Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Μηνιαίες Συναντήσεις ΠΣΦΕ-Βόρειος Ελλάδα 2010 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=35917)

Neoklis 07-02-10 11:42

Άκυρο κι εγω δεν θα μπορεσω να ερθω....:(

panos1972 08-02-10 00:24

4 Συνημμένο(α)
Φώτο 1
*******
Σπάμε τα καθιερωμένα! Οι γυναίκες επιτέλους αρχίζουν και κάνουν αισθητή την παρουσία τους. Και η γυναίκα του paco ήρθε λίγο αργότερα γι αυτό είναι εκτός πλάνου.
Η Γωγώ που χάθηκε άραγε;
Debie την άλλη φορά σε περιμένουμε μόνη ή με παρέα!

ΥΓ:1ο Κουίζ! Ποιός έχει δώσει στη γυναίκα του να φυλάει κλαδεματάκια;

Φώτο 2
*******
Και νέες παρουσίες στη συνάντηση! πχ panosnaik και άλλοι.... (που κλασικά δεν συγκράτησα τα nickname τους)

ΥΓ: 2ο Κουίζ! Μετά το σβήσιμο του τσιγάρου, κατά την επαναφορά του χεριού, η σακουλίτσα με τα φυτά παρέμεινε στη θέση της;


Φώτο 3
*******
Χαιρετισμός από τον Alex_salonica, επιρεασμένος από τις συνεχείς του επαφές με τους γερμανούς εκτροφείς γαρίδας!

Φώτο 4
*******
- Δεν τα πήρα για μένα!!! Για τον φουκαριάρη τον kalaxan!!!

bokostas 08-02-10 11:45

Απαντήσεις στο κουίζ:

http://www.aquatek.gr/vb/attachment....9&d=1265581187
Από αριστερά, Κική, Χριστίνα, Δημήτρης (zipo), Βασίλης (paco), Παρασκευή (paraskevi_gr), Έλενα.
Τονίζω το γεγονός ότι η γυναίκα του Βασίλη δεν έχει έρθει ακόμη (μετά του κόπηκε το χαμόγελο).:D


http://www.aquatek.gr/vb/attachment....0&d=1265581187
Πίσω από την αφεντιά μου ο Παναγιώτης (snakepanos) βρε ανορθόγραφε φωτοχάλια,
με την άσπρη ρίγα στα μανίκια ο Crywolf και δεξιά με το άσπρο ο Γιάννης (kingrim), οι νέες παρουσίες.


http://www.aquatek.gr/vb/attachment....1&d=1265581253
Από αριστερά christsos, Alex_Salonica, aquaman (Δημήτρης), paco (Βασίλης) και kostaskich.

http://www.aquatek.gr/vb/attachment....2&d=1265581253
Αυτά είναι τα φυτά που έφερα βρε βρωμερέ συκοφάντη, σιχαμένε λασπολόγε, πανελίστα κουτσομπολίστικων
μεσημεριανών εκπομπών.:D (Φυσικά άλλα τόσα πήρα, ευχαριστώ τους mikenuke, nikosm1, kalaxan δεξιά και zipo)

cpapakon 08-02-10 11:52

Κύριε Απουσιολόγε,

Δυστυχώς δε μπόρεσα να έρθω αυτή τη φορά.
Έχω όμως μια απορία: Πόσες απουσίες δικαιούμαστε;

bokostas 08-02-10 12:18

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από cpapakon (Μήνυμα 414746)
Κύριε Απουσιολόγε,

Δυστυχώς δε μπόρεσα να έρθω αυτή τη φορά.
Έχω όμως μια απορία: Πόσες απουσίες δικαιούμαστε;


