Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Μηνιαίες Συναντήσεις ΠΣΦΕ-Βόρειος Ελλάδα 2010 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=35917)

bokostas 27-09-10 00:36

Εχουμε λοιπόν

Βennigans...

Sea to sea...bokostas...zipo...posidwnas...Prokroustis...chr istsos...Alex_Salonica...georgebruno

Άντε φηφίστε και οι οπαδοί του Βennigans, γιατί φτάσαμε στο 7-0, αλλά οι συμμετέχοντες στις συναντήσεις είναι τουλάχιστον 3πλάσιοι.
Εννοείται ότι αν προτιμάτε άλλο μαγαζί, το γράφετε από κάτω και δίπλα το όνομά σας.
Καλό θα είναι μέχρι Πέμπτη-Παρασκευή να αποφασίσουμε κι αν συμφωνεί κι ο Σύλλογος, να το αναρτήσουμε επίσημα.

giannisaek 27-09-10 01:00

Μέσα και εγώ για το sea-to-sea

bokostas 27-09-10 01:24

Βennigans...

Sea to sea...bokostas...zipo...posidwnas...Prokroustis...chr istsos...Alex_Salonica...georgebruno...giannisaek

posidwnas 27-09-10 06:08

Sea to sea 12 points εεεε και εγώ για εκεί λέω :grin: :grin:

drbig 27-09-10 08:16

Θα το μετανοιώσετε... Αλλά εγώ θα πάω με την πλειοψηφία.. ουτως η άλλως ο Bokostas θα με παει και θα με φερει!!!! :D:D:D

Χαραμάδας 27-09-10 08:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 485922)
Θα το μετανοιώσετε... Αλλά εγώ θα πάω με την πλειοψηφία.. ουτως η άλλως ο Bokostas θα με παει και θα με φερει!!!! :D:D:D

Ε....βάλε το όνομά σου τότε βρε αγόρι μου...ή μάλλον...έχουμε...

Βennigans...

Sea to sea...bokostas...zipo...posidwnas...Prokroustis...chr istsos...Alex_Salonica...georgebruno...giannisaek. ..xb307...

Mε την πλειοψηφία...drbig

:D:D:D

Αλέξης6 27-09-10 10:45

Κι εγώ ''το ρίχνω'' στο sea to sea!!

bokostas 27-09-10 11:41

Βennigans...

Sea to sea...bokostas...zipo...posidwnas...Prokroustis...chr istsos...Alex_Salonica...georgebruno...giannisaek. ..xb307...Αλέξης6...

Mε την πλειοψηφία...drbig

maikl 27-09-10 14:06

Ενα μονο σας λεω: κανονιστε να "τυχει" να κατεβω και να μη βρισκω να παρκαρω....:smt075

Κλεόβουλος 27-09-10 14:07

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maikl (Μήνυμα 486024)
Ενα μονο σας λεω: κανονιστε να "τυχει" να κατεβω και να μη βρισκω να παρκαρω....:smt075

Παρκάρεις στο Bennigans και παίρνεις το λεωφορείο :smt082

ΤΑΣΟΣ 27-09-10 15:08

sea to sea
13ος και τυχερος:smt041:smt041:smt041:smt041:smt041:smt041: smt041:smt04

panos1972 27-09-10 15:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maikl (Μήνυμα 486024)
Ενα μονο σας λεω: κανονιστε να "τυχει" να κατεβω και να μη βρισκω να παρκαρω....:smt075

Άμα φέρεις ρεβανί, εμείς θα έρθουμε.... :D:D:D:D
Για να δούμε... περίπου 30 άτομα, μούμπλε μούμπλε... με 5 ταψάκια καθαρίζεις!

drbig 27-09-10 15:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 486065)
Άμα φέρεις ρεβανί, εμείς θα έρθουμε.... :D:D:D:D
Για να δούμε... περίπου 30 άτομα, μούμπλε μούμπλε... με 5 ταψάκια καθαρίζεις!

μούμπλε μούμπλε ??? Καλά? Ακομη μικυ μαους διαβάζεις??? Στην ηλικία σου ??? (εγω παντως το παραδέχομαι.. διαβάζω ακόμη...!!!)

bokostas 27-09-10 19:13

Βennigans...

Sea to see...bokostas...zipo...posidwnas...Prokroustis...chr istsos...Alex_Salonica...georgebruno...giannisaek. ..xb307...Αλέξης6...ΤΑΣΟΣ...

Mε την πλειοψηφία...drbig

Πάνος 27-09-10 19:58

να δω ποσες σελιδες ακομη θα γεμισετε με ποστ μεχρι να αποφασισετε....:D:D

Χαραμάδας 27-09-10 20:02

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 486065)
Άμα φέρεις ρεβανί, εμείς θα έρθουμε.... :D:D:D:D
Για να δούμε... περίπου 30 άτομα, μούμπλε μούμπλε... με 5 ταψάκια καθαρίζεις!

