Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Ζωοτεχνια 2013 θα ειμαστε εκει.(7-10 Φεβρουαρίου Θεσ/νίκη) (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=68600)

ανδρεα 09-02-13 22:17

παιδια χαρικα που σας γνωρισα ωρεαα τα στησατε τα ενυδρειαα !!!1 μπραβοοο!!

Κουραμπιές 09-02-13 22:20

Που τα ειδες βρε ουτε 2 λεπτα δεν εκατσες :D χαχα. Ευχαριστουμε αγορι.

ανδρεα 09-02-13 22:22

τα ειδα μην ανησυχεις!!!!

philorian 09-02-13 22:29

παιδια ηταν παρα πολυ ομορφο ολο σας το στησιμο.μακαρι να μπορουσα να ειμαι εκει ολη την μερα (ολη νυχτα) και αυριο και και και.ηταν πραγματικα πολυ μεγαλη χαρα μου που σας γνωρισα παιδια!!μολις ηρεμησουν τα πραγματα να κανονισουμε και καφε στην κατερινη!;)σπυρο μην με ξεχασεις για τα κλαδεματα???καλη ξεκουραση και καλο κουραγιο για την αυριανη ημερα!

Κουραμπιές 09-02-13 22:43

Δεν ξεχναω που μουπεσ αλλα δεν θυμαμαι τι μουπεσ χαχα. Εχω μιλησει με τοσους σημερα ειδικα που δεν θυμαμαι τι και πως. Θυμησε κλαδεματα απο ποια; Τι ειπαμε;
Μισο να γραψω να ξερουμε.
Πιστια πανε στον στιβ27, βαλισνεριες καποιες στον tdinosauros, εγω θα παρω καποιες γιγαντεα, και θα μου κλαδεψει ο μπλοσκας τη μος, συν λιγο κερατοφυλλο που εχουμε εναν κουβα εκει. Απο εκει και περα υπαρχει μπολικο πραμα ακομα. Προτεραιοτητα θα δωθει σε οσους βοηθησαν η στηριξαν ακομα και απλα με την παρουσια τους την εκθεση.

mikros84 10-02-13 01:27

Μπράβο παιδιά.
Αύριο θα έρθω και εγώ κατά τις 11.
Σπύρο κουράγιο...αύριο θα σου φέρω ολόφρεσκη...άχνη...:D:D:D

philorian 10-02-13 09:11

Ότι περισεψει σε μια σακούλα και αν δεν μπορούν να σταλούν με ΚΤΕΛ Κατερίνη ας τα κρατήσει κάποιος μέχρι δευτέρα που θα ξαναερθω θεσ/νίκη.

lion 10-02-13 09:44

Δευτέρα πρωί μήπως να πάρεις και τα εντλερ από την έκθεση; (εκτός αν τα πρόλαβε άλλος....)

mikros84 10-02-13 12:35

...live από έκθεση...ο κακός χαμός...παρα πολύς ο κόσμος...μεγάλη η προσέλευση και η στάση στο δικό μας σταντ...:p

nikolakis94 10-02-13 12:46

...live απο σπιτι...ειμαι αρρωστος βαλτε καμια φωτογραφια για εμας.

maikl 10-02-13 13:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikros84 (Μήνυμα 734805)
...live από έκθεση...ο κακός χαμός...παρα πολύς ο κόσμος...μεγάλη η προσέλευση και η στάση στο δικό μας σταντ...:p

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από nikolakis94 (Μήνυμα 734807)
...live απο σπιτι...ειμαι αρρωστος βαλτε καμια φωτογραφια για εμας.

...σαν τον Ευαγγελατο ενα πραγμα,μπειτε σε παραθυρα...:smt110

philorian 10-02-13 14:11

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lion (Μήνυμα 734782)
Δευτέρα πρωί μήπως να πάρεις και τα εντλερ από την έκθεση; (εκτός αν τα πρόλαβε άλλος....)

