Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 27-06-06, 00:48
Το avatar του χρήστη crazyio
crazyio Ο χρήστης crazyio δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 1.955
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην crazyio
Προεπιλογή

Μάριελ ο Παφ μου ήρθε δώρο μέσα σε ένα κουτάκι απο μια φίλη .. οπότε ..... Ξέρεις πως αν ήταν να αγοράσω θα σε προτιμούσα με κλειστά τα μάτια .... (γι' αυτο είχα ρωτήσει στο ποστ που είχες κάνει που δίνεις τα χάμσερ αν είναι roborovski, γιατί το είχα δει σε εκείνη και είχε πλάκα )
όμως θα σε προτιμήσω για μονομάχο ..... εδώ και μήνες το λέμε ...

η κοπέλα που μου το δώρισε έχει ίδιο και είχε φάει τον τόπο να βρεί τέτοιο .... φέρνει μόνο ένας στην Χαλκίδα και είχε ψάξει και σε Αθήνα και σε Ηράκλειο (Κρήτης) που σπούδαζε αλλα δεν έβρισκε.....
οπότε για να το πήρε απο δώ και να επιμένει και αυτή πως είναι roborovski αλλά και ο μαγαζάτορας ε.... πρέπει να είναι ... ξέρω γω
είναι πάντος πολύ πιο μικρό απο τα άλλα χάμστερ που έχω δει κατα καιρούς στα πετ σοπ
μια χνουδωτή μπαλίτσα είναι, η οποία δεν με έχει συνηθίσει ακόμα και δεν έρχεται έυκολα στο χέρι μου
και τρέχει και σαν διάολος ....

Υ.Γ Klaz, εεεεε όχι και ψοφίμια της Μάριελ, μια χαρά γλυκούλια είναι απο τις φωτό που τα έχω δει .... δηλαδή αν μου έδινε απο τα δικά της έτσι θα μου το προσφωνούσες ? θα το έβαζα να σε τσακίσει ....
__________________

Ιωσάς
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

I guess Ill always be a soldier of fortune....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries