Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 10-05-17, 18:22
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα σεβέρουμ είναι παμφάγα και η σπιρουλίνα είναι κατάλληλη για όλα τα ψάρια (πάντα χωρίς υπερβολές βέβαια).
Στην περίπτωση σου νομίζω ότι έχει ερεθισμό στο έντερο πιθανότατα από δυσκοιλιότητα. Οι δευτερογενείς λοιμώξεις είναι πιο επικίνδυνες. Κάνε την θεραπεία που δεν έκανες την προηγούμενη φορά και κατόπιν με μελαφιξ.
Κάνω θεραπεία τώρα με epsom και ταυτόχρονα απο προχθές κάνω με melafix - pimafix για ενα firemouth.......Κάποιος με γκαντέμιασε τελευταία
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Artemisia Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να τα τρώνε τους αρέσουν βρε Πάνο, τα αναγνωρίζουν και τα τρώνε
Το στόμα τους έχει κατάλληλη ανατομία για να τρωει φυτά όπως και τα Mesonauta . Ναι στην φύση θα φάνε και κανένα ψάρι αλλά σπάνια . Εγω απο όλα τα παραπάνω θα κράταγα μονο τα bloodworm . Oι συγκεκριμένες στρέφουν προς φυτοφάγες . Οι πολλές πρωτεινές ευνοούν τα πρωτόζωα και φέρνουν τέτοια προβλήματα .
Πρόσφατα ήμουν σε ένα συνέδριο για Κιχλίδες
Παμφάγες όπως λέει ο Κλεόβουλος και τείνουν προς σαρκοφάγες θα έλεγα. Ενα χρόνο τώρα πρωτεϊνες τρώνε αποκλειστικά. Έλεγα που και που να έδινα αρακά αλλά διάβασα επίσης οτι ούτε αυτός κάνει, ο κατεψυγμένος τουλάχιστον, για φρέσκο δε ξέρω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Undertaker : 10-05-17 στις 18:22 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01530 seconds with 11 queries