Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Kοπή της πίτας για το 2010 στη Θεσσαλονίκη (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=37534)

Τσιόνογλου Σταύρος 03-03-10 17:33

Άσε που μου έφαγε το κομμάτι της πίτας με το φλουρι μέσα απο τα χέρια ο αετονύχης. Χαλάλι του φαντάζεστε να κέρδιζα και φέτος το φλουρι τι σκάνδαλο θα είχαμε .:D

panos1972 03-03-10 17:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 423259)
Τι λες βρε Θοδωρή, ξέρεις τι πίκρα είναι να σου τυχαίνει το φλουρί ανάμεσα σε 55 άτομα και να παίρνεις μια δωροεπιταγή 35 ευρώ κι ένα αντιχλώριο
και μετά τον λαχνό να βλέπεις τον ένα να φεύγει με ενυδρείο, τον άλλο με αντίστροφη όσμωση και τον Πάνο με 3 δωροεπιταγές κι άλλα 3 δώρα?:mad:
Πίκρα σου λέω, καλά που ήταν νόστιμη η βασιλόπιτα και γλυκάθηκα.:)


Δύο δωροεπιταγές και ένα βιβλίο με πριγκιποπούλες! Είμαι σίγουρος ότι ζήλεψες το τελευταίο!!!!

Για να ακούσω συνολικά εσύ και η γυναίκα σου τι σηκώσατε......

drbig 03-03-10 19:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 423304)
Δύο δωροεπιταγές και ένα βιβλίο με πριγκιποπούλες! Είμαι σίγουρος ότι ζήλεψες το τελευταίο!!!!

Ανταλάζεις με το διαστημόπλοιο??? :D:D
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 423304)
Για να ακούσω συνολικά εσύ και η γυναίκα σου τι σηκώσατε......

Αμα αρχίσει και γράφει θα πέσει ο server γιατί ειναι μόνο 20 GB!!!

bokostas 03-03-10 19:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke (Μήνυμα 423294)
Τα δωρα που τελικα πηρες ειναι η δωροεπιταγη, το αντιχλωριο και η ετησια συδρομη. την οποια θα χρησιμοποιησεις το επομενο ετος, μιας και για φετος εχεις ηδη κανει εγγραφη.

Δεν γκρινιάζω Μιχάλη, πλάκα κάνω και είμαι ευχαριστημένος που μου αλλάξατε τα περιοδικά που ήδη είχα. Την συνδρομή ξέχασα, ευχαριστώ.

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από akiriazides (Μήνυμα 423297)
ενα τραπεζι για δυο ατομα με φαγητο και κρασι !!!

Αντώνη μην κάνεις πλάκα, δεν μιλάνε για φαΐ στο σπίτι του πεινασμένου, θα το πάρω σοβαρά και θα σου κουβαληθώ.:D

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 423303)
Άσε που μου έφαγε το κομμάτι της πίτας με το φλουρι μέσα απο τα χέρια ο αετονύχης.

Πράγματι το έκανα. Εσύ το είδες πρώτος Σταύρο, αλλά ήταν μεγάλο το δέλεαρ για να μην το αρπάξω. Θέλεις το αντιχλώριο?:p

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 423304)
Για να ακούσω συνολικά εσύ και η γυναίκα σου τι σηκώσατε......

Ε, πήραμε το κατιτίς μας, δεν λέω, να είναι καλά τα παιδιά (Γιώργος και Μιχάλης) που είχαν κουβαλήσει ένα κάρο δώρα.

akiriazides 03-03-10 19:31

δεν κανω πλακα , οποτε θελεις ερχεσαι ,ξερεις που ειμαι!!!!!

Κλεόβουλος 03-03-10 19:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από akiriazides (Μήνυμα 423328)
δεν κανω πλακα , οποτε θελεις ερχεσαι ,ξερεις που ειμαι!!!!!

Αφού προηγουμένως έρθει ο Πάνος να σου ασφαλίσει τα ενυδρεία:D:D:D

persival 03-03-10 19:41

Απαιτώ το κοπή τη πίτα το Κρήτη!
Κι αφού φέτος δεν, του χρόνου!

Σας ζηλεύω για την οργάνωση, την ποιότητα και την ποσότητα σε Αθήνα - Θεσαλλλονίκη (ή Θεσσαλονίκη)

bokostas 03-03-10 20:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από akiriazides (Μήνυμα 423328)
δεν κανω πλακα , οποτε θελεις ερχεσαι ,ξερεις που ειμαι!!!!!

