Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Ψαρο-συνάντηση Αθήνας 19-Οκτωβρίου. (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=74668)

Tanganyiκας 19-10-13 21:42

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rottbea (Μήνυμα 793898)
Nana παρακαλω;)

Οκ γραψε λαθος!:D

Netrino 19-10-13 21:44

Περάσαμε πολύ όμορφα,γνωρστήκαμε ανταλλάξαμε απόψεις και διάφορα αναλώσιμα!Ευχαριστούμε και τον Ιγνάτιο για το φίλτρο που πρόσφερε!Να το κανονίζουμε συχνότερα!!

varadero 19-10-13 21:53

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους που παραβρέθηκαν στον καφέ σήμερα πέρασα υπέροχο και ειδικότερα τον ( rottbea ) για αυτα φυτακια που μου πρόσφερε και την τροφή. Ελπίζω να τα ξαναπουμε απο κοντά.

korasidikos 19-10-13 22:02

περασαμε τελεια στη συναντηση το κλιμα ηταν παρειστικο γνωρισα και απο κοντα διαφορα μελη.θελω να ευχαριστησω απο καρδιας ολα τα παιδια και για τις προσφορες και για τη παρεα!:D



υγ.ενα μεγαλο ευχαριστω και στον Ιγνατιο για τη προσφορα του!

tsoui 19-10-13 22:47

Παιδιά χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε από κοντά πολύ ωραίο παρεακι!!περάσαμε πολύ όμορφακΑι οι δυο!!! Ένα ευχαριστώ στον Ιγνατίου που τον έτρεχα με το βαρέλι,και ένα ευχαριστώ στον rottbea για τα φυτακια το οποιο είναι πολύ λίγο ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!!

sailor247 19-10-13 22:52

και απο εμενα ενα ευχαριστω στον ιγνατιο και στον rottbea για αυτα που προσφερανε.ηταν πολυ ωραια αποψε.χαρηκα που ειδα πολλους παλιους γνωριμους συμφορουμιστες καθως και νεους.

johnreta 19-10-13 23:39

Θα γίνω κυνικός και θα πω και εγώ με την σειρά μου οτι χάρηκα πολύ που σας γνώρισα ευχαριστώ τον Vaspious συγκεκριμένα που με κατατόπισε μόλις τους συνάντησα :P είχα πάει σαν 'ψάρι' :P

Dimis 19-10-13 23:46

Μολις ηρθα και εγω...
Μια χαρα ηταν και ευχαριστουμε και πολυ τον Ιγνατιο και το www.igna.gr για το δωρακι του και την δωρεαν παραδοση των παραγγελειων μας.

Πολλα νεα προσωπα και εξαιρετικο ενδιαφερον η συναντηση και οι νεες γνωριμιες...

Μην περιμενετε φωτος απο τον exelix σημερα,αυτος και τα υπολοιπα παιδακια της παρεας εχουν παει για ποτακι και θα αργησουν...;)

vaspiou 19-10-13 23:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 (Μήνυμα 793954)
Μολις ηρθα και εγω...
Μια χαρα ηταν και ευχαριστουμε και πολυ τον Ιγνατιο και το www.igna.gr για το δωρακι του και την δωρεαν παραδοση των παραγγελειων μας.

Πολλα νεα προσωπα και εξαιρετικο ενδιαφερον η συναντηση και οι νεες γνωριμιες...

Μην περιμενετε φωτος απο τον exelix σημερα,αυτος και τα υπολοιπα παιδακια της παρεας εχουν παει για ποτακι και θα αργησουν...;)

ποιος ξέρει τι αίσχη θα κάνει παλι ο ανεκδιηγητος!

kgf12345 20-10-13 00:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 (Μήνυμα 793954)
Μην περιμενετε φωτος απο τον exelix σημερα,αυτος και τα υπολοιπα παιδακια της παρεας εχουν παει για ποτακι και θα αργησουν...;)

ψηνομαι λιγο να πω την αληθεια,αλλα μαλον θα κατσω σταυγα μου:D

Dimis 20-10-13 00:15

Πηγαινε ρε Γιωργη εσυ που μπορεις,Αγια Παρασκευη ειναι...

vaspiou 20-10-13 00:16

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 (Μήνυμα 793959)
Πηγαινε ρε Γιωργη εσυ που μπορεις,Αγια Παρασκευη ειναι...

