Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 29-08-06, 15:53
andreasp Ο χρήστης andreasp δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2005
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 539
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george
To ότι εσύ Αντρέα έχεις προβλήματα με το φίλτρο σου κάτι άλλο φταίει .
Δεν έχω ακούσει συχνά παράπονα για εξωτερικά φίλτρα !
Αν δεν είμαστε ΑΠΟΛΥΤΩΣ σίγουροι για κάτι,καλό θα είναι να μην προτρέπουμε ή να συμβουλεύουμε άλλους να μας ακολουθήσουν στην όποια επιλογή μας.

Και αν τέλως πάντων πρέπει οποσδήποτε να γράψουμε κάτι, καλό θα είναι να συνοδεύεται από λέξεις όπως : κατά την γνώμη μου ..... η προσωπική μου εμπειρία μου έδειξε ότι ... κλπ κλπ.
Ειμαι απολυτος σιγουρος οτι η ροη επεσε , οπως αποδειχτηκε τελικα, απο την μακα που μαζεψαν οι σωληνες.
Οπως και ειμαι και απολυτος σιγουρος οτι βουλωσε και σταματησε να γυρναει το νερο το 20μερο που έλειπα.
Ολοι εδω μεσα λεμε την προσωπικη μας αποψη.
Εξαλλου το λέω και στο αρχικο μου post " Τουλαχιστον ... οσο αφορα την εμπειρια μου.".
Οπως εχεις δει, εκφραζω αποψη για πολυ λιγα πραγματα που χρειαζονται γνωσεις και εμπειρια. Υπαρχουν αλλοι εδω μεσα που ξερουν απειρες φορες περισσοτερα απο εμενα.
Για το αν με βολευει ομως το εξωτερικο ή το εσωτερικο φιλτρο ... νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να πω την γνωμη μου, μια που το ζω καθε μερα, παρόλο που ασχολούμε με το χόμπι του ενυδρείου μόνο 1 χρόνο. (Και στην μια μερα μπορεις να αποφασισεις αν σε βολευει το Α ή το Β).

Αυτά... και πάντα φιλικά!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasp : 29-08-06 στις 15:58
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02148 seconds with 10 queries