Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Ζωοτεχνια 2013 θα ειμαστε εκει.(7-10 Φεβρουαρίου Θεσ/νίκη) (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=68600)

snakepanos 04-02-13 23:55

Υπαρχει ενα δωματιο ,,[καπως ετσι] να το πω που μπορουμε να καπνιζουμε και να πινουμεχωρις να μας βλεπουν ,αυτο λεωωωωωωωωω.
ΑΝΤΕ με πρηξατε ,,ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ .
Παω για νανακια.
Μικρε φερε λαστιχα ,,αλλιως τηλ τον Γιωργο,,και θερμοστατη φερε αν εχεις μεγαλο.

nazgul 04-02-13 23:55

χαχαχααααχα! κλαψε ρε! :D

Αντε ρε βγαλε τα αγγελοψαρα και βαλε καμια 30αρια pufferακια να δεις προκοπη. Αγγελοψαρα? Καρδιναλιους? Πανω-κατω πηγαινουν χωρις νοημα! :p Κοτζαμ αντρας, αντε!

snakepanos 05-02-13 00:00

Αυριο θααααααααααα φερω τσιπουρο ,,ειναι λιγο δυνατο ομως.
Θα παρω και την Ελσα και θα ερθω παρεα.

kostaskich 05-02-13 00:17

kostaskich
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από snakepanos (Μήνυμα 733224)
Αυριο θααααααααααα φερω τσιπουρο ,,ειναι λιγο δυνατο ομως.
Θα παρω και την Ελσα και θα ερθω παρεα.

πανο ζηλεψες απο τξν προηγουμενη ζωοτεχνικα που σας εβαλα στο δωματιο για τσιπουρο χαχαχαχα.κυριακη θελω και εγω και θα :smt035 κιολας

Κλεόβουλος 05-02-13 08:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από snakepanos (Μήνυμα 733163)
Οριστε και φωτο απο την σημερινή μας δουλεια.
Ευχαριστουμε το tolis 70 Για την βοηθεια του.

Να λοιπουν τα Σχόλια παρακαλω. σχετικα με τα ενυδρεια,,αλλιως θα σας :smt067:smt067 οτι μπορουμε κανουμε με αυτα που εχουμε.


Ωραία προχωράτε. Μπράβο!!

Την Κυριακή θα ξανακατέβω οπότε αν τελειώσει το "prime" μην ανησυχείτε :D

snakepanos 05-02-13 10:46

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 733288)
Ωραία προχωράτε. Μπράβο!!

Την Κυριακή θα ξανακατέβω οπότε αν τελειώσει το "prime" μην ανησυχείτε :D


Ωραια ωραια ,,

mikenuke 05-02-13 11:01

Ευγε!!! Ανατριχιασα ρε !Πολυ ωραια τα στησατε, εγκρινω, και σφραγιζω να μην αλλαξει η διαταξη του στησιματος των δεξαμενων!

Λοιπον, δεν ηταν κοπος να φερω το σταντ, να κοιταξετε να αξιοποιησετε τις αφησες και τις τσιμπιδες που σας εφερα σοφα!

Απο οτι βλεπω θα γινει ωραια δουλεια, και ας μην εχουμε δυνατοτητα να πετυχουμε την εικονα των προηγουμενων εκθεσεων απο αποψη περιπτερου!
Οσο για τα ενυδρεια, ειμαι σιγουρος οτι με τον ενθουσιασμο και το μερακι που σας διακρινει θα στησετε εντυπωσιακα ενυδρεια!

Ελπιζω οτι το ΣΚ θα τα καταφερω να σας επισκεφθω και να σας τιμησω με την παρουσια μου!!!!!!! Κανονιστε να εχετε λουκανικο μεζε!

nazgul 05-02-13 12:24

Σωπα ρε! Εγραψες κιολας! :D

Λειπουν αρκετα πραγματα, αλλα θα κανουμε το καλυτερο.

Ελα εσυ και απο μεζε και γουστα δεν μας βλεπω να ξεμενουμε! :p Κυριακη πρωι εγω δεν θα ειμαι, οποτε ελα αλλη ωρα αν βολεψει.
-------------------------
Μεχρι σημερα το βραδυ καλο θα ηταν ξερουμε ποιοι εχουν σκοπο να βρισκονται στο περιπτερο της εκθεσης ως υπευθυνοι, για να βγαλουμε τα καρτελακια ελευθερης εισοδου αυριο το πρωι. Βεβαια, εκτος του snakepanos, nazgul, bloskas και κουραμπιε. Καλο θα ηταν να ξερουμε για ποιες ημερες και ωρες θα υπαρχει διαθεσιμος χρονος για να βρισκεται ο καθενας στο περιπτερο, ωστε να βγαλουμε προγραμμα.