στο γνωστό, γνωστου βρίσκονται; ;)

kgf12345 20-10-13 00:20

ναι,μου το'πε τωρα που πηγανε.το μεν πνευμα προθυμο,το δε ντεποζιτο αδειο:D

για να ταλεγα λιγο ακομα με τον κλεο ηθελα ρε γμτ,μου φανηκε γ... τα ατομα:p

δεν ξερω κ ποσο θα κατσει.δεν πειραζει,αποδω μεσα τωρα.
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από vaspiou (Μήνυμα 793960)
στο γνωστό, γνωστου βρίσκονται; ;)

καπου μετα το νορθ μου ειπε ο στελιος....

Dimis 20-10-13 00:21

Ηθελες να τα πεις με τον Κλεο Σαββατο βραδυ στο South?... :D
Ποιος θα ακουγε ποιον? Πλακα με κανεις?:rolleyes:

Ναι Βας,εκει στου αυτου.

kgf12345 20-10-13 00:23

ε ναι ενταξει,γιαυτο ρωτησα που και ποσο μακρυα:Dστα νταπα ντουπα δεν παιζει:D

Netrino 20-10-13 00:29

Κ εγώ θέλωωωωω.....Την δουλειά μου μέσα...ααααρρρργγγγκκκκ!!

Γιαννης Μ5 20-10-13 11:01

Εχθες περασαμε πολυ ωραια.Η βραδια ειχε πολυ συζητηση και πολυ γελιο.Χαρηκα που ειδα παλιους φιλους και γνωρισα καινουριους.Ιγνατιε,χαρηκα πολυ,Κλεο,τι να πω για σενα,εισαι απιστευτος και σου ευχομαι να σαι παντα καλα.Δημητρη(golf 4470)εχει παρει φωτια το λαπτοπ,στειλε λινκ(φωτιες που μου αναψες)...Δημητρη(rottbea)ευχαριστω για τα φυτα(επεσες στην περιπτωση που επρεπε να φυγεις,οπως καταλαβαινεις,μολις αραιωσαμε ειχε γελιο).Καλα για delta,exelix Γιωργο Κ και dimis1978 δεν εχω να πω τιποτα.......Επισης να πω οτι χαρηκα που γνωρισα τον Πετρο αφρικανο.Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να σαι παντα καλα φιλε μου.Οι υπολοιποι που δεν ηρθατε χασατε.Την επομενη φορα....

exelix 20-10-13 11:30

Κόσμος και κοσμάκης χθες! Περάσαμε πολύ ωραία! Μια πανοραμική για αρχή και θα βάλω κι άλλες αργότερα. Περιμένουμε και τις φωτογραφίες του κυρίου Πέτρου.

http://www.aquatek.gr/rimages/albums...ps400e7eb6.jpg

Γιώργος Κ 20-10-13 11:31

Εγώ πάντα χαίρομαι να βλέπω παλιούς αλλά και νέους φίλους!! Ο Κλεόβουλος με τον Ιγνατιο έχουν ήδη ξεκινήσει την επιστροφή τους πριν λίγο!! Χάρηκα που γνώρισα από κοντά τα παιδιά ... και οι δύο τους μορφές!!! :D:p
Θα κανονίσουμε και άλλη συνάντηση έτσι ώστε να έρθουν και όσοι δεν μπόρεσαν ... καλό το φόρουμ αλλά αν γνωριστούμε μεταξύ μας έχει άλλη αξία! ;)

Panagiotis07 20-10-13 11:57

ωραία παρέα!:D

efi.melisa 20-10-13 12:13

Θα ηθελα και γω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που γνωρισα χθες και ιδιαιτερα οσους με ανεκτηκαν με τις πολλες αποριες!:D
Καθως και το rottbea και dimis1978(ελπιζω να θυμαμαι σωστα το ονομα, μεγαλωνω και ξεχναω:D) για τα φυτα.

