Θέμα: GAB ή HAB?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 05-10-06, 13:26
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

το πήρατε μερικοί προσωπικά αυτό που είπα, δεν είναι όλοι οι σημερινοί Έλληνες κάφροι αλλά η πλειοψηφεία τους. δεν θεωρώ οτι έιμαστε έλληνες σήμερα αν έλληνες ήταν εκείνοι οι αρχαίοι ή αυτοί του 1821 κτλ, εγώ βλέπω οτι ένας κοιτάζει να φάει τον άλλο σήμερα κοιτώντας μόνο την πάρτη του, ακόμα και στην οδήγηση φαίνεται η έλειψη σεβασμού στον συμπολίτη, ποιος θα είναι πιο μάγκας να κλέψει σειρά, ποιος θα κοροιδέψει τον άλλο για μερικά χρήματα, μες στο ψέμα συνέχεια κτλ, όλοι τα ξέρετε όλοι τα βλέπετε καθημερινά. Υπάρχουν κι οι εξαιρέσεις, πάντα υπάρχουν, η πλειοψηφεία του νεοέλληνα είναι απαράδεκτη όμως γιατί σε αυτή τη χώρα πρωτοειπώθηκε η λέξη πολιτισμός και δημοκρατία κι εγώ αυτό που βλέπω είναι αδιαφορία, ωχαδερφισμός, κατάχρηση, εκμετάλευση και άλλα πολλά τέτοια "όμορφα" πράγματα... δεν σέβονται ούτε ιδιοκτησίες, ούτε ώρες ησυχίας, ούτε πεζοδρόμια και πεζούς, ούτε σειρές, ούτε προτεραιότητες, τίποτα και μετά κατηγορούν κυβερνήσεις λες και φταίνε αυτές και κανένας άλλος. έχω να κράζω όλη μέρα αν θέλετε. πρώτα να γίνουμε ΑΝΘΡΩΠΟΙ και μετά να διεκδικούμε το ένδοξο όνομα "Έλληνας". και μη μου λετε προσωπικά για αυτοσεβασμό κτλ γιατί εγώ σταματάω και σε καμιά διάβαση πεζών μόλις ακουμπήσει πόδι κάτω κάποιος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01420 seconds with 11 queries