Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 12-04-06, 08:50
Το avatar του χρήστη PascM
PascM Ο χρήστης PascM δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-10-2005
Περιοχή: 127.0.0.1
Μηνύματα: 6.632
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην PascM Send a message via Skype™ to PascM
Προεπιλογή

Πριν πάμε σε επόμενο ποστ τοπικ για τα μαγαζιά θελω να πω κατι, δεν είπα οτι ο μονομάχος θα γίνει επιθετικός με τους δίσκους όμως στις θερμοκρασίες που κρατάμε τους δίσκους (29-30) βαθμούς βάζουμε τον μονομάχο όταν τον προετοιμάζουμε για αναπαραγωγή και όχι για να τον έχουμε μόνιμα. Θεωρώ οτι δεν είναι οτι καλύτερο γι'αυτόν οι συνεχείς υψηλές θερμοκρασίες, οι εμπειρότεροι ας με διορθώσουν. (καταλληλότερες θεωρούνται οι θερμοκρασίες 26-27 βαθμοί)
Παρεπιπτόντως έχω το ίδιο ενυδρείο (μόνο που το έχω σε μαύρο) και με έναν θερμοστάτη (rena 300w) η θερμοκρασία είναι μια χαρά, σε εσένα φίλε μου προφανώς δεν τα καταφέρνει ο ένας θερμοστάτης λόγω του οτι το καπάκι είναι ανοιχτό ή έχεις μέσα τώρα τον θερμοστάτη τον εργοστασιακό τον οποίο εγώ τον "πέταξα" την δεύτερη εβδομάδα αγοράς του ενυδρείου, επίσης να προσθέσω οτι έχω μια αμφιβολία για το θερμόμετρο το οποίο έχω και γώ είναι της Marine αν είδα σωστά, εγώ παρατήρησα οτι αν βυθίσω λίγο ποιο κάτω το καλώδιο του βλέπω διαφορά τρεις βαθμούς κελσίου. Πες μου και εσύ την άποψή σου γι'αυτό.
__________________
Μην αδικείς την ζωή είναι από μόνη της άδικη!
Όλα για το χόμπι!

...τώρα το έχω ρίξει στην κατασκευή site και την φιλοξενία Go ZEN Host

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PascM : 12-04-06 στις 08:53
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01899 seconds with 11 queries