3, μετά χάνεις χρονιά και πηγαίνεις στο τμήμα των καθυστερ.., ε, αρχαρίων, μαζί με τον panos1972. :D:D:D
Εκεί όμως τα μαθήματα είναι πιο εύκολα, όπως: "Γιατί δεν μπαίνουν οι αφρικάνες σε φουλ φυτεμένο",
"Γιατί δεν βάζουμε μωρά ξιφοφόρων με κιχλίδες redmouth", "Η αναπαραγωγική διαδικασία και γιατί δεν πρέπει
να προσδοκούμε αποτελέσματα όταν τα ψάρια μας είναι μόνο αρσενικά" και "πώς να πείσω τη γυναίκα μου
να βάλω ένα νταμάρι μέσα στο σαλόνι μας". :)
Αυτό φοβήθηκε και ο Στρατηγός και ήρθε, αν και είχε δηλώσει ότι δεν θα ερχόταν. :p

kingrim 08-02-10 12:20

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από cpapakon (Μήνυμα 414746)
Τονίζω το γεγονός ότι η γυναίκα του Βασίλη δεν έχει έρθει ακόμη (μετά του κόπηκε το χαμόγελο).:grin:
;

εσύ μάλλον ψάχνεις για νέους πελάτες......¨:Ρ

ΥΓ οι Φώτο είναι χάλια και προτείνω να σβηστούν (πείτε ρε παιδιά ότι τραβάτε να γυρίσουμε από το καλό προφίλ)

bokostas 08-02-10 12:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kingrim (Μήνυμα 414752)
εσύ μάλλον ψάχνεις για νέους πελάτες......¨:Ρ

ΥΓ οι Φώτο είναι χάλια και προτείνω να σβηστούν (πείτε ρε παιδιά ότι τραβάτε να γυρίσουμε από το καλό προφίλ)

Όχι και πελάτες βρε Γιάννη, απλά να σε ενημερώσω ότι μπορείς να στείλεις ένα εξώδικο στον απαράδεκτο φωτογράφο κι αν δεν σβήσει τις
φωτογραφίες, οι οποίες είναι άθλιες από καλλιτεχνικής απόψεως και παραβιάζουν τα προσωπικά σου δεδομένα, τότε μπορείς να
προχωρήσεις σε αγωγή, ζητώντας αποζημίωση για προσβολή της προσωπικότητάς σου και να του πάρεις το ολοκαίνουριο 240λιτρο
που φυλάει συσκευασμένο στο μπαλκόνι του. Εννοείται ότι δεν θα πληρώσεις τίποτε, μόνη μου αμοιβή, η χαρά που θα πάρω.:D:D

Όσο για τον Βασίλη (paco), απλά ενημέρωσα την σύζυγό του για ποιάν προορίζονταν οι γαριδούλες που ψάρευε πριν τη συνάντηση.:grin::grin:

nikosm1 08-02-10 12:51

Χάλασε ο κόσμος! Κάρφωμα με ονοματεπώνυμο! Την παληά εποχή είχαν τουλάχιστον κουκούλες! :cool::cool:

kingrim 08-02-10 12:54

χμμμμμ τι θελεις απο μενα ταυτοτητα-και υπεύθυνη δηλωση οτι δεν εδωσα αδεια για δημοσιευση των φωτο που δεν ηξερα οτι εβγαζε :Ρ

βαζω και μια αγγελια για φυτα και ψαρια
φιλτρο για το 240ρι αφου ξεκινά κουτρα ας τελειωσει κουτρα

drbig 08-02-10 13:02

Αν και βγήκε το όνομα του Κώστα (δικαιολογημένα φυσικά) τον ευχαριστώ για τα δύσκολα κλαδέματά του (φακη,πιστια, λιωμένο κερατόφυλλο) καθώς και τις τεράστιες ποσότητες απο αντιδια, εμμ, egeria densa..

gracie mile


---
Oh Sultan!

kalaxan 08-02-10 13:30

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 414760)
Αν και βγήκε το όνομα του Κώστα (δικαιολογημένα φυσικά) τον ευχαριστώ για τα δύσκολα κλαδέματά του (φακη,πιστια, λιωμένο κερατόφυλλο) καθώς και τις τεράστιες ποσότητες απο αντιδια, εμμ, egeria densa..

gracie mile


---
Oh Sultan!

