Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Ζωοτεχνια 2013 θα ειμαστε εκει.(7-10 Φεβρουαρίου Θεσ/νίκη) (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=68600)

exelix 06-02-13 11:14

Το αγοράζω τώρα!:D
http://www.aquatek.gr/vb/attachment....0&d=1360135484



Ρε φιλλλαράκι πώς φτιάχνεις φραπέ μ' αυτό;!:p:D
http://www.aquatek.gr/vb/attachment....9&d=1360136080


Άντε παιδιά, ένας κόπος έμεινε!

screamer 06-02-13 14:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από exelix (Μήνυμα 733603)
Το αγοράζω τώρα!:D
http://www.aquatek.gr/vb/attachment....0&d=1360135484



Ρε φιλλλαράκι πώς φτιάχνεις φραπέ μ' αυτό;!:p:D
http://www.aquatek.gr/vb/attachment....9&d=1360136080


Άντε παιδιά, ένας κόπος έμεινε!


ωραια ολα μπραβο για την προσπαθεια ... Αυτο για τον τρελο με την μπλουζιτσα :smt035 http://www.youtube.com/watch?v=AkFqg5wAuFk

Κλεόβουλος 06-02-13 14:19

Φίλοι κάτοικοι Θεσσαλονίκης και περιχώρων
αύριο ανοίγει η έκθεση!
Η ομάδα, που κι αυτή ακόμη την ώρα δουλεύει με κέφι και όρεξη,
χρειάζεται τη στήριξη και τη βοήθεια σας!
Η παρουσία μας εκεί, έστω και για λίγη ώρα απο τον ελεύθερο χρόνο μας,
θα ενισχύσει τη σημαντική αυτή προσπάθεια προβολής και διάδοσης του χόμπυ μας.
(...και θα ακολουθήσουν στη Β.Ελλάδα νέες δραστηριότητες στο επόμενο διάστημα....αλλά αυτό το κρατάμε για έκπληξη)

philorian 06-02-13 14:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 733619)
Φίλοι κάτοικοι Θεσσαλονίκης και περιχώρων
αύριο ανοίγει η έκθεση!
Η ομάδα, που κι αυτή ακόμη την ώρα δουλεύει με κέφι και όρεξη,
χρειάζεται τη στήριξη και τη βοήθεια σας!
Η παρουσία μας εκεί, έστω και για λίγη ώρα απο τον ελεύθερο χρόνο μας,
θα ενισχύσει τη σημαντική αυτή προσπάθεια προβολής και διάδοσης του χόμπυ μας.
(...και θα ακολουθήσουν στη Β.Ελλάδα νέες δραστηριότητες στο επόμενο διάστημα....αλλά αυτό το κρατάμε για έκπληξη)

φανταζομαι οτι θα ειναι μια πολυ ωραια εκπληξη για την Β. Ελλαδα!!!μπραβο παιδια,αξιοι!!!:smt056

mikros84 06-02-13 14:55

Βγε Νατάσα...μπόλυ...snake...ή όπως αλλιώς σε λένε γιατί μου έκανες 12-15 αναπάντητες κλήσεις...και μετά δεν σηκώνεις και το κινητό (τρόπος του λέγειν αφού αυτό το πράμα που έχεις μόνο κινητό δεν είναι...μάλλον για το μουσείο που βρίσκεται κάτω απ΄την έκθεση πιο κάτω είναι...)...:D:D:D
Μην Αγχώνεσαι, είπα ότι το απόγευμα θα σου φέρω τα ψαράκια για το φυτεμένο...;)...

snakepanos 06-02-13 15:00

Ο δυτης δεν πωλείτε,ουτε τα παπακια,ειναι μασκοτ του ΠΣΦΕ.

Αντεχουμε για λιγο ακομα,,εγω τα εχω έπαιξα ,,,οταν τελιωσουμε να δω ποσοι θα ειμαστε.

Κλεοβουλε οπως τα λες θα ακολουθησουν και αλλες εκπλήξεις,
,να ξεκουραστουμε λιγο και μετα,γιατι μας πέσανε ολα μαζεμενα [ΠΙΤΑ,, ΕΚΘΕΣΗ].

Mikre 84 εχουμε και δουλείες με το τηλ ,τι ειμαστε αντε αντε.
Φερε τα ψαρακια σου .

nazgul 06-02-13 17:01

Παδια εχουμε στησει πολυ ωραια ενυδρεια, παντως. Το καθε ενα εχει τη δικη του προσωπικοτητα. Λιγες δουλιτσες εμειναν και ειμαστε ετοιμοι. Φωτογραφιες το βραδυ.


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από exelix
Ρε φιλλλαράκι πώς φτιάχνεις φραπέ μ' αυτό;!:razz::grin:

Δεν ειναι κακη ιδεα...ειναι και κρεμαστο και θα το ριχνει ωραια :D

kostaskich 06-02-13 17:05

kostaskich
 
αυριο μεσημερι ερχομαι και εγω για να γεμισω το malawi ενυδρεια με τα αστερια μου:D

Κλεόβουλος 06-02-13 17:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kostaskich (Μήνυμα 733672)
αυριο μεσημερι ερχομαι και εγω για να γεμισω το malawi ενυδρεια με τα αστερια μου:D

Κώστα μετά θα πρέπει να βάλεις καινούργιο avatar :)

kostaskich 06-02-13 17:47

kostaskich
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 733679)
Κώστα μετά θα πρέπει να βάλεις καινούργιο avatar :)

ναι κυριε κλεοβουλε αλλα μετα την εκθεση που θα ειναι ετοιμη η ανακαινηση που κανω.:D:D:D
ακομη ειμαι συνδεδεμενος με τις παλιες καλες εποχες

exelix 06-02-13 17:55

Θα παλέψουμε να τις ξαναζωντανέψουμε!;)

Κουραμπιές 06-02-13 17:56

Live απτην εκθεση, μολις τελειωσαμε και το φυτεμενο και τακτοποιησα επ ευκαιριας ολο το περιπτερο. Ολα τα ενυδρεια ενα κι ενα. Περισσοτερα οταν ερθει καποιος με φωτογραφικη. Παντως και για τους φιλους του σκυλου μια βολτα που εκανα εχει τρελη κινηση δεν το περιμενα.

exelix 06-02-13 18:00

:smt041:smt041:smt041

Άντε τώρα καλή ξεκούραση και από αύριο ομορφάντρες σενιαρισμένοι!:D

kostaskich 06-02-13 18:02

kostaskich
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές (Μήνυμα 733686)
Live απτην εκθεση, μολις τελειωσαμε και το φυτεμενο και τακτοποιησα επ ευκαιριας ολο το περιπτερο. Ολα τα ενυδρεια ενα κι ενα. Περισσοτερα οταν ερθει καποιος με φωτογραφικη. Παντως και για τους φιλους του σκυλου μια βολτα που εκανα εχει τρελη κινηση δεν το περιμενα.

απο το malawi ακομη μην βγαζετε φωτο, αυριο θα φερω κιαλλα ψαρια

Κουραμπιές 06-02-13 18:05

Οοοοκ. Αυτα που μπηκαν αρχιζουν να ξετσουτσουνιζουν αλλα γενικα ειναι πριτσκοκο στις πετρες ακομα. :) θα στρωσουν

narampa 06-02-13 18:41

Πέρασα μια βόλτα το μεσημέρι,έχει γίνει φοβερή δουλειά στο στήσιμο των ενυδρείων απο τα παιδιά (snakepanos bloskas nazgul κουραμπιες )πολλά εύγε!!!

egeorgiou 06-02-13 19:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από exelix (Μήνυμα 733603)

priceless :smt035

snakepanos 06-02-13 22:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από narampa (Μήνυμα 733699)
Πέρασα μια βόλτα το μεσημέρι,έχει γίνει φοβερή δουλειά στο στήσιμο των ενυδρείων απο τα παιδιά (snakepanos bloskas nazgul κουραμπιες )πολλά εύγε!!!

Ευχαριστουμε για τα καλα σου,και για την βοηθεια σου Νικο.

lion 06-02-13 22:29

11 Συνημμένο(α)
........

philorian 06-02-13 23:03

πολυ ομορφα ρε παιδια μπραβο σας.μπραβο σε ολους.αυριο θα φερω και τα guppy.θα ξεκινησω απο της 7:30 για το δικαστηριο και θα τα εχω μαζι μου μεχρι ουτε ξερω τι ωρα...ποσες ωρες αντεχουν στην σακουλα περιπου ξερουμε?

nazgul 06-02-13 23:32

Εχουμε μπολικα guppies, καλυτερα μην τα ταλαιπωρησεις. Ασε που θα ψαχνεστε μετα ποια ειναι ποιου :rolleyes:

Κουραμπιές 06-02-13 23:32

Σπιτι μολις ηρθα. Δειγμα του ποσο μαρεσε που εστησα σημερα το φυτεμενο και η παρεα και το καλαμπουρι και το ολο κλιμα ολα τα λεφτα, 2 κοιμηθηκα 7 ξυπνησα κλαδεψα ταξιδεψα απο σερρες στησαμε, ειναι 11 και αν μου πει καποιοσ για μπυρες παω ανετα χαχα. Ελατε παιδια ειναι πολυ ωραια εμπειρια.

