Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   αιτηση εγγραφης (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=7514)

Mariel 23-02-05 22:47

αιτηση εγγραφης
 
μπορω να φερω την αιτηση εγγραφης στην επομενη συναντηση αντι να τη στειλω ταχυδρομικα?(εχω ηδη συμπλξρωσει μια εδω και κατι μηνες,αλλα δεν παιρνω ποτε τη μεγαλη αποφαση να παω ταχυδρομειο να τη στειλω!!)

annivas2000 23-02-05 22:54

Και βεβαια μπορεις .........αρκει η ημερομηνια να ειναι η προσφατη.......αλλιως θα'χει ληξει.... :D

netblues 23-02-05 23:52

ταχυδρομειο?
Αυτο δεν ειναι το μεγαλο μαγαζι που ερχονται τα πραγματα απο το aquaristik??
Στελνει ακομα και επιστολες??

wow...

Σκαναρισμα και mail attachement, αντε το πολυ πολυ φαξ δεν σου κανει??
(και τα λεφτα με webbanking, καθοτι ο συλλογςο paypal δεν εβαλε ακομα αλλα που θα παει...)

Mariel 24-02-05 13:50

ειδες τι μαθαινει κανεις?υπαρχουν ακομα ανθρωποι που δεν εχουν φαξ και προτιμουν "απαρχαιωμενους" τροπους για να επικοινωνουν!

jpatou 24-02-05 14:50

Μάριελ γιατί δεν συμπληρώνεις την αίτηση σε Word που έχει στο site του συλλογου εδώ και να την στείλεις με e-mail στο fish@tolibra.com ?

Mariel 25-02-05 01:53

ετσι θα το κανω,thanks!

jpatou 25-02-05 09:19

Μία διόρθωση να κάνω μόνο Μάριελ. Το mail του συλλόγου είναι info@aquarist.gr Εχτές λόγο βιασύνης έγραψα λάθος mail. :)

netblues 25-02-05 10:02

Λες στο αλλο να μην παει? :P

jpatou 25-02-05 10:16

Το αν θα πάει είναι άλλο θέμα :lol: Θα πάει και θα παραπάει μάλιστα. Αλλά μην ξεχνάμε ότι το άλλο είναι ένα προσωπικό e-mail account και όχι το επίσημο e-mail του ΠΣΦΕ.

scissorhands 13-03-05 20:44

halo
 
Γεια χαρα,
εχω στειλει την αιτηση σχεδον πριν 5-6 μερες,
μου απαντησατε πως θα εξεταστει αλλα τιποτα ακομα.....
γραφειοκρατια ??? :D :D

netblues 13-03-05 21:27

Οι αιτησεις εξεταζονται απο το δ.σ. οταν αυτο συνεδριαζει...
Θελει το χρονο του..

Υ.Γ.
Το καλο το πραγμα αργει να γινει.

Giorgos 14-03-05 16:09

Στην απάντηση που έλαβες έγραφε ότι θα ενημερωθείς σχετικά με την έγκριση της αίτησής σου όπως επίσης και με ποιους τρόπους μπορείς να τακτοποιήσεις την πληρωμή της ετήσιας συνδρομής.
Η αίτηση έχει εγκριθεί. Σε λίγες μέρες θα λάβεις την απάντηση επίσημα.

scissorhands 15-03-05 23:23

οκ
 
οκ αγαπητε γιωργο αστειευομουνα!σχετικα με την γραφειοκρατια!
Εστειλα μηνυμα γιατι ειδα και την μαριελ πως μολις εστειλε αμεσως εγκρινατε :D :D και ειπα να το δοκιμασω....αλλα οπως λεει και η παροιμια για κατι που σερνει ακομα και καραβι ......:D :D :D :D
Να΄σται καλα παιδια,συνεχιστε την καλη δουλεια :)

jpatou 16-03-05 00:17

Re: οκ
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από scissorhands
οκ αγαπητε γιωργο αστειευομουνα!σχετικα με την γραφειοκρατια!
Εστειλα μηνυμα γιατι ειδα και την μαριελ πως μολις εστειλε αμεσως εγκρινατε :D :D και ειπα να το δοκιμασω....αλλα οπως λεει και η παροιμια για κατι που σερνει ακομα και καραβι ......:D :D :D :D
Να΄σται καλα παιδια,συνεχιστε την καλη δουλεια :)

Πού είδες οτι η Μάριελ μόλις έστειλε την αίτηση πήρε αμέσως απάντηση?
Προσωπικά με ενοχλησε πολύ αυτό που έγραψες για την παροιμία.
Είσαι απαράδεκτος !!!
Άσε τα εικονάκια με το γέλιο και πες ότι θες να πείς στα ίσια !!!
Εγώ θα περιμένω να πάρεις πίσω τα γραφόμενα σου για την παροιμία ή να εξηγήσεις που το συμπέρανες αλλιώς από εμένα δεν πρόκειται να έχεις την παραμικρή κουβέντα πλέον στο μπορντ !!!

