Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Malawi (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=10)
-   -   ΤΑ ΒΙΑΓΚΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=5187)

batza 15-10-03 01:26

ΤΑ ΒΙΑΓΚΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
 
ΝΑ ΜΟΥ ΖΙΣΕΙς ΓΑΥΡΕ ΜΟΥ ΜΕΡΑΚΛΙ :D :D :D αυτη ειναι παρουσιαση, με τις φοτογραφιαρες της , με τις πλιροφοριαρες της, μουσικουλα, ευγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Θελω κι εγωωωωωωωω :? :? :? :? .Εχω να κανω μεγαλες αλαγες πολυ σιντομα :wink: ετιμαζω κατι πολυ :idea: :idea: :idea: :idea:

γαυρος 15-10-03 01:34

και λειπουν τα νεα αποκτηματα λογω κακων ματιων=γκαντεμηδων +-7 !! εν καιρω ομως....
:lol: εμπαινε μπατζα !!

batza 16-10-03 00:39

θα παρω τα βουνα
 
Ετιμαζω μεγαλη εξτρατια μαζεματος βραχων (ΜΑΝΑ ΓΙΑ ΑΦΡΙΚΑΝΕΣ) με τον μπατζανακι. Αυτη τη φορα θα ειμαστε ποιο οργανομενοι 8) 4WD, γενιτρια, κομπρεσερ. Ει παρχει ενας βραχος φοβερος, λες κι επεσε απο το διαστιμα :roll: . Αυτα προς το παρον. :lol: :) :D

batza 16-10-03 22:26

εχω ενα προβλιματακι το οποιο με απασχολει και μου σπαει και τα νευρα :oops: :oops: .Στο μεγαλο ενυδρειο το εμπροσθιο τζαμι μαζευει κατι στιγματα αλγης και αλτων τα οποια δεν βγενουν ευκολα, και οταν με πολυ κοπιαστικο τριψιμο βγουν τελικα, μεσα σε 10 μερες ξαναεμφανιζοντε :x :x :x ειπαρχει καμια λιση ποιο αποτελεσματικη :?: :?: :?: :?: :roll: :?: :roll:

γαυρος 16-10-03 23:33

GIBICEPS!!

batza 24-11-03 23:54

στακατε
 
Γαυρε θα σου κανω μια εροτιση . Με τι αυτοκινιτο θα παρομιαζες τα Hapl. sp. fire red Uganda?????????

γαυρος 25-11-03 00:20

μπατζα μου ειναι της (πλατειας)βικτωριας?? :wink: :wink: :wink:
νομιζω οτι ειναι βικτωρια οντως.ξερω το tomato red fire,το οποιο το κοβω...μεχρι punto !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
βρηκα μια φωτο του εν λογω,αλλα ειναι παααρα πολυ μικρη και δεν μπορω να σου πω!! επειδη σε βλεπω να εχεις μικροβιο με τους 4 τροχους :D ,αναφορικα να σου πω οτι εγω ονομασα φερραρι τα iodotropheus μονο και μονο επειδη ειναι f1 !! οχι λογω αξιας η εμφανισης :wink: :D .παντως αν εχεις καμια φωτο του εν λογω στειλε λινκ να παρω λιγο ματακι, και που ξερεις ,ισως γινει και alfa romeo !! :wink: :wink: :wink: :wink:

batza 25-11-03 00:44

ευτιχις πατιρ
 
Σε μερικες μερες θα τα φοτογραφισω και πιστευω οτι θα σου αρεσον. Για να φτασουν στα χεριαμου χριαστικε να κανουν ταξιδι 56ωρων, απο οτι ξερω δεν εχουν ελθει ξανα τετια ψαρια στην Ελλαδα, καλα μιλαμε οτι εχουν ενα κοκκινο χρομα που σε τρελενει :shock: :shock: :shock: εχω παθει μεγαλη πλακα. Εχω και μια μπουκομενη θιλικια, οταν με το καλο γενιθουν θα μου τα βαυτισεις ρε κουμπαρε :?: :D :D :D :D

γαυρος 25-11-03 01:33

κοκκινα ψαρια και να μην τα βαφτισω????????? +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8
γαβρος...ο νοννος !!! :wink: :wink: :wink: :wink: -+10

batza 30-12-03 23:17

TO ΚΕΡΚΥΡΕΟ ΞΑΝΑ ΚΤΙΠΑ ΚΑΛΙΦΘΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 
ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ, ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ :D :D :D :D Εχω παθει μεγαλη πλακα με τα κενουρια μου ψαρακια θα προσπαθισω να σας στιλω φοτογραφιες να τα διτε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: φοβερα πλασματαααααααααααα.

