Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 05-10-06, 08:20
Το avatar του χρήστη jstiva
jstiva Ο χρήστης jstiva δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-10-2005
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μηνύματα: 139
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην jstiva
Προεπιλογή

Φίλε Tzimako τώρα συμφωνούμε απόλυτα... Ετσι ακριβώς όπως τα λες είναι!
Στην περίπτωση μας δεν είμαι εγώ που ενώ αποδέχτηκα τους όρους και τους κανονισμούς λειτουργίας του φόρουμ ΑΥΤΟΥ είπα κάντε έτσι κι αλλιώς και αυτό δεν μου αρέσει, μου αρέσει να απαντά αυτός ή δεν μου αρέσει, ο τάδε είναι σχετικός ό δείνα όχι... Ακούω και εκεί που θεωρώ ότι έχω να πω κάτι το λέω προσπαθώντας να το τεκμηριώνω.

Και δεν θεωρώ ότι μου απαγόρευσε κανείς να εκφράζω τις δικές μου απόψεις. Αν το θεωρούσα δεν θα γραφόμουν! Το ανέφερα απλώς σαν υποθετικό σενάριο.

Δεν θα γράψω τίποτα άλλο εδώ πέρα γιατί πιστεύω ότι εξάντλησα αυτά που είχα να πω. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε και όποιος πιθανά παρεξηγήθηκε λυπάμαι πολύ....Οι προθέσεις μου ήταν καλές. Δεν θέλω να σας κουράσω, ούτε είχα ούτε έχω τέτοια πρόθεση. Οποιος θέλει είναι ευπρόσδεκτος να συζητήσουμε σε προσωπικό επίπεδο, ας μου στείλει λοιπόν μήνυμα.

Τελειώνοντας να πω ότι όταν φτιάξεις το δικό σου φόρουμ να μου το πεις να συμμετέχω και εγώ γιατί δεν με ενοχλεί καθόλου να γράφω Long Live Thrylos... Στο Long Live Vazelos την έκανα αμέσως!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries