Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 02-10-06, 12:57
Το avatar του χρήστη tsikis
tsikis Ο χρήστης tsikis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2006
Περιοχή: Σαλαμίνα-Άνω Καλαμάκι
Μηνύματα: 560
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην tsikis Send a message via Skype™ to tsikis
Προεπιλογή

Φίλε jstiva καλώς ήρθες στην παρέα.

Απαντώ λοιπόν στα ερωτήματά σου τα οποία ειναι σεβαστά και άξια προσοχής.

1) Αναφέρεις πως κάποιος μπορεί να ασχολείται χρόνια άσχετα με τον αριθμό των post..
Και εσύ είσαι σε θέση να γνωρίζεις με το ποιόν μιλάς ?
Λές ότι "Το λάθος συγχωρείτε η ανευθυνότητα όχι"..
ΚΑι σου απαντώ.....
Εγώ είμαι ανεύθυνος απέναντι σου...Τι κάνεις?
Πράτεις σύμφωνα με την ανεύθυνη απάντηση μου...Και καλά κάνεις μια και δεν γνωρίζεις...Γι'αυτό άλλωστε ρωτάς.
Και άν όλα πάνε στράφι?
Πολλά τα παραδείγματα ανευθυνότητας φίλε μου γύρω μας.
Και δόξα το θεό τα ποσοστά στο GAB είναι υπό εξαφάνιση..

2) Θα ήθελα να σε πληροφορήσω πως τα πιο έμπειρα μέλη κάνουν άριστη δουλεια...
Ακόμα και ένας νέος να απαντήσει και είναι λάθος αυτοί όχι μόνο θα διορθώσουν αυτόν που απάντησε αλλά θα συμβουλέψουν με μεγάλη χαρά και αυτόν που ρώτησε...
Οπότε το καλύτερο για εμένα "Δεν ξέρεις?, Δεν είσαι σίγουρος?" καλύτερα σιώπα και ανέμεινε απάντηση από κάποιον που είναι παθών..Πως θα είσαι σίγουρος για την σωστή απάντηση? Δεν είσαι... Αλλά θα διορθωθει σίγουρα από τον πιό έμπειρο εάν είναι λάθος..και θα επιβραβευθει στο σωστό..
Ρίξε λίγο ψάξιμο και θα δείς αρκετά παραδείγματα.

3) Λές ότι "Ακόμα το να απαντήσει ένας "νέος" σημαίνει ότι είδε την ερώτηση νωρίτερα από κάποιον "παλιό" , δίνοντας έτσι το πολύ σημαντικό χαρακτηριστικό της "γρήγορης απάντησης" και της ζωντάνιας στο φόρουμ."
Πρίν ρωτήσεις λοιπόν καλύτερα να ψάξεις γι'αυτό που σε ενδιαφέρει και όχι ρωτώντας να πάρεις απάντηση από κάποιον που απλά είδε την απάντηση από κάποιον παλιό χωρίς να ξέρει εάν ειναι όντως το σωστό χωρίς να είναι παθών ή έστω λιγάκι σίγουρος.
Εδώ κολλάει το "Το λάθος συγχωρείτε η ανευθυνότητα όχι"????

4) Παραπομπή στην απάντηση 2...

5) Σαφώς και αναφέρομαι(μαστε) στα άτομα τα οποία χωρίς λόγο ποστάρουν εδώ και εκεί χωρίς να είναι σίγουροι για την ορθή απάντηση αλλά και το γιατί ποστάρουν!!!


Φιλικά
tsikis

Καλώς ήρθες και πάλι.
__________________

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01709 seconds with 11 queries