Οχι, να γράψεις εδώ το όνομα και την διεύθυνση του μαγαζιού, αφού γίνεσαι χορηγός-δωροθέτης, να το μάθουμε όλοι.

akiriazides 03-03-10 20:34

2 Συνημμένο(α)
ταβερνα ο μαχαραγιας στα κωνσταντινοπολιτικα!

Κλεόβουλος 03-03-10 20:43

Ωπ! και δεν μιλάς τόσο καιρό βρε Μαχαραγιά:) είσαι και γείτονας!

kingrim 03-03-10 20:51

προτείνω στα μελη απο Θεσσαλονίκη και περιχωρα που έχουν μια επιχείρηση να δημιουργήσουν ένα θέμα που να υπάρχουν πληροφορίες για την επιχείρηση τους


άλλα να γίνει ένα θέμα και να μην ανοίγει ο καθένας το δικό του οπότε εάν θέλουμε να σας στηρίξουμε να μπαίνουμε εκεί και να βλέπουμε ποιον έχουμε κοντά μας.

αφού τα δίνουμε τα λεφτά μας γιατί να μην πηγαίνουν σε γνωστούς.....

halvas69 03-03-10 22:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από halvas69 (Μήνυμα 421946)
Πάλι κονσομασιόν ; χι,χι,χι :)
ΥΓ Θέλω φωτογραφίες, πολλές φωτογραφίες και μία με αφιέρωση σε εμένα (μιας και είμαι μακρυά)

Με ρίξατε άσχημα, ξεχάσατε εντελώς την παράκληση μου, γαιδούρ...εεεε κόπροι ήθελα να πω.

Λοιπόν πάρτε πόζα, μαζευτείτε όσοι περισσότεροι μπορείτε σε μία φωτογραφία και χαμογελάστε.
Μην ξεχάσετε να μου βάλετε λεζάντα με τις ευχές σας :) ξέρετε φιλάκια κλπ κλπ
Αλλιώς ban όλοι από την Τετάρτη :p

ΥΓ Αν μπορεί ο Bokostas να φοράει το κιλτ και ο Panos1972 από πίσω του με μαχαίρι έτοιμος να τον σφάξει, ότι το καλύτερο !!!

bokostas 04-03-10 07:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από halvas69 (Μήνυμα 423383)
Με ρίξατε άσχημα, ξεχάσατε εντελώς την παράκληση μου, γαιδούρ...εεεε κόπροι ήθελα να πω.

Λοιπόν πάρτε πόζα, μαζευτείτε όσοι περισσότεροι μπορείτε σε μία φωτογραφία και χαμογελάστε.
Μην ξεχάσετε να μου βάλετε λεζάντα με τις ευχές σας :) ξέρετε φιλάκια κλπ κλπ
Αλλιώς ban όλοι από την Τετάρτη :p

ΥΓ Αν μπορεί ο Bokostas να φοράει το κιλτ και ο Panos1972 από πίσω του με μαχαίρι έτοιμος να τον σφάξει, ότι το καλύτερο !!!

Θα βγάλουμε την Κυριακή και θα στην αφιερώσουμε Χαλβαδούκο.
Τώρα για το κιλτ και την φούστα χλωμό, αλλά θα το παλέψουμε.

Όποιος είναι μέσα για να συνεχίσουμε μετά από τον καφέ, με τσιμπουσάκι στον Μαχαραγιά του Αντώνη, ας το πει.

mikenuke 04-03-10 10:22

Εγω αν ερθω τελικα γιατι παιζει μια αλλη προταση, θα ερθω και στο μαχαραγια, αφου ειναι στη γειτονια μου.

drbig 04-03-10 16:44

Δεν πάμε μια και μια στον Μαχαραγια? :D:D τωρα για δρομολόγια είμαστε? (έτσι πως ακριβηνε και η βενζινη..)

potami 04-03-10 16:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από persival (Μήνυμα 423332)
Απαιτώ το κοπή τη πίτα το Κρήτη!
Κι αφού φέτος δεν, του χρόνου!

Σας ζηλεύω για την οργάνωση, την ποιότητα και την ποσότητα σε Αθήνα - Θεσαλλλονίκη (ή Θεσσαλονίκη)

ναι η ποσοτητα ηταν τετοια που εγω (τυχαιο ονομα) δεν πηρα τιποτε :D

panos1972 04-03-10 22:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από potami (Μήνυμα 423586)
ναι η ποσοτητα ηταν τετοια που εγω (τυχαιο ονομα) δεν πηρα τιποτε :D


Πέρσι με 20 λαχνούς επίσης δεν είχα πάρει τίποτα!!!
Ρόδα είναι και γυρίζει....
Του χρόνου!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:13.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02197 seconds with 11 queries