αν δεν τα ζητησε αλλος ναι θα τα ηθελα!!!ποτε θα ξεστηθουν ολα τελικα?σημερα βραδυ η αυριο το πρωι?

lingistis 10-02-13 14:21

Τσίμπα και εσύ ένα παράθυρο... ζηλιάρη :smt033

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maikl (Μήνυμα 734810)
...σαν τον Ευαγγελατο ενα πραγμα,μπειτε σε παραθυρα...:smt110


mikros84 10-02-13 16:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lingistis (Μήνυμα 734816)
Τσίμπα και εσύ ένα παράθυρο... ζηλιάρη :smt033

...xaxaxa...γιατί χωράει σε παράθυρο ο Μιχάλης??...δε νομίζω...:D:D:D

Μόλις γύρισα σπίτι.

Τα φυλλάδια του φόρουμ έγιναν ανάρπαστα (ακούς τσιγκούνη μπόλυπάνο :smt067 που έβγαλες μόνο 100) και πολλοί νέοι φίλοι μας γνώρισαν και ενδιαφέρθηκαν τόσο για το GAB όσο και για τις συναντήσεις που κάνουμε τις Κυριακές.:smt035

...βέβαια να μην παραλήψω να βγάλω το καπέλο στο Σπύρο με την ανάλυση που έκανε στους επισκέπτες...φοβερός...:smt056

Μεγάλη επιτυχία η παρουσία μας στην έκθεση παιδιά...:p:cool::p

stelios816 10-02-13 16:23

μπραβο ρε παιδια. βαλτε καμια φοτω ομως τι κανετε ολα για παρτυ σας:D:D

gmaravelisvet 10-02-13 16:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές (Μήνυμα 734757)
Δεν ξεχναω που μουπεσ αλλα δεν θυμαμαι τι μουπεσ χαχα. Εχω μιλησει με τοσους σημερα ειδικα που δεν θυμαμαι τι και πως. Θυμησε κλαδεματα απο ποια; Τι ειπαμε;
Μισο να γραψω να ξερουμε.
Πιστια πανε στον στιβ27, βαλισνεριες καποιες στον tdinosauros, εγω θα παρω καποιες γιγαντεα, και θα μου κλαδεψει ο μπλοσκας τη μος, συν λιγο κερατοφυλλο που εχουμε εναν κουβα εκει. Απο εκει και περα υπαρχει μπολικο πραμα ακομα. Προτεραιοτητα θα δωθει σε οσους βοηθησαν η στηριξαν ακομα και απλα με την παρουσια τους την εκθεση.

περισεύει καμια vallisneria?

philorian 10-02-13 17:16

Τελικά ποτέ θα ξεστηθουν όλα?

piranha friend 10-02-13 18:09

Σήμερα στις 7...

philorian 10-02-13 18:18

Τελικά μπορεί κάποιος να μου κρατήσει ότι φυτά περισεψουν και τα εντλερ για να τα πάρω αυριο από θες/νίκη?χλωμό μαλον για να σταλούν το βραδάκι με ΚΤΕΛ έτσι?σας παρακαλώ αν γίνεται όπως βολεύει...:sad:

mikros84 10-02-13 18:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από piranha friend (Μήνυμα 734872)
Σήμερα στις 7...

Αυτό δεν είναι σίγουρο, γιατί τα παιδιά είναι εκεί από το πρωί και θα είναι κουρασμένα.
Το πιο πιθανό είναι να γίνει αύριο το ξε-στήσιμο.
Έτσι κι αλλιώς δεν μας κυνηγάει κανείς.

philorian 10-02-13 18:28

Ξέρω και είμαι σίγουρος ότι τα παλικάρια μας θα ειναι λιώμα από την κούραση.Γι αυτό ρωτάω,αν γίνει αυριο ίσως θα μπορούσα να είμαι και γω για βοήθεια.

sps4ever(niktso) 10-02-13 20:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikros84 (Μήνυμα 734836)
Τα φυλλάδια του φόρουμ έγιναν ανάρπαστα

Οταν λέμε τα φυλλάδια εννοούμε του GAB;

Κλεόβουλος 10-02-13 20:21

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) (Μήνυμα 734895)
Οταν λέμε τα φυλλάδια εννοούμε του GAB;

Ναι ήταν και κάποιοι απο το GAB πιο πέρα και τα μοίραζαν ;)

Κουραμπιές 10-02-13 20:22

Live απο εκθεση: μεγαλη επιτυχια περασανε πανω απο χιλια ατομα αλλα ειμαστε πτωματα ολοι. Φοβερη εμπειρια!!!!!

