Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Ο ΠΣΦΕ στην έκθεση. (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=30025)

chemical mac 09-02-09 15:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από chris129 (Μήνυμα 331057)
ναι και οι τραγικες φωτο που εβγαλα. ντροπη και αγανακτηση μπορουν να προκαλεσουν μονο:smt086

όπως σου είπα αν είναι crowntail και αν υπάρχουν ενδοιασμοί ότι αυτοί που τα πήραν δεν θα καταφέρουν να τα κρατήσουν...εδώ είμαι εγώ :D και σε κάνα τρίμηνο σου τα δίνω πίσω με τη νέα γενιά :D

chris129 09-02-09 15:20

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dizio (Μήνυμα 331070)
παρατηρήσατε ένα ενυδρείο στο 2ο διάδρομο που είχε θαλασσινά ψαράκια μέσα και το ενυδρείο έμοιαζε πιό πολύ με το ενυδρείο με την ένδειξη λάθος στο περίπτερο του συλλόγου...?

αυτο ηταν το μονο reef στον πλανητη γη που ειχε πλαστικα κοραλια και χρωματιστο χαλικι :D:D:D:smt033τι πινουν και δεν μας δινουν:D:D

Perazzi 09-02-09 16:15

Λες να πίνουν κάτι :D

vasilakis 09-02-09 18:04

Για να πω και εγω τη γνωμη μου μιας και ημουν πολλες μερες στην εκθεση , ηταν ΜΕΓΙΣΤΟ λαθος που βαλαμε τα Κοι .
Ασχετα με το αν δεν τους εφτανε ο χωρος δεν επρεπε να μπουν διοτι το 95% των ατομων που περναγε ετρεχε με τη μια σε αυτα λογω μεγεθους και στα αλλα που ηταν πανεμορφα και προαγουν το σωστο δεν εριχναν παρα μονο μια κλεφτη ματια .
Το φανταστικο φυτεμενο , το βιοτοπικο με tropheus αλλα και τα υπολοιπα που ηταν επισης ωραια τζαμπα τα φτιαξαμε.
Ο ασχετος θελει να βλεπει "καρχαριες" και εμεις τους το δωσαμε....:smt009

noe 09-02-09 18:49

Παιδιά και γω που πέρασα δεν έκατσα να συστηθώ και να σας γνωρίσω, sorry αλλα είχε πολύ κόσμο και ήσασταν απασχολήμένοι, επρεπε να φύγω λόγο εξεταστικής... μια άλλη φορά θα γνωριστούμε.

ΥΓ: το ενυδρείο με τα ινδιανακια και τα σκαλαρια ήταν κούκλα!!!

ΥΓ2: εκείνα τα κοι, τι ηλικία έχουνε?

sifnos 09-02-09 21:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από george (Μήνυμα 331212)
Aς μην το συνεχίσουμε και ας επικεντρωθούμε σε άλλα θέματα ;)

για πειτε λοιπον?τι εντυπωσεις αποσπασατε απο τον κοσμο?ειχαμε καινουργιους χομπιστες?

ANXRI 09-02-09 22:07

Καμιά φώτο υπάρχει?

θοδωρης 09-02-09 22:32

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για μια ακόμη φορά σε ολα τα παιδιά που με το πάθος τους και την αγάπη τους φτιάξανε τοσο ωραια ενυδρεία!!! :)

Απο την προσέλευση του κόσμου επαθα την πλάκα μου .....οποτε πήγαινα στο περίπτερο μας ητανε Φουλ απο κοσμο.....ειχαμε μεγάλη επιτυχία!!

Τα Συγχαρητήρια σε ολους !!!!:smt023

mikenuke 09-02-09 22:34

οι φωτο μπαινουν σιγα σιγα στο σαιτ του συλλογου και αργοτερα και στα αλλα φορουμ.

theofilos 09-02-09 22:34

Θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε αν προχωρησαν και καποιοι σε εγγραφες? Ισως ειναι λιγο νωρις να δειξει αυτο, αλλα ισως εχει φανει ενα δειγμα του αποτελεσματος.:o

dizio 09-02-09 22:37

πιστεύω ότι καλό θα ήταν αν άνοιγε καινούριο θέμα για αυτό το λόγο, με φωτογραφίες και σχόλια από όλες τις μέρες και από την ομιλία...

chris129 09-02-09 23:06

χωρις να θελω να κανω υπερβολη σε τιποτα απο αυτα που θα πω η εκθεση ηταν παρα πολλη καλη εγινε πολλη καλη δουλεια απο τα παιδια του κλιμακιου μεσα σε αυτους και εγω. Σας ρωταω ρε παιδια εσεις που εισαστε εκει ολες αυτες τις μερες το γουσταρατε αυτο, εγω το γουσταρα παρα πολλη τωρα το τι λεει ο καθε ενας με αφηνει αδιαφορο

george 09-02-09 23:19

Θα γίνει ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ παρουσίαση εδώ εντός των ημερών.

Για τον απολογισμό της έκθεσης σχετικά με τις εγγραφές νέων μελών κλπ η συζήτηση θα γίνει στο φόρουμ του συλλόγου.

halvas69 10-02-09 01:16

Εκείνο το φανταστικό φυτεμένο με τα σκαλάρια να μην ρωτήσω ποιος το έφτιαξε ε ?
Ε Σταύρο με ακούς ? χα,χα,χα

Nik25 10-02-09 11:58

Eγω θα σχολιασω μοναχα το σταντ του συλλογου.
Θα πω μονο ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ και τπτ αλλο...
Τα ενυδρεια πεντακαθαρα και αψογα
Ειδικα το ενυδρειο του Σταυρου με τα σκαλαρια ητανα masterpiece (σορυ αλλα δεν μπορω να κρυψω τον ενθουσιασμο μου).Μπραβο και στα παιδια που ηταν ολη μερα εκει και εξηγουσαν στον κοσμο τα παντα για το χομπυ.
Οσο για τον κ. Konings η ομιλια του μου θυμισε ντοκιμαντερ του Discovery!AΨΟΓΟΣ.

ΠΣΦΕ 10-02-09 12:55

Τα άσχετα θέματα διαγράφηκαν.

Για όποιον έχει άποψη και θέλει να την εκφράσει μπορεί να το κάνει ελεύθερα στο φόρουμ του ΠΣΦΕ.

mikenuke 12-02-09 18:24

Εχω βαλει κι αλλες φωτο στο σαιτ του συλλογου, περαστε να δειτε!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:41.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01734 seconds with 11 queries