Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 29-06-06, 15:38
Το avatar του χρήστη filoxenos
filoxenos Ο χρήστης filoxenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-07-2005
Περιοχή: Αθήνα - Βύρωνας
Μηνύματα: 646
Arrow

Φίλε μου Gorgi, συμφωνώ με αυτά που λες και εντοπίζεις. Εμπειρία από θαλασσινό δεν έχω καθόλου. Με τους ιππόκαμπους, επειδή από μικρό παιδί τους είχα ξεχωρίσει από πολλά άλλα ζώα του ζωικού βασίλειου, έχω μιά άλλη προσωπική σχέση και ένα μεγάλο ενυδρείο μόνο με αυτά τα ζώα, αποτελεί όνειρο ζωής για μένα... Οπου βρίσκω υλικό γι αυτούς το συγκεντρώνω και προετοιμάζομαι για τη στιγμή που το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα. Από όσα έχω διαβάσει, ακούσει και δει μέχρι στιγμής, όλοι όσοι ασχολήθηκαν σοβαρά με το είδος, εντοπίζουν σαν βασικό θέμα το ύψος του ενυδρείου. Αυτό προσπάθησα κι εγώ με τις λίγες πραγματικά γνώσεις μου, να μεταφέρω στο φίλο μας (και μη σου διαφεύγει το "ίσως" που περιέχει η πρότασή μου: "μέτρο, ίσως...")... Αρκετά ακόμα, τα συμπλήρωσες εσύ... Αλλα, θα τα βρει στην πορεία του προς την υλοποίηση του στόχου του... Οσο για αυτό που ρωτάς για τη μάσκα, δεν είμαι σε θέση να σου απαντήσω, γιατί το ψηλότερο ενυδρείο μου είναι 55 πόντους. Αλλοι όμως, με ενυδρεία πολύ ψηλότερα από τα δικά μου, σίγουρα θα μπορούν να απαντήσουν στην ερώτηση...
__________________
-ΒΓΑΛΤΕ τους Μονομάχους από τα βάζα! Δεν είναι ελιές..!
-Προσπαθώ να μαθαίνω για να γίνομαι καλύτερος...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01419 seconds with 10 queries