Είχε και ψιλολιωμένο μέσα έ?:rolleyes:
Είχε όμως και μερικά καλούτσικα κομμάτια..:smt020

Τέσπα θα σου φέρω βρε γκρινιάρη από αυτό με τους κόκκινους κόμπους αύριο(αν βρεθούμε)..:grin:
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 414743)

http://www.aquatek.gr/vb/attachment....2&d=1265581253
Αυτά είναι τα φυτά που έφερα βρε βρωμερέ συκοφάντη, σιχαμένε λασπολόγε, πανελίστα κουτσομπολίστικων
μεσημεριανών εκπομπών.:D )

Ε μισά μισά είναι :grin:..

Αλλά ναι ο γνωστός λασπολόγος συκοφάντης μόλις είδε φυτά στο τραπέζι πετάχτηκε από την άλλη άκρη του τραπεζιού σαν έμπειρος παπαράτσι να μας φωτογραφήσει..
(καλά δεν τα λέω δάσκαλε Κώστα?)

halvas69 08-02-10 15:50

Είστε σκέτη απόλαυση :)

bokostas 08-02-10 16:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 414760)
Αν και βγήκε το όνομα του Κώστα (δικαιολογημένα φυσικά) τον ευχαριστώ για τα δύσκολα κλαδέματά του (φακη,πιστια, λιωμένο κερατόφυλλο) καθώς και τις τεράστιες ποσότητες απο αντιδια, εμμ, egeria densa..

Είδες τι παθαίνεις άμα ξεχάσεις να ευχαριστήσεις κάποιον?
Σε ευχαριστώ πολύ λοιπόν Χάρη για το 1/3 κλαδέματος από καμπόμπα,
το έβαλα στο πέτο μου σε έναν γάμο που πήγα μετά τη συνάντηση.:D
Την άλλη φορά θα φροντίσω να πάρεις κι εσύ από αυτό που πήραν οι άλλοι
και δεν θυμάμαι πώς το λένε, αλλά το όνομά του θυμίζει... αντίδια.:D


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kalaxan (Μήνυμα 414769)
Αλλά ναι ο γνωστός λασπολόγος συκοφάντης μόλις είδε φυτά στο τραπέζι πετάχτηκε από την άλλη άκρη του τραπεζιού σαν έμπειρος παπαράτσι να μας φωτογραφήσει..
(καλά δεν τα λέω δάσκαλε Κώστα?)

Πολύ καλά τα λες αγαπημένε μου μαθητή, εύγε.

drbig 08-02-10 17:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 414820)
το έβαλα στο πέτο μου σε έναν γάμο που πήγα μετά τη συνάντηση.:D

ΑΑΑ το λουλούδι στο πέτο κοστίζει πολύ... κάπου 15-20 Ευρώ

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 414820)
Την άλλη φορά θα φροντίσω να πάρεις κι εσύ από αυτό που πήραν οι άλλοι
και δεν θυμάμαι πώς το λένε, αλλά το όνομά του θυμίζει... αντίδια.:D

Μήπως έννοείς Απίδια?


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 414820)
Πολύ καλά τα λες αγαπημένε μου μαθητή, εύγε.

Έυχομαι να αναφέρεσαι σε μένα, και όχι στον Kalaxan. Εγώ τουλάχιστον κρατάω τα προσχήματα ενω αυτος όχι....:smt077:smt077:smt077
Α ναι, αν έβαλες απο την καμπομπα μέσα στο ενυδρείο να ξέρεις οτι δεν είναι η γνωστή Αλλά είναι απο αυτό το είδος :smt077:smt077:smt044:smt044http://ladyfi.files.wordpress.com/20...ous_plants.jpg

Φιλάκια σταυρωτά!!!!

paraskevi_gr 10-02-10 15:12

Λοιπον η συνάντηση ήταν τέλεια όπως πάντα.

Ευχαριστώ τον paco για τις υπέροχες γαριδούλες.

(Κώστα θα σου πω καμια κουβέντα. Πρώτα τον Πανο μετά τον Βασίλη θα μου βγει το όνομα ότι χωρίζω τα ζευγάρια). :P

Ευχαριστώ τον kalaxan για την Egeria densa και τον bokosta για το κερατόφυλλο.

