Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Γλυκό νερό - Γενικά (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ΤΕΡΑΤΑ ΓΙΑ ΧΑΙΔΕΜΑ !!!!!!!!!! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=68923)

harris samos 08-02-13 14:13

ΤΕΡΑΤΑ ΓΙΑ ΧΑΙΔΕΜΑ !!!!!!!!!!
 
BORKED

BORKED

ΒΑΛΤΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ :D

maxmike 08-02-13 15:14

:D:D:Dσιγα τα τερατα γουτσου

maria p 08-02-13 15:41

αυτό το χέλι μ έχει γοητεύσει κοίτα να κάνει τα κ..ά του

harris samos 08-02-13 15:44

αυτο θελω και εγω μαρια

δε μπορεις να φανταστεις τη κανει ενα τετειο χελι μπορεις να το βαλεισ με οτι ψαρια θες και ειναι κουταβι εντελος το βιντεο που ειδες ηταν το 5-6 ταισμα :rolleyes:

genecr 08-02-13 16:36

να το χαίρεσαι φίλος και περαστικά του

Ροδιτης 08-02-13 16:40

Xωρις καμια κακια ειναι καθαρα δικια μου αποψη αλλα τα σιχενομαι τα χελια..Ειμασταν μια παρεα σε μια καφετερια της Ροδου η οποια εχει ενα μεγαλο ενυδρειο κ ειχε μεσα εχα 2 χελια κ διαφορα αλλα μεγαλα ψαρια σε πληροφορω ολα τα ψαρια ειχαν γδαρσιματα κ δαγκωνιες πανω τους μεχρι που ειδα κ μια live επιθεση αφου ολοι στην παρεα λεγαμε οτι μακαρι να πεθαιναν τα κωλο χελια να ηρεμησουν τα ψαρακια αν ειχα ενα καμακι θα τα καρφωνα με μανια... Την επομενη ειπα σε εναν φιλο μου που ηταν εκει στην παρεα θα παρω ενα χελι στο ενυδρειο μου κ μου λεει αν το κανεις θα στο σκοτοσω εγω.. Ξαναλεω καθαρα δικια μου η αποψη κ εντελως φιλικα απλα μια προσωπικη μου εμπειρια ειπα..

harris samos 08-02-13 16:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ροδιτης (Μήνυμα 734299)
Xωρις καμια κακια ειναι καθαρα δικια μου αποψη αλλα τα σιχενομαι τα χελια..Ειμασταν μια παρεα σε μια καφετερια της Ροδου η οποια εχει ενα μεγαλο ενυδρειο κ ειχε μεσα εχα 2 χελια κ διαφορα αλλα μεγαλα ψαρια σε πληροφορω ολα τα ψαρια ειχαν γδαρσιματα κ δαγκωνιες πανω τους μεχρι που ειδα κ μια live επιθεση αφου ολοι στην παρεα λεγαμε οτι μακαρι να πεθαιναν τα κωλο χελια να ηρεμησουν τα ψαρακια αν ειχα ενα καμακι θα τα καρφωνα με μανια... Την επομενη ειπα σε εναν φιλο μου που ηταν εκει στην παρεα θα παρω ενα χελι στο ενυδρειο μου κ μου λεει αν το κανεις θα στο σκοτοσω εγω.. Ξαναλεω καθαρα δικια μου η αποψη κ εντελως φιλικα απλα μια προσωπικη μου εμπειρια ειπα..

ναι ρε φιλε αλλα τι χελι ?
-------------------------
freshwater moray eel

αυτο ηταν ?????

σμερνα του γλυκου νερου :rolleyes:

Ροδιτης 08-02-13 18:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από harris samos (Μήνυμα 734303)
ναι ρε φιλε αλλα τι χελι ?
-------------------------
freshwater moray eel

αυτο ηταν ?????

σμερνα του γλυκου νερου :rolleyes:

Oxι θαλασσινου νερου ηταν το ενυδρειο βεβαια δεν ειμαι κ απολυτα σιγουρος.. :confused:

maria p 08-02-13 19:37

αυτό που έχει ο Χάρης στην περιγραφή του γράφει ευγενές και ντροπαλό

harris samos 08-02-13 22:29

BORKED κοιτα για τη ζωντανο μιλαμε
-------------------------
BORKED

maria p 08-02-13 22:30

αυτό είναι σκυλί δεν είναι ψάρι! σκόρδα


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:49.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01508 seconds with 11 queries