Λοιπον επειδη οπως καταλαβαινετε εχω ενα κεφαλι καζανι, να ξεκαθαρισω λιγο το θεμα με τα κλαδεματα. Ναι να δωσουμε οτι περισεψει σε οποιον θελει. Αλλα ο χρονος ειναι περιορισμενος μολις ξεστηθουν τα ενυδρεια φευγω σερρες. Αυριο απτις 9 το πρωι θαμαι στην εκθεση να ξεκινησει το ξεστησιμο. Οποιος θελει κλαδεματα ναρθει η εισοδος ειναι ελευθερη προφανως, ελατε να δουμε τι θα παρει ο καθενας. Πιστια τις εχει κλεισει ο στιβ27 και βαλισνεριες καποιες ο tdinasauros, 3-4 ο nazgul, ο λιον πηρε κομπλε ο πανος επισης...
Εγω τις γιγαντεα σιγα σιγα να αλλαξω τις αμερικανα και λιγο κερατοφυλλο.
φιλοριαν θαρθεις αυριο να παρεις εντλερ και απο κλαδεματα θα τα δουμε απο κοντα σεσιφλορα βαλισνερια κερατοφυλλο. Gmarabelis ελα αυριο και εσυ να δουμε για βαλισνεριες. Γκαπυ θα παρει ο mikros84 να αλλαξει αιμα, οι κιχλιδες ειναι του kostaskich, τον μονομαχο θα τον παρω εγω. Απο ραμσχορν υπαρχουν μπολικα οποιος θελει ναρθει να παρει. Αυτα μουρχονται τωρα. Αν και οποιον εχω ξεχασει να μου στειλει πμ.

sps4ever(niktso) 10-02-13 20:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 734904)
Ναι ήταν και κάποιοι απο το GAB πιο πέρα και τα μοίραζαν ;)

Μάλιστα. Ο snakepanos αρνήθηκε να πάρει φυλλάδια του aquazone με το αιτιολογικό ότι ήταν οργάνωση του συλλόγου αλλά του gab μοιράσθηκαν.Να υποθέσω ότι τελικά μοιράσθηκαν και του aquazone;

Κλεόβουλος 10-02-13 20:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) (Μήνυμα 734906)
Μάλιστα. Θα ήθελα να μου εξηγήσει ο snakepanos γιατί αρνήθηκε να πάρει φυλλάδια του aquazone με το αιτιολογικό ότι ήταν οργάνωση του συλλόγου αλλά του gab μοιράσθηκαν.

Εγώ δεν ήμουν εκεί ούτε θα απαντήσω για τον Πάνο. Αλλά ο οποιοσδήποτε (και οι φίλοι του ΑΖ) μπορούσε να πάει πιο δίπλα και να μοιράσει ότι θέλει.
(και βέβαια θα μπορούσε να είχε βοηθήσει.....;))

philorian 10-02-13 20:31

Σπύρο γράψε το τηλέφωνο σου για να σε πάρω μόλις μπορεσω μετά το δικαστήριο.

Κουραμπιές 10-02-13 20:37

Παιδια μην τρελενεστε με τα φυλλαδια. Να ερχοσασταν να υποστηριξετε και να βοηθησετε και να μοιραζατε οσα φυλλαδια θελατε οχι στο σταντ του συλλογου ομως. Οπως ειχαμε την ορεξη και καναμε και εμεις. Το χομπυ προωθησαμε με την παρουσια μας εκει.

sps4ever(niktso) 10-02-13 20:53

Kαι όλα αυτά έγιναν με τη σύμφωνη γνωμη του αρμοδίου του ΠΣΦΕ;

dimitris21 10-02-13 20:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) (Μήνυμα 734919)
Kαι όλα αυτά έγιναν με τη σύμφωνη γνωμη του αρμοδίου του ΠΣΦΕ;

δλδ ποιος είναι ο αρμόδιος του ΠΣΦΕ?


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:54.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02775 seconds with 11 queries