Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 14-01-07, 17:57
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

γιατί τι κακό έχει να πω μην παίρνετε ιγκουάνα? μιά συμβουλή δίνω, δεν αναγκάζω κανέναν, όποιος θέλει ακούει και το ψάχνει.

έχω δει πολλά κακά και ξέρω πόσο δύσκολο είναι να έχεις ένα υγειές ιγκουάνα. εγώ αφιέρωσα πολύ χρόνο και διάβασμα και διαμόρφωσα μέχρι και το καθημερινό μου πρόγραμμα έτσι ώστε να προσφέρω στο ζώο όσα χρειάζονταν και το αποτέλεσμα ήταν ένα ιγκουάνα πανέμορφο, υγειέστατο, εξημερωμένο και το πιο μεγάλο για την ηλικία του από όσα έιχα δει και για όσα ακόμα είχα διαβάσει.

κάποιος που δεν θα το κάνει αυτό θα έχει ένα ιγκουάνα υποανάπτυκτο, με το ένα πόδι στην MBD και ληθαργικό και αυτός που το έχει ίσως νομίζει οτι είναι ήμερο, υγειές και είναι μικρό επειδή το κλουβί του είναι μικρό (μύθος) και το σαγόνι του είναι στραβό επειδή είναι η ράτσα του τέτοια.

τα ιγκουάνα είναι πολύ δύσκολα ζώα, όποιος ενδιαφέρεται για ιγκουάνα ας παραγγήλει αυτό το βιβλίο (φτηνό είναι), ας διαβάσει και τις 600 σελίδες κι αν νομίζει οτι αυτά που χρειάζεται ένα ιγκουάνα - για να ευημερήσει κι όχι απλά να ζήσει - είναι κάτι που μπορεί να εξασφαλίσει ε τότε ας πάρει ένα, διαφορετικά τον παρακαλώ να μην αγοράσει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01393 seconds with 11 queries