Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   περι ημερολογιου το αναγνωσμα... (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=21415)

γαυρος 09-12-07 15:25

περι ημερολογιου το αναγνωσμα...
 
τοδατε τοδατε?
να το δειτε νηστικοι συνδρομοι...:smt119:smt078

επαγγελματικη δουλεια ευγε στους ιθυνοντες
ακομη ξερναω...

vasilakis 09-12-07 15:36

Για να καταλαβουμε ειναι :smt078ή επαγγελματικη δουλεια?

stat 09-12-07 15:36

Δηλαδή;

georgetax 09-12-07 16:51

τζάμπα θα το πάρουμε δλδ?
η θα πάθουμε πλάκα από το πόσο καλό είναι?

Τσιόνογλου Σταύρος 09-12-07 17:42

Για πιό λόγο αυτά?(Τα υπονοούμενα) .Είτε μας αρέσει είτε δεν μας αρέσει ο λόγος της αγοράς του νομίζω ότι είναι προφανής ,πάλι πάει να δημιουργηθεί κατάσταση.

imichal 09-12-07 17:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 220079)
ο λόγος της αγοράς του νομίζω ότι είναι προφανής

Πες τα ρε Σταυρο.....

vasilakis 09-12-07 18:35

Συμφωνώ Σταυρο απλα θα ηθελα να μας διευκρινισει ο γαυρος τι εννοει...

Z_X 09-12-07 19:02

Μην προτρέχουμε,άσχημες φωτογραφίες σίγουρα δέν έχει.
Αν τώρα ο μάστορας το τύπωσε κάπως,εντάξει τι να κάνουμε θα είναι ένα μάθημα για του χρόνου.
Αν δεν δούμε όμως....

Τσιόνογλου Σταύρος 09-12-07 19:38

To τι εννοεί ,το κατάλαβε και η μίκρη μου κόρη 10 ετών ,μάλλον οι πιο μεγάλοι σε ηλικία δεν το καταλαβαίνουν ή δεν θέλουν.

orck 09-12-07 20:03

τι να καταλαβουμε δλδ;
μπορεις να ζητησεις απο την κορη σου να μας γραψει (για εμας τα χαζα 30χρονα) :):)
ευχαριστω πολυ

Τσιόνογλου Σταύρος 09-12-07 20:25

Δεν αναφέρθηκα στα απλά μέλη του συλλόγου και του Gab.Υπάρχουν άτομα τα οποία πασχίζουν ώστε ο σύλλογος να συνεχίσει να υπάρχει και για να συνεχίσει να υπάρχει ο σύλλογος χρειάζεται και φράγκα όταν προτάθηκε απο τον σύλλογο η δημιουργία ενος ημερολογίου και ζητήθηκε και η γνώμη μας και σε έκτακτη συγκέντρωση που έγινε Θεσ/νίκη δεν ξέρω αν έγινε και κάτι αντίστοιχο Αθήνα,τότε όλοι όσοι είμασταν εκεί είπαμε να το βγάλουν για να ενισχύσουμε το σύλλογο.Για να γίνει το ημερολόγιο σπατάλησαν απο το χρόνο τους κάποιοι άνθρωποι, τους οποίους κάποιοι τώρα τους .......(να μην το πώ).Δεν νομίζω ότι πρέπει να φερόμαστε με αυτό τον τρόπο σε αυτούς τους ανθρώπους.Πιστεύω να λύθηκε η παρεξήγηση και να κατάλαβες τι εννοούσα με αυτό που έγραψα ,ας πάρουμε το ημερολόγιο στα χέρια μας πρώτα και αν δεν είναι καλό μετά μπορούμε να κάνουμε και τις προτάσεις μας.:p

tsikis 09-12-07 20:34

Βρε Γαύρε.
Πετάς κάτι και εξαφανίζεσαι.
Για εξήγησε...

Τι εννοείς? :confused: :confused: :confused:

γαυρος 09-12-07 20:57

εχω την εντυπωση οτι τα Ελληνικα μου ειναι ακομη σωστα!!

τι δουλεια εχουν αυτοι που αφιερωσαν το χρονο τους, με αυτους
που τοκαναν ετσι που το καναν.
νομιζω μιλησα για επαγγελματικη δουλεια...
οχι για αφιερωμα χρονου.

εαν η ευθυνη φυσικα ειναι πριν παει εκει που πηγε και το καναν ετσι,
να το μαθουμε , ακομη δεν ξερω...

