Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Χριστουγεννιατικο Παρτυ ΠΣΦΕ στη Θεσσαλονικη! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=14701)

mikenuke 19-12-06 20:19

Χριστουγεννιατικο Παρτυ ΠΣΦΕ στη Θεσσαλονικη!
 
Με μεγάλη χαρά το κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος σας προσκαλεί στο
Χριστουγεννιάτικο πάρτυ του συλλόγου την
Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου και ώρα 10.00μ.μ στο Bar-Restaurant
"HABANERA" στην οδό Γ.Παπανδρέου (Ανθέων) 29, στη Θεσσαλονικη.

Τιμή πρόσκλησης κατ΄άτομο 12 ευρώ
(περιλαμβάνει δύο ποτήρια κρασί και μπουφέ ή ένα ποτό και μπουφέ).

Παρακαλούμε για πληροφοριες και για να προμηθευτείτε προσκλήσεις
επικοινωνήστε με τον Νούκαρη Μιχάλη στο 6937890543.

Σας περιμένουμε όλους για μια αξέχαστη Χριστουγεννιάτικη βραδυά
με πολύ κέφι, μουσική, ποτό.


*Η εκδήλωση είναι ανοιχτή για όλους.

mikenuke 27-12-06 15:51

Απο οτι φαινεται θα εχει λιγο στριμωγμα σημερα...
Αναμενονται και μακρινες αφιξεις λενε οι φημες.
Για οσους θελησουν να πιουν πολυ να ξερουν οτι πηραμε προσφορα και για καλυτερη τιμη στα επομενα ποτα με 5€ αντι 6,50€ που ειναι κανονικα.Ετσι για να ειναι στρογγυλο και να μη χανουμε το λογαριασμο!

:smt111 Παμε δυνατα και με κεφι!!!!:smt111

mikenuke 28-12-06 10:15

8 Συνημμένο(α)
Καλημερα!

Το παρτυ ηταν φανταστικο...οσοι δεν ηρθαν εχασαν.
30 ατομα μαζευτηκαμε στο δωματιο του habanera και περασαμε φανταστικα!
Με πολυ φαι και πολυ ποτο, μεχρι τις 1:30 το κεφι ηταν ανεβασμενο. και οι χορευτικες φιγουρες του "Σακη" και του "Τσαλικη" εκλεβαν την παρασταση!
Ευχες για μια υπεροχη Χρονια σε ολους τους φιλους!

Στην τελευταια φωτο ο επιτιμος καλεσμενος μας, anasios!
AAaaaa και στην προτελευταια το γνωστο μελος του ΠΣΦGE!!Με κοκταιηλ αναλογου στυλ!

θοδωρης 29-12-06 00:33

Πραγματι....περασαμε αξεχαστα :) :)

Καλη Χρονια σε ολους!!

mikenuke 30-12-06 21:39

6 Συνημμένο(α)
κι αλλες φωτο...αυτες ειναι απο τη μηχανη της Gwgw!

klaz 30-12-06 22:12

ζωνη του λυκοφωτος.......!!!!
 
........εγω και η γυναικα μου ειμασταν παρων στην εκδηλωση. ντυμενοι..''διαφανοι''......αν και παροντες δεν φαινομαστε πουθενα....:confused:
και το φοβομουν(μαλιστα της το ειχα πει...:rolleyes:) οτι οι στολες μας παραηταν καλες......:smt088:D
*** ισως αν την φορουσα σε καμμια αναληψουλα σε καποιο υποκαταστημα τραπεζης.....????:smt067:smt003......μπαααααααααα. ......:cool:
**** να ευχηθω τα καλυτερα στον φιλο ανασιο....!!!!
ελπιζω να περασες καλα μαζι με την παρεα σου.....:smt039

Pritanis 02-01-07 11:00

λοιπον το παρτυ ηταν μουρλια....... ΜΑλιστα εφερα και τη φιλη μου για να γνωρισει και τους υπολοιπους μουρλους (γιατι αυτη ειναι η αποψη των περισσοτερων φιλων μου για μας τους ενυδρειαδες) και εμεινε εκπληκτη με το ποσο φυσιολογικοι δειχνουμε:D:D:D........ Συγχαρητηρια στους διοργανωτες για την επιλογη του μαγαζιου και την αρτια υποστηριξη του χορου...... Φαγητο σπεσιαλ, και ποτακια πολυ gay για ολους μας.......

anasios 02-01-07 23:03

Λοιπόν, σήμερα επέστρεψα στην βροχερή Πάτρα και...


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Pritanis (Μήνυμα 145967)
το παρτυ ηταν μουρλια....... ΜΑλιστα εφερα και τους φιλους μου για να γνωρισουν και τους υπολοιπους μουρλους (γιατι αυτη ειναι η αποψη των περισσοτερων φιλων μου για μας τους ενυδρειαδες) και εμεινε εκπληκτη με το ποσο φυσιολογικοι δειχνουμε:D:D:D........ Συγχαρητηρια στους διοργανωτες για την επιλογη του μαγαζιου και την αρτια υποστηριξη του χορου...... Φαγητο σπεσιαλ, και ποτακια πολυ gay για ολους μας.......

Το θέμα είναι ότι πίσω από το πληκτρολόγιο υπάρχουν οι άνθρωποι, που όπως και να τους φαντάζεσαι, είναι σαν εσένα.Υπάρχει βέβαια το ξάφνιασμα, αλλά επειδή η " προσαρμογή" έχει γίνει , όλα πάνε ρολόι.
Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για τη ζεστή φιλοξενία και ιδιαιτέρως τον ΚΛΑΖ για την βοήθεια του στο να βρω το μαγαζί.
Μια όμορφη παρέα που θα έκανε τον καθένα να νιώθει άνετα, αν και ...στον αέρα πλανιώνταν κάτι ...ανάμεσα στον Klaz και στον Ρritanis...

Και του χρόνου παιδιά..


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:32.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01406 seconds with 10 queries