Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 28-04-06, 11:17
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Theokyr
Πάντως εγώ που είμαι στην απέξω και νέο σχετικά μέλος, νομίζω ότι είναι κρίμα που οτιδήποτε και αν κάνουμε στην Ελλάδα να μην μπορεί να γίνεται συλλογικά και να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε...
Και για να είμαι ειλικρινής (και χωρίς να ξέρω απολύτως τίποτα από το "σκηνικό" ούτε και με ενδιαφέρει να μάθω) συνήθως ευθύνη έχουν όλες οι πλευρές.
Θεόφιλος
Kαλά όλα αυτά στην θεωρία αλλά στην πράξη τι γίνεται ;;
Γεγονότα σαν το παραπάνω αποδεικνύουν γιατί δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε και γιατί επιλέξαμε χωριστές παραλίες που συχνά όμως έχουν τους ίδιους τουρίστες.
Το τρίπτυχο ήλιος-σουβλάκι-συρτάκι δεν περνάει πια και οι τουρίστες έχουν αρχίσει να απαιτούν σεβασμό και καλύτερες υπηρεσίες.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης
Το ίδιο νομίζω και εγώ. Το κείμενο πιο πάνω μου έφτιαξε την μέρα. .
Δεν νομίζω ότι είναι κακό να υπάρχουν πολλές παραλίες. Τυχαία βρήκα πριν κανα δυο βδομάδες την άλλη παραλία και έχω να πω τα εξής....
1. Ωραίο "εξώφυλλο"
2. Ωραία "προώθηση"
3. Ωραίο στήσιμο
αλλά....
Το forum το κάνουν τα άτομα που συμμετέχουν.....και εδώ το έχω βρει.
Πάντως και άτομα που πήγαν για μπάνιο στην άλλη παραλία με είχαν βοηθήσει εδώ στο παρελθόν, οπότε δεν μπορώ να πω κάτι κακό για αυτούς. Ούτε φυσικά η επιλογή του προέδρου να συνεργάζετε με αυτά τα άτομα τόσο καιρό, μπορούμε να πούμε ότι ήταν λάθος εκ του αποτελέσματος.
απλά shit happens.
Φίλε Αντώνη....δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να διαλέξει....εδώ ή εκεί.
Πιστεύω ότι έχουμε να κάνουμε με άτομα με κρίση και ικανότητες για να διαλέξουν αυτό που τους ταιριάζει.Και είναι απόλυτα θεμιτό.
Εσύ την επιλογή σου την έκανες.

Από εκεί και πέρα όμως έχουμε κάθε δικαίωμα να υπερασπιζόμαστε αυτό που κάνουμε ...για το καλό του χόμπυ !!!
__________________




Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02053 seconds with 11 queries