Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Σχετικά με το σύλλογο. (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=65694)

Crazy_Beaver 15-10-12 15:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Nick74 (Μήνυμα 703192)
εχεις απολυτο δικιο και αυτο ετσι οπως το θετω παλι ακουγεται ριξημο για οσους ειναι μακρυα, ομως αν βρεθει μια φορμουλα να γινουν ολα αυτα ΧΩΡΙΣ να υπαρχει αναγκη χωρου? πως σου φαινεται?


Μου φαίνεται formula 1!:D:D:D:D:D:D:D

Chris82 15-10-12 15:57

Εμένα γνώμη μου είναι πως αν είναι να δίνουμε λεφτά και το μεγαλύτερο μέρος των χρημάτων(αν όχι όλα) να πηγαίνει για ενοίκιο τότε δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε δουλειά.

platy 15-10-12 15:59

εκτος αν υπάρχει καποιο μέλος που αφιλοκερδώς μπορεί να διαθέσει καποιο χώρο...

Dimis 15-10-12 16:00

Η απλα να μην υπαρχει φυσικη εδρα!

sps4ever(niktso) 15-10-12 17:51

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Nick74 (Μήνυμα 703187)
: η σωστη ενημερωση που ειπε ο Γιωργος και δευτερον -που προσωπικα το θεωρω σημαντικοτερο- τα ψαρια που πεθαινουν καθημερινα σε αστρωτα και λαθος στημενα ενυδρεια

Μα και για τα δύο αυτά υπάρχουν τα διάφορα fora. Ας τα αφήσουμε στην ακρη αυτα.

Διάθεση και χώρος να τα πουμε ζωντανα αυτά υπάρχει;

Nick74 15-10-12 18:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) (Μήνυμα 703246)
Διάθεση και χώρος να τα πουμε ζωντανα αυτά υπάρχει;


χμμμ αν ο σκοπος ειναι απλα να τα πουμε ζωντανα τοτε αυτο κανονιζεται κει με ενα καφε, δε χρειαζεται συλλογος για κατι τετοιο.
Νομιζω τα θεματα που θιχτηκαν καθως και το να βαλουμε ολοι ενα χερακι να σηκωσουμε λιγο τον πηχη στο χομπυ γενικοτςρα ειναι σημαντικοτερα απο αυτο.
Αποψη μου παντα

mathaios81 15-10-12 19:06

μακαρι παιδια να κανετε ξανα πραγματικοτητα το θαυμα της αναστασης....

sps4ever(niktso) 15-10-12 20:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Nick74 (Μήνυμα 703250)
χμμμ αν ο σκοπος ειναι απλα να τα πουμε ζωντανα τοτε αυτο κανονιζεται κει με ενα καφε, δε χρειαζεται συλλογος για κατι τετοιο.
Νομιζω τα θεματα που θιχτηκαν καθως και το να βαλουμε ολοι ενα χερακι να σηκωσουμε λιγο τον πηχη στο χομπυ γενικοτςρα ειναι σημαντικοτερα απο αυτο.
Αποψη μου παντα

Εννοώ να συνεχίσουμε τη συζήτηση αυτη από κοντά.

NIDAL 15-10-12 21:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) (Μήνυμα 703302)
Εννοώ να συνεχίσουμε τη συζήτηση αυτη από κοντά.

Εεεεετσι!!!!!

beat89 16-10-12 15:09

Λεπτομεριες οπως τι θα κανει ο συλλογος,με ποιον τροπο,αν θα ειναι πανελληνιος ή οχι δεν μπορουν να συζητηθουν εδω μεσα.Ενα λογος ειναι οτι σε αυτη την προσπαθεια ειναι ατομα απο διαφορα φορα,που για να υπαρξει καλυτερη επικοινωνια πρεπει να βρεθουν απο κοντα.Να υπαρξουν προτασεις,να συζητηθουν και να παρθουν αποφασεις.Το σιγουρο ειναι οτι θα χρειαστει χρονος.Αλλα το θεμα ειναι να προσπαθησουμε...

lingistis 16-10-12 20:08

Γιατί να μην γίνει κουβέντα στο φορουμ (αν υπάρχει ακόμα) του ΠΣΦΕ;

www.aquarist.gr/forum

Ας ανοιχτεί λίγες μέρες για όλους και ας κατατεθούν εκεί σκέψεις και προτάσεις από όσους ενδιαφέρονται.

Με αφορμή την παρακάτω πρόταση
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=65782

χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του :smt077 νομίζω ότι έτσι θα συμμετάσχουν άτομα κυρίως από την Αττική... άρα τοπικό σύλλογο. Εγώ που θέλω να συμμετάσχω δεν θα μπορέσω και θα ρωτάω μετά να μάθω ποιοι ήταν και τι είπαν. Πρόταση μου είναι να αναφερθούν μερικές πόλεις και να γίνει μια ψηφοφορία από τα άτομα που θέλουν να συμμετάσχουν στο σύλλογο για το που θέλουν να γίνει μια πρώτη φυσική συνάντηση... και στο κάτω κάτω ας γίνουν πολλές συναντήσεις σε διάφορες πόλεις ;)

sps4ever(niktso) 16-10-12 21:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lingistis (Μήνυμα 703641)
Γιατί να μην γίνει κουβέντα στο φορουμ (αν υπάρχει ακόμα) του ΠΣΦΕ;

www.aquarist.gr/forum

+1000

Φίλε lingistis μακάρι να μπορέσει να γίνει μια μεγάλη "παρέα". Αλλά ας ξεκινήσουμε πρώτα στην Αθήνα που είμαστε ζεστοί, να δούμε αν θα υπάρξει κοινή συνισταμένη, να δούμε μετά πόσοι το υποστηρίζουν.

Ετσι κι αλλιώς για να δούμε κάτι καλό (σεμινάριο ας πούμε) θα περάσει καιρός.

Ελπίζω να διαψευστώ

beat89 17-10-12 15:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lingistis (Μήνυμα 703641)
Γιατί να μην γίνει κουβέντα στο φορουμ (αν υπάρχει ακόμα) του ΠΣΦΕ;

www.aquarist.gr/forum

Ας ανοιχτεί λίγες μέρες για όλους και ας κατατεθούν εκεί σκέψεις και προτάσεις από όσους ενδιαφέρονται.

Η προταση του lingistis ειναι πολυ καλη μιας και θα μπορει να γινει συζητηση με ατομα απο ολα τα φορα ταυτοχρονα.Αν δεν γινεται αμεσα,τοτε μετα απο τις πρωτες συναντησεις να τεθουν εκει τα αποτελεσματα και οι προτασεις,για να συζητηθουν.
Αν βεβαια ειναι πρακτικα εφικτο...

tsag 12-11-12 15:45

εγω προτεινω για εδρα να βρουμε ενα χωρο σε ενα δημοσιο κτηριο , οπου δεν θα εχουμε ενοικιο.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:05.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01838 seconds with 11 queries