σσ. αν ξέχασα κανέναν μη με "δείρει" τον ευχαριστώ και αυτόν.


Επομενη συνάντηση στην πίτα.

bokostas 10-02-10 15:24

Βρε Παρασκευή μη μου θυμώνεις, επειδή είσαι η μόνη που έρχεται οικειοθελώς στις συναντήσεις (τις δικές μας τις σέρνουμε),
και ξέρω ότι δεν παρεξηγείσαι, γι' αυτό σε "χρησιμοποιώ" για να πειράξω τα ρεμάλια, είσαι σαν μια θηλυκιά γκαπίνα μαζί με 20 αρσενικούς.:)
Αυτή είναι πολύ λάθος αναλογία και νομίζω ότι αν έφερνες 5-6 φίλες σου, θα μειωνόταν η πίεση και όλα θα ήταν καλύτερα.:D

Χαραμάδας 10-02-10 15:40

{ είσαι σαν μια θηλυκιά γκαπίνα μαζί με 20 αρσενικούς.:smile: }

Αμάν βρε αγόρι μου....τι παρομοίωση ήταν αυτή?

bokostas 10-02-10 17:50

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από christsos (Μήνυμα 415503)
{ είσαι σαν μια θηλυκιά γκαπίνα μαζί με 20 αρσενικούς.:smile: }

Αμάν βρε αγόρι μου....τι παρομοίωση ήταν αυτή?

Τραβηγμένη, για να γελάσουμε λίγο και για να την πείσω να φέρνει φίλες της στις συναντήσεις.:D
Άλλωστε η Παρασκευή δεν μοιάζει στις άχρωμες γκαπίνες, όπως κι εμείς δεν έχουμε την χάρη των αρσενικών γκάπυ.:)

Πάνος 10-02-10 18:07

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 415610)
, όπως κι εμείς δεν έχουμε την χάρη των αρσενικών γκάπυ.:)

να σε δω να ανεμιζεις μια κοκκινη της φωτιας με μαυρα στιγματα φουστα ....και τι στον κοσμο!:D:D:D

bokostas 10-02-10 18:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 415615)
να σε δω να ανεμιζεις μια κοκκινη της φωτιας με μαυρα στιγματα φουστα ....και τι στον κοσμο!:D:D:D

:smt044 Πάνο αν είναι να σε πείσουμε να έρθεις στην κοπή της πίτας, την βάζω και την ανεμίζω.:)

Alex_Salonica 10-02-10 18:31

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 415624)
:smt044 Πάνο αν είναι να σε πείσουμε να έρθεις στην κοπή της πίτας, την βάζω και την ανεμίζω.:)

Να δω τον boκώστα να ανεμίζει φούστα!

ΠΑΝΟ ΕΛΑ!!!!

Χαραμάδας 10-02-10 21:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 415610)
Τραβηγμένη, για να γελάσουμε λίγο και για να την πείσω να φέρνει φίλες της στις συναντήσεις.:D
.:)

Δέν λέμε όχι....Δέν λέμε όχι....;)

snakepanos 10-02-10 21:59

Γεια σας. Δεν ξερω να βαζω φωτο για να σας στειλω την καινουργια μου γεννα απο τα τζουελ μου .

bokostas 10-02-10 22:04

Πάτα "post reply", μετά κάτω κάτω το "διαχείριση συννημένων αρχείων".
Στο παραθυράκι που θα ανοίξει πάτα "browse", βρες την φωτό στον υπολογιστή σου και πάτα "ανέβασμα".
Πατάς τέλος το "καταχώρηση απάντησης" κι αυτό είναι.

snakepanos 10-02-10 22:42

οκ ευχαριστω ,θα κατεβασω νραιβερς για το κινιτο μου γιατι εκανα φορματ και τα εχασα και μετα θα ανεβασω φωτο.

panos1972 10-02-10 22:56

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Alex_Salonica (Μήνυμα 415629)
Να δω τον boκώστα να ανεμίζει φούστα!

