Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Αναμνηστικό συμμετοχής (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=50396)

gianelos 12-03-11 08:37

Αναμνηστικό συμμετοχής
 
Ευχαριστώ πολύ τα μέλη του gab για το όμορφο αναμνηστικό συμμετοχής στο διαγωνισμό aquascaping που μου έστειλαν. Σας εύχομαι καλή συνέχεια και καλές δημιουργίες!

Γιώργος Κ 12-03-11 17:15

Να εισαι καλα φιλε μου! Εμεις ευχαριστουμε για την συμμετοχη σου στο διαγωνισμο με το ομορφο ενυδρειο σου! :p:p

in the pond 12-03-11 17:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gianelos (Μήνυμα 565368)
Ευχαριστώ πολύ τα μέλη του gab για το όμορφο αναμνηστικό συμμετοχής στο διαγωνισμό aquascaping που μου έστειλαν. Σας εύχομαι καλή συνέχεια και καλές δημιουργίες!

...και του χρόνου με βραβείο να λες!;)

Πάνος 13-03-11 00:31

κι εγω να ευχαριστησω τα παιδια που και κοπιασαν αλλα και ξοδεψαν απο την τσεπη τους για τα υπεροχα αναμνηστικα +-3+-3

beat89 16-03-11 15:23

Κ εγω με τη σειρα μου να ευχαριστησω ολους οσους διοργανωσαν αυτο το διαγωνισμο μιας κ μου δωθηκε η ευκαιρια να θαυμασω πολυ ομορφα ενυδρεια.:p

Giorgos 16-03-11 16:50

Εγω θα συγχαρω οσους μας τιμησαν με τη συμμετοχη τους στο διαγωνισμο! :smt038

jiraiya 16-03-11 16:53

παιδια ειστε υπεροχοι και τα αναμνηστικα ειναι τελεια!!!ευχαριστουμε πολυ
και του χρονου με ποιο πολλες συμμετοχες!

demka27 19-03-11 14:04

τέλεια τα αναμνηστικά κ ο διαγωνισμός,σκέφτομαι να το κορνιζάρω κ να το βάλω
πανω απο το ενυδρειο...κάτι άλλο που θα μου μείνει απο αυτον τον διαγωνισμό επειδή
δεν ειχα κ απο τα καλύτερα ενυδρεία ειναι οτι τερμάτισα ακριβώς στην μέση της κατάταξης...τυχαίο???

Πάνος 19-03-11 14:05

βεβαιως και να το κορνιζαρεις ...και του χρονου να κορνιζαρεις και το καινουριο ;)
παντα τετοια και καλυτερα!

babis100nx 04-07-11 00:31

Το εψαχνα αυτο το ποστ εδω και καιρο εστω και παρα πολυ καθηστερημενα σας ευχαριστω πολυ για το αναμνηστικο και επισης ευχαριστω ολα αυτα τα παιδια που το οργανωσαν και δαπανησαν προσωπικες τους ωρες για να το οργανώσουν.

Τσιόνογλου Σταύρος 04-07-11 00:54

Φέτος θα οργανωθεί κάνας διαγωνισμός :D αντε γιατι έχω έτοιμο ενυδρείο και το ερχόμενο Σάββατο θα το ξεστήσω.

Dimis 04-07-11 01:03

Τραβα τις φωτος εσυ Σταυρε απο τωρα και να ελπιζουμε ο Raven να επιστρεψει καποια στιγμη...