Τί έγινε ρε παιδιά???
Ο Χάρης κουλουράκια...ο Πάνος ραβανί...σε λίγο θα θέλουμε με τον καφέ...''κοντοσούβλι''...:o:smt120:o
Ρε μπάς και τους καθρέπτες που έχετε στα σπίτια σας τους πήρατε από το ''magic park'', και οι ζυγαριές είναι του ''γερολαδά''....:grin::grin::grin:

drbig 27-09-10 20:30

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 486191)
να δω ποσες σελιδες ακομη θα γεμισετε με ποστ μεχρι να αποφασισετε....:D:D

Ειδικότητά μας Πάνο ειναι να γεμίζουμε σελίδες χωρίς να λ'εμε τίποτε ουσιαστικό. Και του Bokosta να γεμιζει Post παιρνοντας παρουσίες!!! :D

maikl 27-09-10 20:37

Αν ψησω να κατεβει κι ο Γιαννης(lingistis) μεχρι Βεροια μετα θα ερθουμε μαζι ;)

red rubin 27-09-10 21:56

Χαρη αν ερθεις να με παρεις απο το σπιτι θα δεχθω να ερθω!

bokostas 27-09-10 22:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maikl (Μήνυμα 486219)
Αν ψησω να κατεβει κι ο Γιαννης(lingistis) μεχρι Βεροια μετα θα ερθουμε μαζι ;)

Άντε μπράβο, μας λείψατε τόσον καιρό, να συνεχίσουμε και για τσίπουρα?


Παιδιά, 2 φίλοι από Λήμνο (μάλλον οι μοναδικοί ενυδρειόφιλοι του νησιού), ζητούν κανένα φυτάκι: http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=44159
οπότε όποιος μπορεί να κλαδέψει, ας φέρει στη συνάντηση και τα δίνουμε σε όποιον προσφερθεί εθελοντικά να αναλάβει την αποστολή τους.
Εγώ θα βγάλω αρκετά κλαδέματα, αλλά αυτήν τη φορά, για μια φορά, ας μην τα μοιραστούμε εμείς, ας τα στείλουμε ομαδικά στην Λήμνο.
Τα παιδιά εκεί φτύνουν αίμα για να βρουν φυτά και νομίζω αξίζει τον κόπο να τους στείλουμε ένα καλό πακέτο, γι' αυτό φέρτε ότι μπορείτε.

lingistis 27-09-10 22:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 486270)
.... να συνεχίσουμε και για τσίπουρα?


αχ... πως ξέρεις να τα λες...

λοιπόν εγώ ψυφίζω όπου έχει να παρκάρει ο Μαικ, ας έχει κουλουράκια (ρεβανι θα βρούμε στην Βέροια) και το πιο συμαντικό να μην ξαχάσουμε την υποδοχή παιδιά, πολύ συμαντικό πράγμα η υποδοχή... νάχουμε να λέμε με τον Μαικ και κάτι στο ταξίδι επιστροφής ;)

bokostas 28-09-10 01:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 486191)
να δω ποσες σελιδες ακομη θα γεμισετε με ποστ μεχρι να αποφασισετε....:D:D

Α, αν δεν τα "δοκιμάσουμε" όλα τα καφέ, δεν πρόκειται να καταλήξουμε. Δεν είναι ο προορισμός, αλλά το ταξίδι που μετράει...:D

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από red rubin (Μήνυμα 486268)
Χαρη αν ερθεις να με παρεις απο το σπιτι θα δεχθω να ερθω!

Γιώργο να περάσω να σε πάρω εγώ? Αν βάλω και μια παραγγελία, μπορείς να τα έχεις μαζί σου?

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lingistis (Μήνυμα 486304)
αχ... πως ξέρεις να τα λες...
λοιπόν εγώ ψυφίζω όπου έχει να παρκάρει ο Μαικ, ας έχει κουλουράκια (ρεβανι θα βρούμε στην Βέροια) και το πιο συμαντικό να μην ξαχάσουμε
την υποδοχή παιδιά, πολύ συμαντικό πράγμα η υποδοχή... νάχουμε να λέμε με τον Μαικ και κάτι στο ταξίδι επιστροφής ;)

Γιάννη η "υποδοχή" είναι από το Κουμάνοβο, πρόσεξε πώς θα αντιδράσεις...:D

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 486171)
Βennigans...
Sea to see...bokostas...zipo...posidwnas...Prokroustis...chr istsos...Alex_Salonica...georgebruno...giannisaek. ..xb307...Αλέξης6...ΤΑΣΟΣ...
Mε την πλειοψηφία...drbig