Υ.Γ.ελπιζω στην επομενη συναντηση να υπαρχουν λιγο περισσοτερες γυναικες
...αντε να αποκτησει το χομπυ λιγη ισορροπια αναμεσα στη τεστοστερονη και τα οιστρογονα!:smt050

platy 20-10-13 12:50

παρομοίως χάρηκα που ειδα ολες τις γνώριμες αλλα και καινούριες φάτσες εχτες!!!...η μουσικη ηταν λιγο δυνατά αλλά καταφέραμε να συννενοηθούμε...!! Κλεόβουλε και Ιγνάτιε..χάρηκα που γνωριστίκαμε να ειστε καλα !!!

golf4470 20-10-13 17:31

Αν κ λυπηθηκα πολυ που επρεπε να φυγω νωρις, χαρηκα που ειδα παλιους φιλους κ γνωρισα καινουριους. Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους παρευρεθηκαν. Την επομενη φορα ελπιζω να γεμισουμε κ το υπολοιπο μαγαζι :)

konstantinos-z 20-10-13 20:12

δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω.....ελπιζω την επομενη φορα.!!!

Υγ το φυτο που υποσχεθηκα σε 2 φιλους το κραταω ;)

poet 20-10-13 21:30

.....οπως ξερετε ουτε εγω καταφερα να ερθω...λογω δουλειας....κυριε σπυρο μας...εντυπωσεις δεν θα βαλετε?παντως κριμα γιατι θα γνωριζα και απο κοντα τον κλεο...:D:smt031

ChocolatePuma 20-10-13 21:44

Βαλτε ρε σεις καμια φωτο :D...να δουμε κι εμεις που δεν ηρθαμε :(, πως τα περάσατε...

rottbea 20-10-13 21:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma (Μήνυμα 794126)
Βαλτε ρε σεις καμια φωτο :D...να δουμε κι εμεις που δεν ηρθαμε :(, πως τα περάσατε...

Α ρε Σακη τι εχασες!!

ChocolatePuma 20-10-13 21:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rottbea (Μήνυμα 794127)
Α ρε Σακη τι εχασες!!

Σαν θηρία σε κλουβί ήμουν το Σαββατο!!
Ειχα και κάτι κλήσει στο κινητο (ονόματα δεν λεμε)...από κάτι φιλαράκια, μάλλον την ωρα που τα πίνατε...

Την επόμενη φορά :D

Ο Κλέο και ο Ιγνάτιος, επέστρεψαν καλα, έχετε κανένα νέο?

ignatios 20-10-13 21:49

Παρόν. Μόλις μπήκα σπίτι.

Σε παίρναμε τηλέφωνο Σάκη, αργά μήπως είχες ξεμπερδέψει και έρθεις για ποτό.

Την επόμενη φορά δεν την γλυτώνεις. (κρίμα πάντως)

ChocolatePuma 20-10-13 21:50

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ignatios (Μήνυμα 794131)
Παρόν. Μόλις μπήκα σπίτι.

Σε παίρναμε τηλέφωνο Σάκη, αργά μήπως είχες ξεμπερδέψει και έρθεις για ποτό.

Την επόμενη φορά δεν την γλυτώνεις. (κρίμα πάντως)

Ξερω ρε συ :D. Τις ειδα τις κλησεις - καπως καθυστερημενα είναι η αλήθεια
Αλλα σκέψου οτι γύρισα σπίτι στις 2 παρά (νομίζω)

Την επόμενη φορά!
Ειναι καλό να έχουμε κάτι να περιμένουμε;)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:15.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,68168 seconds with 11 queries