Τσιόνογλου Σταύρος 05-07-11 21:36

Μπηχτή ήτανε :p την δουλειά μου την ξέρω και την κάνω αρκετά καλά και ήδη ετοιμάζομαι για το 2013 αλλά μόνο για διαγωνισμούς εξωτερικού ,αφού πλέον δεν βλέπω να υπάρχει πιθανότητα να ξαναοργανωθεί στη χώρα μας κάποιος διαγωνισμός.Α!!! και μην βιαστείτε κάποιοι να αρπαχτείτε οτι εκδηλώνω συμπάθειες και αντιπάθειες γιατι όπως θα έχετε δεί δεν συμμετέχω σε θεματα περίεργα και προσπαθω με όλους να τα έχω καλά.

olga 05-07-11 21:38

Ωπα! Καινουριο Σταυρο ? :D:D
Μαζι θα ξεκινησουμε μου φαινεται...:rolleyes:

Τσιόνογλου Σταύρος 05-07-11 21:40

Τα μεγάλα πνευματα συναντήθηκαν φαίνεται Ολγα :p

Κλεόβουλος 05-07-11 21:40

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 606367)
δεν συμμετέχω σε θεματα περίεργα και προσπαθω με όλους να τα έχω καλά.

και δεν ντρέπεσαι ? :D:D

Τσιόνογλου Σταύρος 05-07-11 21:44

Μπά καθόλου Κλεόβουλε,πλέον πορεύομαι μόνος στο χώρο των ενυδρείων.:D

nicpapa 05-07-11 22:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 (Μήνυμα 605691)
Τραβα τις φωτος εσυ Σταυρε απο τωρα και να ελπιζουμε ο Raven να επιστρεψει καποια στιγμη...

Ας Ελπίσουμε γιατί δύσκολα τα πράματα για τα μποστάνια..
Για να δούμε τι ετοιμάζεις Σταύρο??? Εψανες κατι υποτστρώματα.. από τι θυμάμαι ..
ξέρω πάντως ότι και να κάνεις θα είναι ... (Θέλω αναλυτική παρουσίαση..) και σύντομα
γιατί απο τους φυτεμένους δεν κινείται τιποτα ύστερα απο όλο αυτη την φασαρία ...:(:(:(
Φιλικά Νίκος...

Τσιόνογλου Σταύρος 05-07-11 23:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από nicpapa (Μήνυμα 606389)
Ας Ελπίσουμε γιατί δύσκολα τα πράματα για τα μποστάνια..
Για να δούμε τι ετοιμάζεις Σταύρο??? Εψανες κατι υποτστρώματα.. από τι θυμάμαι ..
ξέρω πάντως ότι και να κάνεις θα είναι ... (Θέλω αναλυτική παρουσίαση..) και σύντομα
γιατί απο τους φυτεμένους δεν κινείται τιποτα ύστερα απο όλο αυτη την φασαρία ...:(:(:(
Φιλικά Νίκος...

Τα βρήκα Νίκο,αλλα θα σε στεναχωρήσω και εγω,όπως είπα και παραπάνω εδω και αρκετό καιρό και πριν κορυφωθούν ολα τα τραγικά που εγιναν εδω μέσα και που καμμία σχέση δεν είχαν με το χόμπυ του ενυδρείου, αποφάσισα να μην ασχολούμαι και απλώς να μπαίνω και να παρατηρω μόνο ως απλός θεατής και ουτε να μπαίνω στο τρυπάκι να απαντω σε διάφορα τα οποία και προσωπικά με έχουν θίξει γιατι δεν αξίζει τον κόπο να απαντώ.Δυστυχώς οι περισσότεροι απο αυτούς που διαγράφηκαν έιναι καλά μου φιλαράκια με τους οποίους θα βρίσκομαι αραια και πού οταν θα τυχαίνει να είμαι στη Θεσ/νίκη ,όπως επίσης και κάποιοι mod που αποφάσισαν να μην ξανασχολιθούν με τους οποίους είχα και θα έχω καλές σχέσεις.Δυστυχώς η μ....κια του Έλληνα τα κατάφερε πάλι .
Για τα φυτεμένα υπάρχει υλικο αρκετό εδω μέσα αρκει να θέλει κάποιος να ασχοληθει οπότε το μόνο που του μένει είναι να στρώσει τον πισινο του να διαβάσει ,να διαθέσει άπειρο χρόνι στο να πειραματησθει,να ξοδέψει κάποια λεφτα και οχι να περιμένει μασσημένη τροφη ή το μαγικό χέρι που θα τον βοηθήσει.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:26.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01796 seconds with 11 queries