Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #101  
Παλιά 21-12-06, 13:26
ater Ο χρήστης ater δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Διαβασα της 2 απο τις 4 σελιδες του post και πραγματικα μου κανει εντυπωση πως ανθρωποι που προσεχουν και αγαπουν ζωα με τα οποια η επικοινωνια ειναι πολυ περιορισμενη (ψαρια) εχουν αποψη για ρατσες οπως τα pit bull, rottwailer, οι οποιες δυστηχως εχουν πεσει τις περισοτερες φορες σε εντελως ανικανους ιδιοκτητες οι οποιοι αγορασαν τις ρατσες αφτες σαν αποτελεσμα της ξενοφοβιας που μας εχουν περασει απο τα μιντια (οποτε τα παρατησαν σε αυλες, ταρατσες η σε αυθαιρετα στη Λουτσα κτλ να τρεφοντε με 3ης διαλογης ξηρα τροφη και να εχουν επαφη με κοσμο φιλικο προς αφτα( μια φορα την εβδομαδα)η ενναλακτικα για να τα χρισιμοποιησουν σαν προεκταση του (αμφιβολου) ανδρισμου τους κανοντας επιδειξη σε παρκα και πλατειες βαζοντας τα να μαλωνουν μεταξη τους η να σκοτωνουν αδεσποτα..... και απο πανω φιλοζωοι οπως εδω επηρεασμενοι απο τα μιντια (ξανα) αλλα κι απο γνωστους τα καταδικαζουν...


Ρs:μπορει να ακουγμε απολυτοσ αλλα μετα απο 6 χρονια συμβιωσης με 2 rottwailers και 2 pit bull σε σπιτι (οχι εξοχικο και χωρις αυλη στο κεντρο της αθηνας ) εχω πολυ διαφορετικα δειγματα γραφης απο τις εν λογω ρατσες πχ, οι αιμοσταγης μου δολοφονοι(και οι 4 φοβουνται τις γατες κατι που τους εμαθα εγω για να μην εχω προβληματα στις βολτες,)
__________________
The Only Cure for Life is Death......
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 11 queries