ΠΑΝΟ ΕΛΑ!!!!


Να βρε Κώστα η ευκαιρία σου! Τόσο καιρό πια μου έλεγες:

- "Πως να τους το πω.... Μήπως πλάγια; Να βάλω μια με σχεδιάκια κλαδέματα;"

Να έρχεσαι στις συγκεντρώσεις με φούστα-μπλούζα που πάει κιόλας!!!

(Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, παρακαλώ δείτε το παραπάνω σχόλιο μόνο όπως είναι, χωρίς προεκτάσεις και γενικεύσεις. Απλά πειράζω έναν καλό φίλο! )

snakepanos 10-02-10 23:17

φωτο
 
1 Συνημμένο(α)
αν καταφερα και της εστειλα οκ που θα παει θα μαθω.

snakepanos 10-02-10 23:21

φιλε bokosta τα καταφερα την εστειλα θα σας ταραξω στης φωτο τωρα ,θελω να μου πης και video αν μπορω να στηλω /?

bokostas 10-02-10 23:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 415731)
Να βρε Κώστα η ευκαιρία σου! Τόσο καιρό πια μου έλεγες:

- "Πως να τους το πω.... Μήπως πλάγια; Να βάλω μια με σχεδιάκια κλαδέματα;"

Να έρχεσαι στις συγκεντρώσεις με φούστα-μπλούζα που πάει κιόλας!!!

(Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, παρακαλώ δείτε το παραπάνω σχόλιο μόνο όπως είναι, χωρίς προεκτάσεις και γενικεύσεις. Απλά πειράζω έναν καλό φίλο! )

Επιτέλους με απελευθερώσατε, τώρα πια μπορώ να το φωνάξω:

Είμαι ερωτευμένος με τον Πάνο και ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ @$&@#% γι' αυτά που έγραψε. :D :D :D
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από snakepanos (Μήνυμα 415747)
φιλε bokosta τα καταφερα την εστειλα θα σας ταραξω στης φωτο τωρα ,θελω να μου πης και video αν μπορω να στηλω /?

Τα βιντεάκια νομίζω πρέπει πρώτα να τα ανεβάσεις στο youtube, αλλά καλύτερα άνοιξε ένα άλλο θέμα στην κατηγορία κιχλίδες και
συγκέντρωσέ τα εκεί, μαζί με τις φωτό, για να το βλέπουν όλοι. Εδώ μπαίνουν μόνο οι Βορειοελλαδίτες και όπως βλέπεις εδώ
συζητάμε σοβαρά, μόνο για τις συναντήσεις μας και δεν βγαίνουμε ποτέ, μα ποτέ εκτός θέματος.:) :D :p

snakepanos 10-02-10 23:35

Και εγω βορειος ειμαι δεν με θυμασε ο παναγιωτης στην συγκεντρωση ο ψηλος ?

bokostas 10-02-10 23:55

Σε θυμάμαι βρε Παναγιώτη, δεν σε μάλωσα, απλά σου λέω να ανοίξεις καινούριο θέμα στις κιχλίδες, για να δουν τις φωτό σου και
άλλοι και όχι μόνο εμείς οι Βόρειοι που μπαίνουμε εδώ, σε αυτό το θέμα, το οποίο αφορά μόνο τις συναντήσεις μας και τα χαζά μας.

snakepanos 11-02-10 00:00

το καταλαβα αυτο οκ απλως επειδη σας βρηκα εκη μαζεμενους απλως το ηθελα να σας το πω ,αν εκανα κατι που σας πηραξε οκ συγνωμη.

bokostas 11-02-10 00:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από snakepanos (Μήνυμα 415768)
το καταλαβα αυτο οκ απλως επειδη σας βρηκα εκη μαζεμενους απλως το ηθελα να σας το πω ,αν εκανα κατι που σας πηραξε οκ συγνωμη.

