Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #91  
Παλιά 02-10-06, 18:04
stratos111 Ο χρήστης stratos111 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-01-2006
Περιοχή: xania
Μηνύματα: 52
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strahos
βρε Στράτο, μου φαίνεται δεν διαφωνείς επειδή διαφωνείς αλλά διαφωνείς για να διαφωνείς! οι κτηνίατροι δεν έχουν ιδέα για τα χαρακτηριστικά μιάς ράτσας??? έχεις ιδέα τι σεμινάρια κάνουν και πόσο διάβασμα ρίχνουν μόνο γι'αυτά? τέλος πάντων, τι να πω άλλο, εγώ έχω διαβάσει αρκετά, έχω ρωτήσει κτηνίατρους, έχω δει πολλά περιστατικά, η κοπέλα μου είναι στο 3ο έτος κτηνιατρικής και τα'χει φρέσκα τώρα αυτά κι γι'αυτό πίστευα οτι έχω λόγο να γράψω κάποια πράγματα, από κει και πέρα ο καθένας κάτι ότι νομίζει. άλλωστε δεν είναι και πολύ αποτελεσματικό να ψάχνεις γνώσεις για σκύλους σε ένα φόρουμ εξειδηκευμένο για ψάρια και ενυδρεία
Δεν διαφωνω για να διαφωνησω οπως λες.Σου ξαναειπα δεν εχω κατι με σενα. Τωρα οσο για διαφορα κτηνιατρου εκπαιδευτη ειναι απλη. Ο κτηνιατρος διαβαζει και αποκταει πειρα απο γνωσεις αλλων (θεωρητικός). Ο εκπαιδευτής αποκταει πειρα απο τα ιδια τα ζωα( πρακτηκος).Προσπαθει να μπει στην ψυχολογια του σκυλου για να μαθει τον χαρακτηρα του και να μπορεσει να τον εκπαιδευσει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01392 seconds with 11 queries