γαυρος 30-12-03 23:23

αντε ρε μπατζα , μας...γκαστρωσες :D :D :D :D .
ΦΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣ !!!!!!!!! :idea: :idea: :idea: :idea:

batza 11-02-04 19:38

fire red uganda
 
C:\Documents and Settings\Spyros\Ôá Ýããñáö&Uum l; ìïõ\2004_01_31\spiros fish.jpg :D :D :D :D :D

mikenuke 12-02-04 00:34

Παράθεση:

C:\Documents and Settings\Spyros\Ôá Ýããñáö&Uum l; ìïõ\2004_01_31\spiros fish.jpg
Α ρε φιλε batza αν ηταν ετσι ευκολα τα πραγματα τοτε θα ημασταν ολοι κομπιουτεραδες και τεχνικοι ηλεκτρονικων υπολογιστων! :lol:

Κανε ενα edit το ποστ σου και και εκει που λεει ονομα αρχειου λιγο πιο πανω απο το υποβολη που ειναι για να στειλεις το μηνυμα σου, κανε κλικ στο browse βρες την φωτο πατα enter οταν την βρεις και περιμενε να φορτωσει. Μετα γραψε αν θες ενα σχολιακι για την φωτο και πατα υποβολη.
Μην ξεχνας οτι η φωτο πρεπει να ειναι το πολυ 250kb και κατα προτιμηση 640Χ480.

Καλη τυχη.

lasal 12-02-04 03:20

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke
κανε κλικ στο browse βρες την φωτο πατα enter οταν την βρεις και περιμενε να φορτωσει.

Browse=Αναζήτηση

batza 13-02-04 17:51

ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΝΤΥΚΟΝΙΣΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΤΟΥΝΙΑ ΤΑ ΨΙΛΑ
 
Αγαπιτη συναδελφη σας ευχαριστο για τις συμβουλες, καποια στιγμη που θα εχω ποιο πλυ χρονο θα την ψαξω την δουλια. μπορι για εσας να φενοντε ευκολα αλλα για εναν ασχετο σαν κι εμενα ειναι βουνο :oops: :oops: .Τορα θα ειθελα παλη τις συμβουλες σας, απο οτι ξερω στα ενυδρεια μας θα ειναι πολυ καλο να προσθετουμε μια ποσοτητα αλατιου για να βελτιονουμε ακομι περισοτερο την ποιοτητα του νερου, εγω βεβεα μεχρι τορα δεν εχω χρισιμοποιησει αλατι, το μονο πραγμα που προσθετω ειναι σοδα σε καθε αλαγη νερου.Και επανερχομε στο εροτιμα , αν αντι για αλατι προσθεσω μια ποσοτητα θαλασινου νερου θα ηταν καλιτερα :?: :?: :?: . Ενα αλο εροτιμα , μια φορα την ευδομαδα τα ταιζω μαρουλι, ειναι καλο αυτο :?: και τι αλλα λαχανικα θα μπορουσα να τους δοσω :?: Ειναι που ειναι φιλακισμενα τα κακομιρα τουλαχιστον να απολαμβανουν ποιοτικη τροφη :lol: :lol: :lol:

stefanos.f 14-02-04 01:06

Batza λογο των νεων σου ερωτησεων ανοιξα νεο topic κατω απο τον τιτλο ''Σωστο νερο και τροφη για Αφρικανικες Κιχλιδες''. Η συνεχεια εκει... :arrow: :wink:

batza 23-04-04 04:09

F R UGANDA
 
Συνδρομοι ενυδρειακιδεσ για και χαρα σας :D :D . Εδο και αρκετο καερο τα F R UGANDA μου κανουν προσπαθιες να αυξιθουν και να πλιθινθουν, και τα θιλικα μπουκονοντε ομος δεν βλεπω ψαρακια :? τι να σιμβενει ρε συναδελφει :?: Για να το σιζιτισουμε λιγο το πραγμα μπας και βρουμε καμια λιση :D :D :D :D


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:28.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01869 seconds with 11 queries