Tolis 16-03-05 00:24

Scissorhands, που ειδες οτι η Μαριελ εγκριθηκε αμεσως?
Η παροιμια που εγραψες προσβαλλει κατ'αρχας την ιδια κι αμεσως μετα εμας.
Μια συγνωμη θα ηταν το λιγοτερο.

scissorhands 16-03-05 00:25

...
 
λοιπον...
καταρχην Jpatou δεν ηθελα να παρεξηγηθει κανεις....επιπλεοναυτο με την παροιμια ηταν εντελως πλακα!!Ελεος ρε παιδια με το παραμικρο ο καθενας παει να την βγει στο αλλον...ενταξει ειμαι καινουργιος και εχω κανει πολλα Post στο καιρο που ειμαι μεσα και μπλα μπλα μπλα......αλλα τι να κανουμε δεν θα μιλαμε κιολας?οσον αφορα το post της μαριελ το παιρνω πισω γιατι το εγραψα καπω γρηγορα και ειναι λαθος μου!δεν θυμαμαι που το ειδα αλλα καποιος ειχε στειλει μια αιτηση και αργησανε να απαντησουνε και μολις εκανε topic εγινε κατευθειαν!Τελος παντων το μηνυμα το εστειλα μηπως και ξεχασατε την αιτηση επειδη δεν ηξερα οτι παιρνει τοσο καιρο!τωρα εσυ αν θελεις να παρεξηγηθεις δικαιωμα σου.....

##Σημειωση¨: δεν αναφερομουνα στην μαριελ και δεν την ξερω την κοπελα...η παροιμια ειναι γενικα για ολο το γυναικειο φιλο αγαπητε toli και δεν την βλεπω και τοσο μα τοσο απαραδεκτη,,,ισα ισα...

Συγνωμη απο πλευρας μου για οποιον παρεξηγηθηκε η σε οποιον τελος παντων αυτο το θεμα φανταζει μη-ευγενικο

jpatou 16-03-05 00:33

Re: ...
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από scissorhands
λοιπον...
καταρχην Jpatou δεν ηθελα να παρεξηγηθει κανεις....επιπλεοναυτο με την παροιμια ηταν εντελως πλακα!!
Ελεος ρε παιδια με το παραμικρο ο καθενας παει να την βγει στο αλλον...ενταξει ειμαι καινουργιος και εχω κανει πολλα Post στο καιρο που ειμαι μεσα και μπλα μπλα μπλα......αλλα τι να κανουμε δεν θα μιλαμε κιολας?

Δεν είπα να μην μιλάς !!! Είπα να εξηγήσεις αυτά που είπες.
Αν και πολύ χοντρό για πλάκα καλό θα είναι να προσέχουμε λιγάκι πριν γράψουμε κάτι. Το οτι είσαι καινούριος δεν σε δικαιολογεί. Εχεις διαβάσει του όρους του μπορντ και έχεις συμφωνήσει.
Επειδή όμως πρέπει να μιλάμε και να λύνουμε τις διαφορές μας με ήρεμο τρόπο ο διάλογος είναι το καλύτερο μέσο.
Δέχομαι την απάντηση σου οτι το έγραψες χωρίς να το πολυσκεφτείς. Σε παρακαλώ όμως να προσέχεις τις εκφράσεις σου άλλη φορά (όπως και όλοι μας πρεπει να κάνουμε) και ειδικά όταν έχουν να κάνουν με άλλο μέλος του συλλόγου ή του GAB. Και να μην γραφουμε πράγματα που φανταζόμαστε οτι έχουν γίνει χωρίς να το έχουμε διασταυρώσει.

Mariel 16-03-05 01:15

προσωπικα δε την εχω ακουσει την παροιμια,αλλα μπορω απ'αυτα που λετε να τη φανταστω.η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι ο,τι πιο αστειο και μαλλον ηταν ιδιαιτερα ατυχης η αναφορα της,ειδικα τη στιγμη που δεν ξερεις σε ποσες μερες εγκριθηκε η δικια μου αιτηση...οταν δεν ξερουμε τα ατομα με τα οποια μιλαμε θα πρεπει να'μαστε πολυ προσεκτκικοι στις εκφρασεις μας,ειδικα οταν δεν γνωριζουν την αποψη μας περι "χιουμορ".αυτα...

scissorhands 16-03-05 16:52

ok
 
ενταξει μαριελ,
συγνωμη και παλι αν σε πειραξε!
συγνωμη και σε οποιον αλλον πειραχτηκε απο αυτο το topic!
:oops:

GFON 17-03-05 10:55

Re: ok
 
Επι του θεματος να ρωτησω και εγω κατι....

Εστειλα την αιτηση και ελαβα ενα email με λεπτομερειες πως θα τακτοποιησω την πληρωμη οπως και εκανα την περασμενη Πεμπτη 10/3/05, και εστειλα το καταθετηριο με fax.

Tωρα ειμαι ΟΚ, σαν μελος ή θα πρεπει να περιμενω και κατι αλλο σαν επιβαιβεωση?? :?: :?:

Tolis 17-03-05 11:21

Εισαι οκ .


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:26.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01832 seconds with 11 queries