Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #131  
Παλιά 02-05-17, 14:14
SpirosLo Ο χρήστης SpirosLo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-04-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 151
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Να εισαι καλα Σπύρο!
Ειναι χαρά μας να βοηθάμε όπου μπορουμε,σκοπό μας ειναι ολοι μας να διατηρούμε εναν υγιή ύφαλο όσο το δυνατόν πιο ανέπαφα και απροβλημάτιστα γίνεται!
Πως παει το ενυδρείο;
Σε τι φαση είμαστε,μπορεις σιγα σιγα να βάλεις μερικά εύκολα κοραλλακια εαν θέλεις!
Φιλε μ , ειμαι ατυχος , επαιξα κοτρωνα γραμματα και εφαγα την κοτρωνα στο κεφαλι , δεν ειχα γκαραντινα , και κολησα ich και τωρα εχω ολα τα ψαρακια στην γκαραντινα νοσοκομειο. εχω ξεκινισει απο χτες να ριχνω την αλατοτητα σιγα σιγα .
το ενυδρειο ειναι οκ . οι γαριδεσ και τα σαλιγκαρακια μ και το πρασινο καβουρακι ειναι ολα οκ. απλα τα ψαρακια ειναι σε κιρσιμη καταστση , τρωνε κανονικα και με το νομο και στην γκαραντινα . σκεφτομαι πως επρεπε να την ειχα στησει απο την αρχη αλλα στερνη μ γνωση να σε ειχα πρωτα λενε . ... σημερα ειναι η δευτερη μερα π στεγαζοντε στο νοσοκομειο και εχω βαλει και ενα κομματι βραχο μεσα για να βοηθηση με την βιολογια αμμωνια και τα σχετικα. χτεσ πριν βαλω το βραχο σε ενα βραδυ εφτασε στο 0,5 σημερα θα κανω τεστακι παλι . το απογευμα αγοραζω ammo stop η κατι τετοιο να ριξω , εχω βαλει βακτηρια και γενικα ειμαι σε πανικο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01405 seconds with 11 queries