Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 06-06-18, 18:47
Το avatar του χρήστη oreonymos
oreonymos Ο χρήστης oreonymos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-05-2018
Περιοχή: καισαριανη αθηνα
Μηνύματα: 355
Προεπιλογή αν σου...

αν σου πω οτι κανω κεφαλοκλειδωμα σε λιονταρια,και πρεπει να πεις "ναι"θα αγανακτησεις.ξερεις ποσες φορες ημουν μαρτυρας σε ασυναρτησιες,αλλα υπηρχε μια ιδιοτυπη ανοχη σε αυτους που τα εγραφαν?ποτε δεν εχω δυσανασχετισει με τις συμβουλες του κλεο,του κωστα,του σπυρου,του γιωργου.απο την αλλη μερια παρα πολλες φορες,οταν αναφερομαι σε καποιο γεγονος,που δυστηχως η ευτυχως ειναι γεγονος,δεχομαι "επιθεση"γιατι ακριβως δεν ειμαι μελος καποιας κλικας.νομιζεις πως αυτη την αποψη την εχω εγω μονο?απλως εγω το ανεφερα!απο τις 9000 μελη,συμμετεχουν σε συζητησεις 20.ειναι ψεμματα οτι και εσεις εχετε συμπαθειες και αντιπαθειες μεταξυ σας?αφου λοιπον εγω ειμαι ο κακoς,οπως μπηκες στον κοπο να ανατρεξεις σε δικα μου post,γιατι δεν καθεσαι να ψαξεις και αυτους που δεν αντεξαν και εφυγαν?επειδη εισαι μακρια στην ομορφη φλωρινα,να σου αναγνωρισω το τεκμηριριο της αθωοτητας,οσον αφορα τις κλικες (καλοπροαιρετα).ομως υπαρχουν δεκαδες μελη που νιωθουν ακριβως το ιδιο με εμενα.δυστηχως ειναι γεγονος,ειναι ανθρωπινο ιδιον.το θεμα ειναι να διορθωθει,για το γενικοτερο καλο του gab.
__________________
scapegoat
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01373 seconds with 10 queries