Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 16-06-06, 22:59
Το avatar του χρήστη leonm
leonm Ο χρήστης leonm δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 814
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GP250381
leonm αυτα τα δισκακια ειναι.ο ενας εχει ενα μικρο εξογκωμα στο κεφαλι που πιστευω οτι ειναι ο αρσενικοσ και ο αλλος ειναι θυληκος.παρατηρουσα αρκετο τους δισκους πριν τους παρω και πιστευω οτι ειναι αρσενικος.gh-10 kh- 6.θερμοκρασια 29.leonm χαιρομαι που υπαρχουν και χανιωτες εδω ωστε μπορουμε και να βρεθουμε.μακαρι ολλα να πανε καλα.
Aυτό με το εξόγκωμα ότι είναι χαρακτηριστικό αρσενικού πρώτη φορά το ακούω (διαβάζω)-δεν ξέρω.Απ ότι μου είπε ο Γιάννης δεν ξέρει ποιοί έκαναν τα αυγά, είδε μόνο ποιος τα έφαγε, γι αυτό σε ρώτησα αν είσαι σίγουρος. Αν πάντως δεν είναι ζευγάρι θα έχεις προβλήματα με 2 μόνο δίσκους και όπως σου είπε ο Μάγγος Θωμάς πολύ οριακά μπορείς να βάλεις άλλους 2.Το ph 7 πως το κρατάς; γιατί gh 10 kai kh 6 είναι το νερό βρύσης που έχουμε οπότε δεν νομίζω να χρησημοποιείς όσμωση.Το νερό που ήταν πριν ήταν περίπου 80% από όσμωση άρα πολύ χαμηλό gh κλπ οπότε έχει πολύ μεγάλη σημασία η προσαρμογή.
Σου στέλνω πμ τηλέφωνα να τα πούμε κι από κοντά,είμαστε 4-5 από Χανιά οπότε μπορούμε να κανονίσουμε και καμιά συνάντηση
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01683 seconds with 10 queries