Το προγραμμα της εκθεσης ειναι αυτο:
Πεμπτη: 10:00 - 19:00
Παρασκευη: 10:00 - 19:00
Σαββατο: 10:00 - 20:00
Κυριακη: 10:00 - 19:00

Κουραμπιές 05-02-13 12:47

Eγω υπευθυνα δηλωνω οτι δεν εχω προγραμμα, ειμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ οτα ερθω. ΟΥΤΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ δεν θα φερω :D :D οποτε οπως προειπα εκτος καποιων εξοδων για κανα καφε εξω θαμαι στην εκθεση, ειτε με παρεα με σουβλακια και με μπυρες (δεν το τιμαω το τσιπουρο εκτος αν με πεισετε ομαδικως) ειτε αν δεν υπαρχει κανενας αλλος θα καλυψω εγω.

nazgul 05-02-13 12:51

Ναι βρε, και εγω ολη μερα εκει θα ειμαι λογικα, εκτος απο Κυριακη πρωι. Απλα να ξερουμε ποιοι εχουν σκοπο να ειναι, ωστε να ειμαστε και αρκετοι. Πρεπει να βγαλουμε καρτελακια αυριο.

snakepanos 05-02-13 13:03

Αυτο ειναι δικο θεμα εγω ειμαι υπεύθυνος .εγω μιλαω με τους ανθρωπους .
Ξερω εγω ποτε θα παω ,ειναι δικια μου δουλεια.
Και τσιπουρα και τετοια ειπαμε ,,τωρα ελευθερα ,,οταν άνοιξη η εκθεση κριμένη απο πίσω καντε οτι θελετε .
Ξερουμε ποίοι θα ειμαστε ,απο το πρωι μεχρι το απογευμα.

nazgul 05-02-13 13:25

Καλα, κανονισε το εσυ τοτε.

Κλεόβουλος 05-02-13 13:47

Έτσι Υπολοχαγέ! Βάλε μια τάξη :smt035

kostaskich 05-02-13 18:38

kostaskich
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke (Μήνυμα 733313)
Ευγε!!! Ανατριχιασα ρε κουφαλες!Πολυ ωραια τα στησατε, εγκρινω, και σφραγιζω να μην αλλαξει η διαταξη του στησιματος των δεξαμενων!

Λοιπον, δεν ηταν κοπος να φερω το σταντ, να κοιταξετε να αξιοποιησετε τις αφησες και τις τσιμπιδες που σας εφερα σοφα!

Απο οτι βλεπω θα γινει ωραια δουλεια, και ας μην εχουμε δυνατοτητα να πετυχουμε την εικονα των προηγουμενων εκθεσεων απο αποψη περιπτερου!
Οσο για τα ενυδρεια, ειμαι σιγουρος οτι με τον ενθουσιασμο και το μερακι που σας διακρινει θα στησετε εντυπωσιακα ενυδρεια!

Ελπιζω οτι το ΣΚ θα τα καταφερω να σας επισκεφθω και να σας τιμησω με την παρουσια μου!!!!!!! Κανονιστε να εχετε λουκανικο μεζε!

που εισαι παλιοφιλε εχω να σε δω απο την προηγουμενη εκθεση.κυριακη κανονησε να ερθεις

Κουραμπιές 05-02-13 20:15

Kυριοι φτιαχνω βαλιτσες
Εκτος απο αυτα που σας εστειλα σημερα εχω βαλει:
filter wool, τεστ νερου απι, prime, τυρφη, κιαλλο ενεργο ανθρακα που βρηκα, την υπολοιπη αμμο. Θα φερω καμια τροφη αν δεν εχετε φερει, να βαλουμε σε κανα παγκο να φαινεται, αλλα να φανε και τπτ τα ψαρια.

Λεγετε τελευταιας στιγμης πραγματα χρειαζομαστε?

Εξαιρουνται φυτα ριζες κλπ θα τα βγαλω αυριο πρωι πρωι.
9 παω απτο πετ σοπ περνω τις κιχλιδες και ερχομαι.

narampa 05-02-13 22:06

Πάνο κερατόφυλλο σας χρειάζεται? Πες μου αν είναι για να σας φέρω αύριο το απόγευμα

nazgul 05-02-13 23:13

Νικο σε πηρα τηλεφωνο, αλλα ειναι κλειστο (ή εχω λαθος νουμερο). Αυριο το απογευμα αν δεν σου κανει κοπο, θελω μπολικο.


