Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Κοραλλι - και Χρυσοψαρα σε βαφτισια (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=18984)

tsikis 21-08-07 14:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ζ_Χ (Μήνυμα 194472)
Δεν ζητήσαμε την γνώμη σου :smt019

Αγενής η απάντησή σου φίλε μου.
Εκτός κι αν κάνεις πλάκα.....Πάω πάσο. (Κατά την ταπεινή μου άποψη όμως άτοπη)

Z_X 21-08-07 14:52

Ναι όντως ξέφυγα απο το κλίμα της συζήτησης,
ελπίζω να με συγχωρέσετε....

tsikis 21-08-07 14:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ζ_Χ (Μήνυμα 194478)
Ναι όντως ξέφυγα απο το κλίμα της συζήτησης,
ελπίζω να με συγχωρέσετε....

Απλά το είπες λιγάκι απότομα και φάνηκε κάπως... ;)

Από εμένα συγχωρεμένος....:smt056

AXEL 21-08-07 16:47

Γιατι ρε παιδια κάθε φορα που ο grigoriou's ανοιγει ενα θέμα ολοι γινόμαστε μπύλιες και το forum βαράει διάλυση???Και γιατι αν πρόσεξετε γίνεται κάτι μονο στα δικά του θέματα?Δεν εχω κατι προσοπικο με το παιδί αλλά δεν σας φένεται περίεργο?

alan boy 21-08-07 18:34

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από AXEL (Μήνυμα 194488)
Γιατι ρε παιδια κάθε φορα που ο grigoriou's ανοιγει ενα θέμα ολοι γινόμαστε μπύλιες και το forum βαράει διάλυση???Και γιατι αν πρόσεξετε γίνεται κάτι μονο στα δικά του θέματα?Δεν εχω κατι προσοπικο με το παιδί αλλά δεν σας φένεται περίεργο?

Eχει και αυτο τη χαρη του:D:D:D

Steve 22-08-07 11:22

εαν πιστευετε οτι ειμαι η πηγη του κακου , τοτε μονο ενα πραγμα εχω να πω.....αντιο!
μπορειτε ελευθερα να με διαγραξετε απο το φορουμ , αφου ενω υπαρχω στην ουσια δεν υπαρχω....
αφου οτι γραφω ειναι υπερβολες (απο οτι λετε), και δεν με περνετε στα σοβαρα και δεν εχω καμια υποστιριξη για οτι γραφω......αντιο...
θα φυγω να δω αν θα ηρεμησετε...
φευγοντας , το μονο που θα κρατησω ειναι , οτι καποιοι ειχαν πει οτι οταν ανοιξω το δικο μου fish shop , θα ειναι οι πρωτοι που θα ερθουν , .... αυτο δεν το ξεχνω και περιμενω οσα χροννια παρει...........
εγω το μονο που εκανα ηταν να πω αυτο που ειδα... και αντι με υποστιριξετε , με πηρατε με τις πετρες...
συγνωμη δεν εχω να ζητησω , γιατι δεν ειπα ψεματα....
συγνωμη θα ζητησω μονο αποτα ατομα που με ''συμπαθουσαν'' , και ξερουν ποιοι ειναι...
οποιος θελει να μου πει κατι προσωπικα , υπαρχει το mail μου ( grigoriou_s@hotmail.com ) ... μην στειλεε πμ γιατι δεν θα ειμαι ποια εδω......
μπορειτε να με διαγραψετε...θα συναιχησω μονος μου την πορια μου με τα ενυδρεια ..... αλοστε μονοςμου ειμουν ετσι μι αλλιως....
εντελως φιλικα.........

Υ.Γ. ελπιζω τωρα που φευγω να μην με παρετε με τις πετρες για αυτη την αποφαση μου...

alan boy 22-08-07 11:37

γριγοριου s δες αυτο http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=18109

jimfytakis 22-08-07 13:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από grigoriou_s (Μήνυμα 194596)
εαν πιστευετε οτι ειμαι η πηγη του κακου , τοτε μονο ενα πραγμα εχω να πω.....αντιο!
μπορειτε ελευθερα να με διαγραξετε απο το φορουμ , αφου ενω υπαρχω στην ουσια δεν υπαρχω....
αφου οτι γραφω ειναι υπερβολες (απο οτι λετε), και δεν με περνετε στα σοβαρα και δεν εχω καμια υποστιριξη για οτι γραφω......αντιο...
θα φυγω να δω αν θα ηρεμησετε...
φευγοντας , το μονο που θα κρατησω ειναι , οτι καποιοι ειχαν πει οτι οταν ανοιξω το δικο μου fish shop , θα ειναι οι πρωτοι που θα ερθουν , .... αυτο δεν το ξεχνω και περιμενω οσα χροννια παρει...........
εγω το μονο που εκανα ηταν να πω αυτο που ειδα... και αντι με υποστιριξετε , με πηρατε με τις πετρες...
συγνωμη δεν εχω να ζητησω , γιατι δεν ειπα ψεματα....
συγνωμη θα ζητησω μονο αποτα ατομα που με ''συμπαθουσαν'' , και ξερουν ποιοι ειναι...
οποιος θελει να μου πει κατι προσωπικα , υπαρχει το mail μου ( grigoriou_s@hotmail.com ) ... μην στειλεε πμ γιατι δεν θα ειμαι ποια εδω......
μπορειτε να με διαγραψετε...θα συναιχησω μονος μου την πορια μου με τα ενυδρεια ..... αλοστε μονοςμου ειμουν ετσι μι αλλιως....
εντελως φιλικα.........

Υ.Γ. ελπιζω τωρα που φευγω να μην με παρετε με τις πετρες για αυτη την αποφαση μου...

Ξεκολλα....Κατσε στο φορουμ.Τα μονα προβληματα καμια φορα στα ποστ σου ειναι οτι μας τα βγαζεις σιγα σιγα και δεν λες κατευθειαν τι τρεχει

Carebean pirate 22-08-07 13:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από a-sakis (Μήνυμα 194473)
Οκ συνεχίστε το ξεκατίνιασμα τότε.
sorry για την παρέμβαση,δεν θα επαναληφθεί!!!

Καλά ρε εσυ...γιατί του είπες και συγγνώμη..? Σε πρόσβαλε και του λεεις και συγγνωμη...?:smt120

a-sakis 22-08-07 15:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Carebean pirate (Μήνυμα 194641)
Καλά ρε εσυ...γιατί του είπες και συγγνώμη..? Σε πρόσβαλε και του λεεις και συγγνωμη...?:smt120

Ειρωνικό είναι φίλε Χριστόφορε......

Δεν με πρόσβαλε.Ο Χρήστος είναι φίλος.:smt052
Πλάκα ήθελε να κάνει,απλά ήταν άτοπο και κακόγουστο το χιούμορ στην συγκεκριμένη περίπτωση.

'Ολα καλά!;)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:31.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01718 seconds with 10 queries