλαδώσεις και είναι και πιο λεπτή, κλαδεύοντας καλυτερεύει αλλά λίγο.Με τη java έχει μεγάλες διαφορές ακόμη και σε κακή κατασταση να είναι οπότε το πιθανότερο είναι να έχεις christmas.Στη φωτογραφία που έβαλα είναι σε άψογη κατάσταση και λογικό είναι η δικιά σου να έχει μεγάλες διαφορές.Θα ξαναδώ και τις φωτογραφίες που έβαλες στο σπίτι γιατί εδω δεν ξεχωρίζω τίποτα.Αν θες πάντως γνήσια christmas κάποια στιγμή θα μπορούσα να σου στείλω λίγη
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01427 seconds with 10 queries