Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 08-05-06, 00:30
Το avatar του χρήστη KOKORAS
KOKORAS Ο χρήστης KOKORAS δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-02-2006
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ ΑΚ. ΠΛΑΤΩΝΑ
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

Σχετικά με το Aquascape είναι όλα κατονοητά και δεν θα αναφερθώ επί του παρόντος. Ριτα είχα ενα πλάτυς στο ενυδρείο για ενα μήνα περίπου και το χάρισα λόγω του ότι μου τσιμπούσε τα σκαλάρια και τα Μόλυ. Σε αυτό το ενυδρείο θα μπουν γκάπυς και 3 Μόλυ που μου έμειναν, οπότε λέω να μήν διακινδυνέψω να τα ξαναβάλω αν και μου αρέσουν πολύ. Δεν θέλω να αποχωριστώ τουλάχιστον τώρα τα Μόλυ. KLAZ το Ballon το είχα ήδη όταν έμαθα ότι είναι υβρίδιο του κερατά οπότε θα μείνει μέσα όσπου να βαρεθεί και να αποδημήσει, άλωστε απότι είδα δεν του αρέσει το άθλημα του ζευγαρώματος και έτσι τουλάχιστον σε εμένα ο υβριδισμός του θα τελειώσει μαζί του.
Ιορδάνη έκεγα να βάλω έναν ancistrus μόνο γιατί τα καθαρά λίτρα θα είναι γύρω στα 80 και όπως είπες τα αφιλότιμα θα τρελαθουν στις γέννες και σε λίγο καιρό η ιχθυοφόρτιση θα είναι μεγάλη. βέβαια σκέφτομαι να αφήσω το ενυδρείο να "κανονίσει" μόνο του την ιχθυοφόρτιση που αντέχει. Τα οττος δεν μεγαλώνουν πολύ? ο ancistrus που θα βάλω φτάνει μέχρι 12cm το πολύ.
Αυτές είναι μέχρι στιγμής οι σκέψεις μου. Ότι άλλο προτείνετε παρακαλώ γράψτε μου.
Σας ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries