Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 04-01-07, 13:26
ΠΟΠΟ Ο χρήστης ΠΟΠΟ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2006
Περιοχή: παγκρατι
Μηνύματα: 228
Προεπιλογή

επρεπε σημερα να κανω αλλαγη και μου βγηκε το λαδι.....
παντου νερα τι τα ηθελα τα 120 με τα 10 μια χαρα ειμουν
τελοσπαντον
το θεμα ειναι οτι απο εβδομαδα κανω εντατικο ελεγχο απο μετρησεις για να γινω μπαμπας
2)αν χωρησω ενα μερος του ενυδρειου με σιτα και βαλω παττερα και μαμα και παιδια αφου θα εχουν γινει τα παιδια μετα τι πρεπει να κανω υπαρχει καποιο λινκ να δηνει τα βηματα το τι πρεπει να κανεις


εχω ενα πλαστικο ενυδρειο καπου στα 15 λιτρα αν σκεφτουμε οτι εχω μικρα που κολυμπανε τα μεταφερω εκει και αρχιζω να τα ταιζω και μετα θα αρχησει ο πονοκεφαλοε ααααα τι θα τα κανω???
γινεται η να παρω μεγαλυτερη γενηστρα αν και δε μπορω για 60 λιτρο γιατι η μαμα θα με πεταξει απο το σπητι εμενα και τα ψαρια μου

επισης εχω σκεφτει και να γινουν γεννες στο ενυδρειο μου τις πρωτες 2-3 φορες να μην επεμβω καθολου για να αρχηζουν να μαθενουν οι γονεις και μετα να τους βοηθησω

τι λετε θελω βοηθεια γιατρι πηστευω οτι παττερας γινομαι μετα ομως πρεπει να τα κρατησω και στη ζωη.....

και τωρα που τα παρατηρω 2η μερα ολα με κιτρινη κοιλια ειναι τι γινεται????
ποσο καντεμης ειμαι αλλα απο την αλλη ειναι ολα χαλαρα κανουν βολτες τσιμπανε απο το χαληκι ΑΑΑΑΑ δε ξερω καπου διαβασα οτι θελουν ζωντανη τροφη για την αναππαραγωγη ποσες φορες την εβδομαδα και τι
αν εγτιαχνα ενα πολτο απο ασπρη σαρκα ψαριου ή γαριδες ,flakeς και καροτο τα πολτοποιω και το δηνω στα ψαρια μου και μετα οτι εμεινε στο καταψυξτη γινεται

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη netblues : 05-01-07 στις 09:12
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01501 seconds with 11 queries