σαν αποτελεσμα απο το τυπογραφειο - εξ ου και το < επαγγελματικη>,
ειναι αισχος!!! zw

τωρα αν μερικοι καταλαβαινουν άλλα καλυτερα να μην προτρεχουν...

orck 09-12-07 21:01

ναι σε αυτο εχεις απολυτο δικιο
εγω παντως το ενα κοματι που ειχα ζητησει στο σχετικο θεμα θα το αγορασω οπως και να εχει (για τους λογους που αναφερεις και εσυ)

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 220120)
Δεν αναφέρθηκα στα απλά μέλη του συλλόγου και του Gab.Υπάρχουν άτομα τα οποία πασχίζουν ώστε ο σύλλογος να συνεχίσει να υπάρχει και για να συνεχίσει να υπάρχει ο σύλλογος χρειάζεται και φράγκα όταν προτάθηκε απο τον σύλλογο η δημιουργία ενος ημερολογίου και ζητήθηκε και η γνώμη μας και σε έκτακτη συγκέντρωση που έγινε Θεσ/νίκη δεν ξέρω αν έγινε και κάτι αντίστοιχο Αθήνα,τότε όλοι όσοι είμασταν εκεί είπαμε να το βγάλουν για να ενισχύσουμε το σύλλογο.Για να γίνει το ημερολόγιο σπατάλησαν απο το χρόνο τους κάποιοι άνθρωποι, τους οποίους κάποιοι τώρα τους .......(να μην το πώ).Δεν νομίζω ότι πρέπει να φερόμαστε με αυτό τον τρόπο σε αυτούς τους ανθρώπους.Πιστεύω να λύθηκε η παρεξήγηση και να κατάλαβες τι εννοούσα με αυτό που έγραψα ,ας πάρουμε το ημερολόγιο στα χέρια μας πρώτα και αν δεν είναι καλό μετά μπορούμε να κάνουμε και τις προτάσεις μας.:p


Τσιόνογλου Σταύρος 09-12-07 21:12

Μάλλον κανείς δεν κατάλαβε τι εννοούσες έτσι όπως το έγραψες και για αυτό ίσως δεν κατάλαβα και που απευθυνόσουν σε αυτούς που σκέφηκαν την ιδέα του ημερολογίου?ή σε αυτούς που το εκτύπωσαν(τυπογραφείο).

chris129 09-12-07 21:50

περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
 
μετα πολλα λοιπον παλι εγινε παρεξηγηση αφηστε να το δουμε ρε παιδια το ημερολογιο να το παρουμε στα χερια μας και οποιου δεν του αρεσει ας μην το παρει δεν θα σκασουμε για το ποιον αρεσε και σε ποιον οχι :rolleyes: δεν υπαρχει λογος παρεξηγησης

Τσιόνογλου Σταύρος 09-12-07 21:55

Καλά τα λες chris οταν το πάρουμε βλέπουμε και ας μην προτρέχουμε πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης.

Dimis. 09-12-07 22:28

Αν συμφωνουσαν οι γνωμες ολων τοτε θα ειμασταν πολυ πιο
μπροστα απο οτι ειμαστε. Η προσπαθεια μετραει και μπραβο στο
Δ.Σ για οτι εκανε. Θα τους τα χωσουμε κιολας.......

Cydox 09-12-07 23:09

Αν όλοι συμφωνούσαν θα πλήταμε αφάνταστα, και δεν θα είχαμε μέλλον. ¨Οσο για το ημερολόγιο, απο την στιγμή που δεν έχει μοιραστεί θεωρώ πως είναι ανούσιο να μιλήσουμε..

Tkagem 10-12-07 08:26

Το ημερολόγιο είναι μια χαρά,και κυρίως για τα λεφτά που δίνεις.Το Σάββατο το πήρα και το ξεφύλισα και είναι κάτι διαφορετικό,όμορφο.Είναι αξιέπαινη η προσπάθεια για την έκδοσή του,απο επαγγελματική δουλειά μπορεί να μή βγάζει μάτι αλλά δεν είναι ανάγκη να είναι άξιο σύγκρισης με το αντίστοιχο του National Geographic ας πούμε,για ένα τέτοιο θα έδινες 50 όχι 10.Εγώ το χάρηκα που το πήρα και το κρέμασα κιόλας φάτσα κάρτα με το που μπαίνεις στην κουζίνα!Κάτι το ξεχωριστό!

dimitris21 10-12-07 09:25

Είμαι σίγουρος ότι ο Γαύρος δεν αναφέρεται στο ΔΣ οπότε και οι υπόλοιποι μην το εκλαμβάνετε ως κατηγορώ απέναντι σε αυτό.
Έχω δει τις μακέτες πριν σταλούν στο τυπογραφείο και ομολογώ ότι ήταν υπέρ του δέοντος ικανοποιητικές. Μετά το τυπογραφείο όμως το αποτέλεσμα δεν ήταν αντάξιο της μακέτας. Το τι έφταιξε θα το ερευνήσουμε και θα προσπαθήσουμε να το αποφύγουμε του χρόνου.

johnpalavos 12-12-07 01:53

παντως οτι παρεξηγηση γινεται, λυνεται... αυτο ειναι το θεμα....το ημερολογιο, σε ενα χρονο θα χαθει... η ανιδιοτελης προσπαθεια μενει που θυμουνται ολοι...συνεχιστε λοιπον με το ιδιο χαρουμενο και προθυμο πνευμα... και του χρονου εις ανωτερα!!!

rita 12-12-07 12:07

το ημερολογιο παντως εμενα μου φανηκε καλο!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:04.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01839 seconds with 11 queries