Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 07-10-17, 16:41
Το avatar του χρήστη ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ Ο χρήστης ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-10-2010
Περιοχή: Africa
Μηνύματα: 185
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KostasGR Εμφάνιση μηνυμάτων
Κλεόβουλε το ψάρι είχε χρωματισμούς αρσενικού.

Τα θηληυκά είναι εντελώς μουντά, δες όμως στο video και τα 2 χρώματα που έχουν

BORKED

Το θέμα είναι πως ξαναμπαίνει η θηλυκιά στο ενυδρείο αφού τα φτύσει όλα (έφτυσε μόνο 2) αλλά αυτό θα το δούμε σε 2ο χρόνο.

Τους χαιρετισμούς μου στον φίλο ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ που έσπευσε να φέρει την καταστροφή
Εγώ με ,καλοπροαίρετα στο πρώτο μου ποστ , έκανα υπόθεση βάση λεγόμενων σου .Εσύ έχεις ένα ψάρι στο ενυδρείο σου,που όσο κα άσχετος να είσαι, ξεχωρίζεις το φύλο του από 100 μετρά .Αλλά εσυ από τέτοια δεν μασάς
Συνεχίζω να λέω ,όχι σε' σένα ,αλλά στους φίλους που διαβάζουν το θέμα .τα ψάρια σου είναι ακατάλληλα ,είναι μπλεγμένα μπουνιές με χαπς ,. Θα υπάρξουν πρόβλημα σε βάθος χρόνου ,και δεν τα βάζουμε ΠΟΤΕ μαζί
Και ένα σχόλιο για τον Κλεόβουλο
Κλεόβουλε δεν ψάχνω το δίκιο μου,σε ένα φορουμ για το αγαπημένο μας χομπι ,την εμπειρία μου καταθέτω εδώ ,αν είμαι λάθος να μου το πεις ,να το κουβεντιάσουμε .Επίσης ,δεν είδα αντίστοιχο σχόλιο για το ειρωνικό σχόλιο του φίλου να κάνεις .
Αν είσαι ένταξη, θα ήθελα ν κάνεις και ένα σχόλιο στον ξερόλα φίλο μας ,αν τα λεγόμενα μου είναι σωστά .Εκτός αν κάνω λάθος
Δεν μπαίνω συχνά στο φόρουμ ,κανονικά δεν απαντώ σε προκλητικούς και ξερόλες ,αλλά τόσο χοντρό δεν θα το άφηνα αναπάντητο, από έναν άσχετο ,που το παίζει ,ξερόλας, εκ του ασφαλούς .Άνοιξε κανα βιβλίο να δεις τις αρσενικές με τις θύλακες αυλονοκαρες ,και τις διαφορές τους … .....
Υ/Γ-πρώτη φορά άκουσα ότι κυκλοφορούν θηλυκές χρωματιστές αυλονοκαρες πόντος .Να τα λέμε και αυτά …
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02255 seconds with 11 queries