Οχι προς Θεού, τίποτε κακό δεν έκανες, ούτε και πειράχτηκε κανείς, κι αυτά που σου έγραψα με έντονα γράμματα, τα έγραψα για πλάκα
-δες τα εικονίδια που γελούν-, εγώ σου ζητώ συγνώμη για τον τρόπο μου, νόμιζα πως ήταν φανερό ότι αστειευόμουν και δεν σου έκανα παρατήρηση.
Και την χαρά σου από τις γέννες φυσικά και θέλουμε να τη μοιραστούμε, γι αυτό ανέβασε όσο πιο πολλές φωτό και βίντεο μπορείς.

potami 11-02-10 11:15

ο Κωστας φταιει Πανο, τετοιος ειναι

να καταδικαστει :D

lucy 11-02-10 18:34

Χαλαρώστε βρε φουστανελάδες! τον τρομάξατε τον άνθρωπο, που να ξέρει τι ξεσαλωμένοι είσαστε!!
...ναι για!:D

panos1972 11-02-10 22:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από potami (Μήνυμα 415892)
ο Κωστας φταιει Πανο, τετοιος ειναι

να καταδικαστει :D



Ναι! Ναι! Τέτοιος είναι ο boko(s)tas!!!:smt117

Α! και βρήκα και τη φούστα που έλεγε ο Πάνος! Να της την ζητήσεις Kώστα μου! Θα σου πηγαίνει μούρλια....:D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=eiKdxm-pFvA

bokostas 11-02-10 23:01

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 416148)
Α! και βρήκα και τη φούστα που έλεγε ο Πάνος! Να της την ζητήσεις Kώστα μου! Θα σου πηγαίνει μούρλια....:D:D:D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=eiKdxm-pFvA

Βρε δεν αφήνεις τις φούστες και τα βιντεάκια, να στήσεις εκείνο το βιο-ουτοπικό ρημαδοκιχλιδοενυδρείο και να κάνεις και καμμιά
αλλαγή νερού, που οι καημένες οι redmouth δεν βλέπουν η μια την άλλη από την θολούρα και γι αυτό δεν ζευγαρώνουν? :D :D

panos1972 11-02-10 23:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 416160)
Βρε δεν αφήνεις τις φούστες και τα βιντεάκια, να στήσεις εκείνο το βιο-ουτοπικό ρημαδοκιχλιδοενυδρείο και να κάνεις και καμμιά
αλλαγή νερού, που οι καημένες οι redmouth δεν βλέπουν η μια την άλλη από την θολούρα και γι αυτό δεν ζευγαρώνουν? :D :D

Λες γι αυτό να ζευγάρωνε ο αρσενικός με την έξοδο του φίλτρου; Λες να μη διακρίνει τι..... θωπεύει;
:D:D:D

Όλα θα γίνουν! Να βρούμε και δυνατό εξωτερικό φίλτρο πρώτα....
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΣΤΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
ΣΤΟ ΚΟΠΗ ΤΟ ΠΙΤΑ ΘΑ ΚΛΗΡΩΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΤΗΝΟΦΙΛΤΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;

paraskevi_gr 12-02-10 17:04

Δεν θυμωνω βρε Κώστα απλά μόνη γκαπίνα με τόσα αρσενικά

προσπαθώ να κρατάω τις ισορροπίες. :D


Δυστυχώς είμαι από τις λίγες γυναίκες από ότι έχω καταλάβει που έχω τρέλα
με τα ενυδρεία.

Οι φίλες μου όταν τους λέω οτι πάω και σε συναντήσεις κουναν το κεφάλι αποδοκιμαστηκά.:smt009
(Τι να σας κάνω ατυχήσατε).

Σκέψου πως ούτε τον καλό μου δεν μπορώ να πείσω να έρχεται.:rolleyes:

bokostas 12-02-10 17:15

Πράγματι είσαι από τις λίγες τρελαμένες και η μόνη που έρχεσαι τακτικά.
Κάτι μου λέει όμως ότι στην κοπή της πίτας θα είστε καμιά δεκαριά γυναίκες.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:11.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,05028 seconds with 11 queries