Μιχάλη (mikenuke) τι λες, να την κάνουμε δοκιμαστικά αυτή την Κυριακή στο Sea to see, αφού υπάρχει καθολική απόρριψη του Βennigans??

zipo 28-09-10 01:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 486407)
Α, αν δεν τα "δοκιμάσουμε" όλα τα καφέ, δεν πρόκειται να καταλήξουμε. Δεν είναι ο προορισμός, αλλά το ταξίδι που μετράει...:D

Κύριε Κώστα,τελείωσα πριν λίγο τη λίστα που μου βάλατε να κάνω.Όλα είναι 8563.Μας μένουν άλλα 8560 να δοκιμάσουμε.Φυσικά,όλα είναι Ανατολικά. :cool::cool::cool:

bokostas 28-09-10 01:13

2 Συνημμένο(α)
:smt044:smt044:smt044 Μπράβο Δημητράκη κι επειδή ήσουν τόσο επιμελής, την Κυριακή μπορείς να διαλέξεις πρώτος πού θα καθήσεις και με τι προσανατολισμό.;)


Για να βοηθήσω τους αμφιταλαντευόμενους, σας συστήνω να επισκεφθείτε την σελίδα του SEA TO SEE στο φατσοβιβλίο (δεν χρειάζεται να είστε μέλη)
και να ρίξετε μια ματιά στις φωτογραφίες, :D(όπως και στο προφίλ του προσωπικού:p): http://www.facebook.com/group.php?gi...0045645&v=info

Παραθέτω και 2 χάρτες για να το βρείτε πιο εύκολα. Είναι το πρώτο μαγαζί επί της οδού Μαρίας Κάλλας, στο Νο1. Η οδός Μ. Κάλλας είναι η συνέχεια
της παραλιακής, αν δεν στρίψετε αριστερά στην οδό Γ. Παπανδρέου (πρώην Ανθέων) και περνάει μπροστά από την Γενική Κλινική, το Μέγαρο Μουσικής
και το Ποσειδώνιο Αθλητικό κέντρο, ενώ ένα μικρό πάρκινγκ υπάρχει πριν το SEA TO SEE κι ένα μεγαλύτερο μπροστά στο Μέγαρο Μουσικής, στα 150μ.

ΤΑΣΟΣ 28-09-10 08:02

Μετα απο μια προχειρη 3ωρη ματια που εριξα στο φατσοβιβλιο του sea to sea μπηκα σε οικο-περιπετιες. Μεχρι εχτες ελεγα στη γυναικα μου τι καλο μαγαζι που ειναι και ποσο καλο καφε εχει και τωρα πρεπει να την πεισω πως ειναι συγχρονο καφενειο. Αρε Κωστα τι τραβαμε και εμεις οι παντρεμενοι!!!:smt075

red rubin 28-09-10 15:07

Λογω ασχετοσυνης η συναντηση ειναι την Κυριακη??
Δυστυχως με μιση καρδια πρεπει να ειμαι στο Duisburg!!
Εχει πρωταθλημα δισκων..........
Κωστα βαλε παραγγελεια και συναντιομαστε Καλαμαρια!

drbig 28-09-10 15:08

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από red rubin (Μήνυμα 486714)
Λογω ασχετοσυνης η συναντηση ειναι την Κυριακη??
Δυστυχως με μιση καρδια πρεπει να ειμαι στο Duisburg!!
Εχει πρωταθλημα δισκων..........

Εγώ πάντως θα έρθω απο το σπίτι να σε πάρω...αν δε σε βρώ θα πάρω ότι βρω!!! :D:D:D (ψαρια, ενυδρεια... )

red rubin 28-09-10 15:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 486716)
Εγώ πάντως θα έρθω απο το σπίτι να σε πάρω...αν δε σε βρώ θα πάρω ότι βρω!!! :D:D:D (ψαρια, ενυδρεια... )

Τα Orinocco ασε γιατι την Δευτερα το βραδυ θα κοπαδιασουν με τα υπολοιπα!!!:rolleyes:

drbig 28-09-10 15:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από red rubin (Μήνυμα 486727)
Τα Orinocco ασε γιατι την Δευτερα το βραδυ θα κοπαδιασουν με τα υπολοιπα!!!:rolleyes:

OUCH!!!!

chris129 28-09-10 20:52

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 486191)
να δω ποσες σελιδες ακομη θα γεμισετε με ποστ μεχρι να αποφασισετε....:D:D

μια χαρα τα λες Πανο και σκεψου οτι οι μισοι και παραπαω δεν ειναι καν μελοι του ΠΣΦΕ αλλα κατα αλλα οριζουμε το μερος συναντησεων του συλλογου :Dχαχαχχαχ μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο χαχαχαχαχα


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:34.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,04613 seconds with 11 queries