Σπυρο prime εχω, filter wool εχω, ανθρακα μη φερεις αλλο, απο αμμο εγω ειμαι ενταξει. Γενικως τα φιλτρα μπηκαν σε λειτουργια με ανθρακα για να παρουν τα χοντρα. Ελπιζω μεχρι αυριο το πρωι να ειναι ολα καλα.

Τι ωρα θα εισαι στην εκθεση? Θελω να παω και εγω το πρωι.

nazgul 05-02-13 23:19

1 Συνημμένο(α)
Και μια προχειρη φωτο, θα ακολουθησουν καλυτερες απο το Λεωνιδα.

maxmike 05-02-13 23:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από nazgul (Μήνυμα 733526)
Και μια προχειρη φωτο, θα ακολουθησουν καλυτερες απο το Λεωνιδα.

+10;);)

philorian 06-02-13 00:00

πεμπτη πρωι θα ειμαι θεσ/νικη για ενα δικαστηριο και μετα θα περασω.θα ειναι κανενας εκει?το αμαξι που προτεινεται να το παω?

nazgul 06-02-13 00:10

Εκει θα ειμαστε, να περασεις να σε γνωρισουμε.

Εχει parking της εκθεσης στην Αγγελακη, αλλιως μερικες βολτες στο κεντρο. Ολο και κατι μπορει να βρεθει.

Κουραμπιές 06-02-13 00:28

9 θα ξεκινησουμε με τον μονομαχο απο σερρες αν ολα πανε με το προγραμμα. Οποτε κατα τις 11 θαμαι εκει πιστευω.

Kotsos 06-02-13 00:36

Σας έκανε καμια ρίζα?

bloskas 06-02-13 00:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Kotsos (Μήνυμα 733566)
Σας έκανε καμια ρίζα?

ναι ενωσα εγω 2 και τις εβαλα στο σωστο.
ενταξει σημερα και τι δε καναμε..
εξπρες συναντηση με κοτσο για ριζες..
κατεβασμα στα κτελ για το δεμα του κουραμπιε που ηταν 100 κιλα και μου φυγε η μεση..
στον θοδωρη για οσμωση..
εκθεση.. καφε..
στον παναγιωτη για ενυδρεια και μπολια..
πισω στην εκθεση..
γεμισμα..στησιμο..τσιπουρα..ουισκια..
ο μικρος ο γιος του παναγιωτη να παιζει με τις λαδομπογιες οσο εμεις ψαροκαιγομασταν.!!
( μουτρα snakepanou μολις τον ανακαλυψαμε= αξια ανεκτιμητη!!) :smt082:smt082

nazgul 06-02-13 00:58

Κωστα πολυ ωραιες οι ριζες. Εβαλα και εγω μια στη μονομαχιερα, να'σαι καλα.


Θα ερθω και εγω νωρις να δω σε τι φαση ειναι τα ενυδρεια.

snakepanos 06-02-13 09:28

5 Συνημμένο(α)
Καλημερα ,,λογο κουρασεις δεν ανεβασα εχτες φωτο την επεσα για υπνο τεζα.
Ευχαριστω πολυ τον Mikros84 για την ταχειας θέρμανσης νερου αντισταση που μας εφερε ,οπως επίσης και τον φιλο μου lion για τα εντλερσ που μας εφερε.
Και για την βοηθεια του .

Ακολουθουν φωτο,λιγες γιατι ειχαμε πολυ δουλεια ,,τις αλλες ο λεωνιδας με επαγγελματική μηχανή παρακαλω.

Ακολουθη ο γνωστος μας δυτης με τα παπακια του.
Ο Μπαμπης bloskas επι το εργο.
Ενας τρελος mikros84
Και ο naszul θοδωρος με τον τρελο.
Και τα ευγενη ποτα μας:D:D

lion 06-02-13 09:35

6 Συνημμένο(α)
.......

philorian 06-02-13 10:29

παιδια θαλασσινο δεν θα εχει ετσι?εχω ενα κιτρινο damzel που μπορω να φερω.αυριο θα ειμαι εκει,υπαρχουν τιποτα αλλες αναγκες?(και απο τροφιμα εννοω;)).

sarpijk 06-02-13 10:49

Tον χρυσοψαρη ποτε θα τον χρειαστειτε?

snakepanos 06-02-13 10:50

Οχι δεν θα εχουμε Θαλλασινο για διαφορους λογους .
Ειμαστε κομπλε απο ολα.
Αμα φερεις κανενα Γκαμπυ θα το θέλαμε.

Ευχαριστουμε νασε καλα.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:30.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02599 seconds with 11 queries