Ευχαριστουμε πολυ! :) Guppy? να βαλουμε κιαλλα στο φυτεμενο λες; Γιατι οχι. Θελεις οταν κατεβω θεσσαλονικη για την εκθεση να βρεθουμε στις 9-9:15 πλατεια αριστοτελους να μην τα εχεις αγχος; Να τα παρω να τα βαλω στο φυτεμενο και ελα με την ησυχια σου.

philorian 06-02-13 23:44

θα ειμαι στο στρατοδικειο κοντα στην ερτ3,μπορουμε να βρεθουμε καπου εκει γιατι δεν θα εχω αμαξι μαζι μου?εκεινην την ωρα θα φτασω και εγω στην ερτ3.οπως θελετε,ο Nazgul λεει οτι εχει πολλα εγω αν τα φερω θα ειναι προσφορα και ας τα παρει οποιος θελει μετα.πειτε μου απλα να ξερω αν ειναι πρωι πρωι να τα σακουλιασω.

nazgul 06-02-13 23:44

2 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από narampa
Πέρασα μια βόλτα το μεσημέρι,έχει γίνει φοβερή δουλειά στο στήσιμο των ενυδρείων απο τα παιδιά (snakepanos bloskas nazgul κουραμπιες )πολλά εύγε!!!

Νικο ευχαριστουμε. Μας βοηθησες αρκετα παραπανω απο παρα πολυ με φιλτρο, θερμοστατες, λαμπα, κερατοφυλλο, τα παντα οταν τα χρειαστηκαμε! :D

Και δυο προχειρες φωτογραφιες απο τη μονομαχιερα, μηπως και χαρει ο Nick74 :D
Α! Η μια εχει και τον κ..λο του Κουραμπιε! χαχα!
Καλυτερες φωτος θα προσπαθησουμε εντος των ημερων, αλλα ειναι φωτεινος ο χωρος και καθρεφτισει το τζαμι.

Οτι μπορεσαμε καναμε γενικως, με πολυ κεφι, πολυ κουραση (πολυ τσιπουρο :D) και πολυ βοηθεια απο πολλα παιδια, που θα ευχαριστησουμε εκτενως οταν βρουμε λιγο χρονο.

Θα χαρουμε να σας γνωρισουμε ολους! :p

Καλο βραδυ!

philorian 07-02-13 00:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές (Μήνυμα 733814)
Ααου ειναι καλυμενος παλι καλα. Εχω μια ταση να βγαινω με τα κολομερια φατσα φορα. Κουκλα η μονομαχιερα θοδωρη. Σκεψου την πιθανοτητα να μπουν και δυο μονομαχινεδ του ναραμπα. Ετσι οπως τοχεις κανει εχουν χωρο πολυ νομιζω.
Στο παλιο το 424 ρε αυτο ειναι διπλα μας. Τελεια σακουλιασε τα και θα περασω εγω να τα παρω. .......... κανε μου αναπαντητη θα σε παρω αυριο οταν ξεκιναω (μενω πλαγιαρι οποτε υπολογιζε κανα μισαωρο)

οκ τα λεμε αυριο λοιπον αυριο στην ερτ3.καλο βραδυ σε ολους και καλη ξεκουραση στο team της εκθεσης.

nikolakis94 07-02-13 00:03

Πολυ καλη δουλεια.Αμαν ρε κουραμιε μαζεψου λιγο καταστρεφεις τις φωτογραφιες:D.

bloskas 07-02-13 00:26

γεια σου κουλα με τη κουλαρα σουυυυ!! χαχαχ

:smt067:smt067:smt067:smt067

sarpijk 07-02-13 00:39

Τα ενυδρεια ειναι τελεια τα ειδα απο κοντα! Ευχαριστω προσωπικα τον Σπυρο(Κουραμπιες)για τη γενναιδωρη κινηση του να μου δωσει ενα σωρο κλαδεματα που φτανουν να στησω δυο ενυδρεια!

Κλεόβουλος 07-02-13 08:31

O κύριος Σωστός & ο κύριος Λάθος να βγουν σε αφίσσα! :smt005

mikenuke 07-02-13 09:42

Συγχαρητηρια παιδια, θα περασω σημερα γυρω στις 5 παρα, να κανω επιθεωρηση!
Θόδωρα be there!
Κοστακιχ, ελπιζω να σε πετυχω!

Καβατζωστε μου απο τωρα μερικα γκαπυ! θελω να ξεκινησω απο τα ευκολα!!!!:rolleyes:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:21.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02747 seconds with 11 queries